Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

показать весь текст
L-i-s-a-92af 28 апреля в 11:35
Ответ дляIsa Dora
Как бы хотелось знать ответ на этот вопрос

Закончится в любом случае подписанием мира.
Думаю дня и лнр им отойдут точно.
Они еще даже на их границы не вышли за 2 года.
Предлагаете сдать Словянск,Краматорск и Константиновку?
Местные не против?
nabludatel 28 апреля в 11:38
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Прикольно. Мільйони людей повинні виїхати,щоб рашики спокійно зайшли і поселилися в їх домах.
Зовсім непаливно. Плани русні в усій красі.
А якщо ваш будинок їм сподобається? Теж виїдете? Бо в мене родичі в окупації і я такі випадки знаю.
Kidstaff Bot 28 апреля в 11:40
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff