2.5 тыс евро чист для Германии норм зарплата?

показать весь текст
175см55кг19лет (она) 28 апреля в 21:35
Ответ дляTammy21
Можете пояснити як сидіти 2 роки на соціалі у Берліні без зобов´язань?)
Спокійно, і ви це добре знаєте якщо живете в Берліні.
Берлін це місто бідних, близько половини населення міста!!! мають право на різні дотації і отримання соціального житла. І це місто з найбільшою кількістю отримувачів соціальної допомоги. Сидить багато хто і по 20-30 років на соціалі, так що не робіть вигляд що ви цього не знаєте.
taka 28 апреля в 22:01
Не понимаю зачем такие темы на украинском форуме строчить? Мы что должны? Посочувствовать? Осудить? Как-то рационально расставить все точки над i? Спрашивайте на немецких форумах. Тут и так есть о чем посраться
3 1
Рассказница 28 апреля в 22:09
Ответ дляНесу пургу
Скрізь ходила і просилась на роботу, мову тоді ще не знала взагалі, хоч прибирати, хоч на кухню. Листи слала, як не відповідали, то приходила, приносила резюме-лист-дипломи, типу може згожусь вам на щось...
Ви молодець!
Завтра не пью 28 апреля в 22:11
Ответ дляЯк ухурделю
Это в уни стипендия?
Нет, это трехгодичный Ausbildung на медсестру.
Скокмоно - стокнуно 28 апреля в 22:12
Если есть кому оплачивать комуналку, страховки и другие обязательные платежи то офигенская зарплата, не только в Германии но и в Камбодже ,в США и везде, я в Украине столько зарабатываю, еле концы с концами свожу, кредитка постоянно в минусе
Анонім Секретар 28 апреля в 22:44
Ответ для taka
Не понимаю зачем такие темы на украинском форуме строчить? Мы что должны? Посочувствовать? Осудить? Как-то рационально расставить все точки над i? Спрашивайте на немецких форумах. Тут и так есть о чем посраться
Может потому что только офиц 15 млн .Украинцев вне странф и 1,3млн в Германии… судя по страницам- акктуально
Винник 28 апреля в 23:00
Ответ дляTammy21
Про яку таку? Про сферичного коня у вакуумі? Про фантоми?)
Давайте до вас повернемося, якщо у вас все ок, звідки те бажання притопити своїх? Чи вони вже не свої?
Якого коня? Погортайте сторінки назад.

Знаєте, я від таких любителів халяви і корупції свого часу емігрувала. І тому вони мені не свої.

Але що означає в іашому розумінні притопити? Написати правду, що країну юзають?
Винник 28 апреля в 23:01
Ответ дляРогнеда Карповна
Ваша история вообще-то не касается беженцев. Вы иммигрировали осознанно и были очень мотивированными, другого пути не было, Да, было сложно, но иначе бы и не получилось. А беженцы прибыли в страну по другой причине. Вначале им хотелось просто пересидеть, многие думали, что война скоро закончится и они вернутся домой.
Ну то вже третій рік пішов. Можна було б визначитись?
1 1
Оябунчик 29 апреля в 01:50
Ответ дляВинник
Ну то вже третій рік пішов. Можна було б визначитись?
Вас не спитали що їм робити.
Tammy21 29 апреля в 02:52
Ответ дляВинник
Якого коня? Погортайте сторінки назад.

Знаєте, я від таких любителів халяви і корупції свого часу емігрувала. І тому вони мені не свої.

Але що означає в іашому розумінні притопити? Написати правду, що країну юзають?
Ви максимально дивні речі пишете. І я гадки не маю, що у вас не так, але це точно не проблема людей, які отримують допомогу. Бувайте.
Tammy21 29 апреля в 02:56
Ответ для175см55кг19лет (она)
Спокійно, і ви це добре знаєте якщо живете в Берліні.
Берлін це місто бідних, близько половини населення міста!!! мають право на різні дотації і отримання соціального житла. І це місто з найбільшою кількістю отримувачів соціальної допомоги. Сидить багато хто і по 20-30 років на соціалі, так що не робіть вигляд що ви цього не знаєте.
Ні, я не знаю. Більш того я не бачу ’близько половини міста’. В мене, як і у кожного, своя бульбашка спілкування. Ви зараз порівнюєте громадян з біженцями? Серйозно?)
Ок, розкажіть мені як можна без штрафних санкцій ігнорити ДЦ. Я з задоволенням послухаю)
Винник 29 апреля в 08:09
Ответ дляОябунчик
Вас не спитали що їм робити.
Ну да. Тільки сіли на шию платникам податків.
Винник 29 апреля в 08:13
Ответ дляTammy21
Ви максимально дивні речі пишете. І я гадки не маю, що у вас не так, але це точно не проблема людей, які отримують допомогу. Бувайте.
Ну тобто ви влізли в дискусію в середині, не потрудились подивитись про що мова йде, і строчите мені про мою дивність?

Тобто у двох батьків, які на третій рік життя закордоном лиш про мініджоб задумуються, а так то охоче паразитують на суспільстві, все ок.
А я, яка вважає це ненормальним, не ок.

От через таких все рідше хочеться зізнаватись, що я з України.
Кидстаффовка 29 апреля в 08:38
Ответ дляНесу пургу
У мене 7 годин в тиждень. Помічник в інтеграційному класі. Освіта вища технічна,диплом свій перевела в Україні.
Класно! Не знаю де ви в Австрії, але тут і близько таке, на жаль, не треба(( та й просто переклад диплому не підійде, дізнавались(
Може в різних землях різні правила щодо цього 🤷‍♀️
Оябунчик 29 апреля в 10:21
Ответ дляВинник
Ну да. Тільки сіли на шию платникам податків.
Крім них сіли ще інші біженці, в яких не має такої війни, так що все гаразд
Tammy21 29 апреля в 14:24
Ответ дляВинник
Ну тобто ви влізли в дискусію в середині, не потрудились подивитись про що мова йде, і строчите мені про мою дивність?

Тобто у двох батьків, які на третій рік життя закордоном лиш про мініджоб задумуються, а так то охоче паразитують на суспільстві, все ок.
А я, яка вважає це ненормальним, не ок.

От через таких все рідше хочеться зізнаватись, що я з України.
Пані, ви зі мною увесь цей час вели діалог. Ви мені перша написали. Я точно нікуди не влізла. Будьте уважні. Плюс, ну, це форум, тут дискусія не камерна)
Ви транслюєте на максимум те, що називається комплексом меншовартості. І трансформуєте це в агресію на українців. Все, ви емігрували. Живіть щасливо. Заздрити тим, хто отримує Бюргергельд це ницо та алогічно. Особливо для такої успішної жінки як ви.
Несу пургу 29 апреля в 23:09
Ответ дляКидстаффовка
Класно! Не знаю де ви в Австрії, але тут і близько таке, на жаль, не треба(( та й просто переклад диплому не підійде, дізнавались(
Може в різних землях різні правила щодо цього 🤷‍♀️
Я живу у Нижній Австрії, працюю у Відні
Несу пургу 29 апреля в 23:13
Ответ дляКидстаффовка
Класно! Не знаю де ви в Австрії, але тут і близько таке, на жаль, не треба(( та й просто переклад диплому не підійде, дізнавались(
Може в різних землях різні правила щодо цього 🤷‍♀️
Що значить не підійде переклад диплому? Ви дізнавались…у всіх прям організацій Австрії??? Коли ви приносите резюме то і диплом треба з перекладом принести, щоб люди розуміли що в ньому написано, додаток до диплому теж. Стукайте і вам відкриють.
Кидстаффовка 29 апреля в 23:52
Ответ дляНесу пургу
Що значить не підійде переклад диплому? Ви дізнавались…у всіх прям організацій Австрії??? Коли ви приносите резюме то і диплом треба з перекладом принести, щоб люди розуміли що в ньому написано, додаток до диплому теж. Стукайте і вам відкриють.
Ви так дивно спілкуєтесь…
Так, дізнавались у компетентного органу, а не у «всіх». Подібних вакансій у нас немає, не потребує Австрія. Свої є спеціалісти з місцевою відповідною освітою.
Кидстаффовка 29 апреля в 23:56
Ответ дляНесу пургу
Я живу у Нижній Австрії, працюю у Відні
Взагалі дивно. Ви пишете, що скрізь ходили і просились на роботу - от дійсно по всьому Відню, у кожні двері, чи ви щось конкретне маєте на увазі, але не можете виразитися?
Несу пургу 30 апреля в 20:02
Ответ дляКидстаффовка
Взагалі дивно. Ви пишете, що скрізь ходили і просились на роботу - от дійсно по всьому Відню, у кожні двері, чи ви щось конкретне маєте на увазі, але не можете виразитися?
Звісно не по всьому Відню. Там де я хотіла працювать, в першу чергу територіально. В школу просилась куди дитина ходила. Дивилась на карті різні організації магазини, фільтрувала об яви по районам. Коли мені кажуть немає роботи, невірю.
Несу пургу 30 апреля в 20:05
Ответ дляКидстаффовка
Ви так дивно спілкуєтесь…
Так, дізнавались у компетентного органу, а не у «всіх». Подібних вакансій у нас немає, не потребує Австрія. Свої є спеціалісти з місцевою відповідною освітою.
Це ви дивна…ви чекаєте від якогось компетентного органу роботу? Такого нігде немає, навіть в Україні. Шукайте самі, роботи любої вистачає.