Планшетница• 27 апреля 2024

Як дохід за кордоном легалізувати в Україні?

Підкажіть, будь ласка, в яку сторону дивитися. Я наразі перебуваю за кордоном, в вересні повертаюся додому. Є дохід за минулий рік, подавала податкову декларацію. І буде також певний дохід за цей рік.

Як має відбуватися в Україні відображення цього доходу? Чи потрібно буде сплачувати податки, якщо податки за цей дохід я сплатила в США?
Глубоководная селедка• 27 апреля 2024
може через Кіпр, Нікосію. тут якось писали. але я не знаю як
Tammy21• 27 апреля 2024
Будь ласка, зверніться до податкового консультанта. І почитайте ’подвійне оподаткування Штати Україна’.
автор Планшетница • 27 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Дякую. Хочеться зробити все цивілізовано.
Проте підозрюю, що доведеться робити ’як завждиʼ
Дую на вітер• 27 апреля 2024
Ответ дляПланшетница
А як ви робили ’як завжди’?
Марс атакует• 27 апреля 2024
Відповіді на ці питання- це чиясь робота. Поважайте чужий труд або шукайте безкоштовно інфу в інтернеті.