Гигиенишвили• 27 апреля 2024
Якого кольору у вас волосся?
Душа компанії• 27 апреля 2024
Натуральный каштан, своє, ніколи не фарбувала, але іноді знайомі питають якою фарбою фарбую волосся. Навіть мама розповідала, що її робили зауваження за те, що фарбує своїй дитині волосся))
Доктор Хаос• 27 апреля 2024
Натуральная база 7 ( темно- русый пепельный), крашу в блонд с 2002 г, были попытки вернуться к естественному, но как- то не идёт он мне
Невгамовна сила• 27 апреля 2024
Свой каштановый, крашусь в тёмный шоколад. Седины уже много, посоветовал колорист знакомый смешивать тёмный шоколад с 1/2 блонд, такой теперь цвет красивый получается, чуть темнее молочного шоколада 😀
Бритоножка• 27 апреля 2024
Ответ дляGuzelli
Сейчас такой 😍
😍 гарний колір і Вам дуже пасує 😍 в мене до нещодавно теж такий був, тільки корінь трохи затемнювала щоб не дуже було видно коли відростає)
Бритоножка• 27 апреля 2024
була всіх можливих кольорів і навіть лиса деякий час.
до нещодавно був яскраво рудий колір. зараз попелястий блонд, але він більше на русий схожий.