Десь так, але...• 11 мая 2024
Скажи одне слово по якому можна зрозуміти з якого ти міста?
З горіха зерня• 11 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Скоріш, Миколаїв.
В радянському союзі в нас були єдині на всю Україну суднобудівні заводи. І в принципі місто довкола верфі будували.
В смысле едыни? В Херсоне тоже есть. Вернее были
З горіха зерня• 11 мая 2024
Ответ дляКупи слона
Я живу по цій вулиці, точніше жила
Землячка( я с жылпасса
З горіха зерня• 11 мая 2024
Ответ дляКупи слона
Думаю нас тут багато.
Так, боже, як я хочу додому
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Песчанка или Драмчик
Комсомольский пляж
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляДуболом
Девочки , просветите чего Харьков градусник .
культове місце зустрічі біля метро Історичний музей
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
Харків звісно
Колись в темі луДший використала, так кияни з мене глузували, що я правопис не знаю. Тільки харків´яни зрозуміють)
і ’ти кнопка! бл@@@!’
Анонимба• 11 мая 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ні
Місто відоме, велике) але мало хто знає, про походження його назви
інтрига)
напишіть, що за місто і чому ж така назва)
Джем Шакіри• 11 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
Київ звісно
Резиденция митрополитов, одним словом не выходит.
Шкала Радощів• 11 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Видно, що ви зараз дуже далекі і від Миколаєва, і від його реалій)
Я родом з Херсона, і чогось дуже памʼятаю малюнок за період, коли з Херсона дуже обстрілювали Миколаїв. Там графічно зображено святого Миколая, який ніби обіймає місцевих жителів і приймає на себе удар.
Я чогось так плакала, коли картинку ту побачила.. . Через те, як люди у Миколаєві страждають від обстрілів з мого рідного міста. Це був якийсь такий дивний біль