Як в найкоротші терміни можна розірвати шлюб?

І які ці терміни уточніть, будь ласка.
Трейдер кріпти 28 апреля в 10:49
Діти є неповнолітні?
автор Голубая фишка 28 апреля в 10:51
Ответ дляТрейдер кріпти
Діти є неповнолітні?
Так
1 1
сЛАдКОежКА 28 апреля в 10:51
Ответ дляГолубая фишка
Так
Только через суд
автор Голубая фишка 28 апреля в 10:51
Ответ длясЛАдКОежКА
Только через суд
Які терміни розгляду позовної заяви? Чи може хороший адвокат прискорити процес?
Герцогиня 28 апреля в 10:53
Через суд два місяці. Подаєте заяву, засідання назначають через місяць і потім через місяць рішення вступає в силу. Це якщо всі згодні.
2 1 1
сЛАдКОежКА 28 апреля в 10:52
Если он не будет приходить на третьем заседание разведут это три месяца.
Если он будет приходить и палки в колеса ставить то дольше, но всё равно разведут
1 1
Трейдер кріпти 28 апреля в 10:52
Ответ длясЛАдКОежКА
Только через суд
Й мінімальний термін - місяць, це якщо всі згодні. До року дитині не розведуть
Трейдер кріпти 28 апреля в 10:54
Ответ дляГолубая фишка
Які терміни розгляду позовної заяви? Чи може хороший адвокат прискорити процес?
Може, але мінімальний термін - місяць, може бути й рік, ми ж не знаємо ваших обставин
1 1
сЛАдКОежКА 28 апреля в 10:53
Ответ дляТрейдер кріпти
Й мінімальний термін - місяць, це якщо всі згодні. До року дитині не розведуть
Да после года разводят.
Поэтому я подавала на развод когда ребёнку было больше года
2 1
автор Голубая фишка 28 апреля в 10:57
Ответ дляТрейдер кріпти
Й мінімальний термін - місяць, це якщо всі згодні. До року дитині не розведуть
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
2 1
Трейдер кріпти 28 апреля в 10:58
Ответ дляГолубая фишка
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
Як буде проти, то не вийде швидше
1 1
Сусановна 28 апреля в 10:58
Ответ дляГолубая фишка
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
Меньше 3 місяців не буде, як не згоден. Зазвичай і більше.
сЛАдКОежКА 28 апреля в 10:59
Автор а куда Вам спешить?
В любом случае разведут, но не быстро
Фея_3уровень 28 апреля в 11:00
Если муж против, то может еще имущество делить и место проживание детей, и алименты. Ой...
Герцогиня 28 апреля в 11:00
Ответ дляГолубая фишка
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
Ну якщо він не прийде на засідання або прийде і скаже, що не згоден, тоді мінімум ще 1-2 засідання буде.
Ms. При теле 28 апреля в 11:00
Ответ дляТрейдер кріпти
Діти є неповнолітні?
Только домашние животные. Иначе была бы другая рубрика
автор Голубая фишка 28 апреля в 11:02
Ответ дляMs. При теле
Только домашние животные. Иначе была бы другая рубрика
Аби не ця домашня тварина, то і теми б не було. А так...
1 1
Домовенок Кузя 28 апреля в 11:03
На роботі колега подала на розлучення з чоловіком, дітей немає , але він не згоден.
4 місяці розлучалися вони через суд.
автор Голубая фишка 28 апреля в 11:03
Ответ дляФея_3уровень
Если муж против, то может еще имущество делить и место проживание детей, и алименты. Ой...
Чи є сенс в тих аліментах?Читала, що чоловіки просто їх не сплачують. Я відчуваю, що мій також не буде платити, а час і нерви потрачу.
2 1
автор Голубая фишка 28 апреля в 11:04
Ответ дляДомовенок Кузя
На роботі колега подала на розлучення з чоловіком, дітей немає , але він не згоден.
4 місяці розлучалися вони через суд.
От я не розумію, як можна бути проти, якщо людина не хоче з тобою жити? Це, що типу, насильно замісити до спільного проживання?
ЦібаФу 28 апреля в 11:09
Ответ дляГолубая фишка
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
Тоді якнайшвидше не вийде , засідання будуть переносити , мінімум пару місяців
Тра Ля Ля 28 апреля в 11:22
Ответ дляГолубая фишка
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
ну тогда на год может растянуться
Yull 28 апреля в 11:50
Ответ дляГолубая фишка
Чи є сенс в тих аліментах?Читала, що чоловіки просто їх не сплачують. Я відчуваю, що мій також не буде платити, а час і нерви потрачу.
Сенс є, бо це гроші не вам, а дітям. Подати, отримати рішення, подати його в двс на виконання. А там як буде. Наявність заборгованості закручує багато гайок в різних сферах. Не одразу, але це життя, тому рано чи пізно обмеження спрацює і гроші прийдеться виплатити. А взагалі, якщо чоловік має непогане ставлення до дітей, знайдіть сили зберегти ці відносини, бо часто батьки маніпулюють дітьми через особисті неприязні стосунки
автор Голубая фишка 28 апреля в 11:53
Ответ дляYull
Сенс є, бо це гроші не вам, а дітям. Подати, отримати рішення, подати його в двс на виконання. А там як буде. Наявність заборгованості закручує багато гайок в різних сферах. Не одразу, але це життя, тому рано чи пізно обмеження спрацює і гроші прийдеться виплатити. А взагалі, якщо чоловік має непогане ставлення до дітей, знайдіть сили зберегти ці відносини, бо часто батьки маніпулюють дітьми через особисті неприязні стосунки
Немає він такого ставлення.
Дякую за розгорнуту відповідь)
Yull 28 апреля в 11:58
Ответ дляГолубая фишка
Немає він такого ставлення.
Дякую за розгорнуту відповідь)
Швидкого розлучення не вийде. Подасте позов, суди перевантажені. В літній період судді по відпустках, тому може так трапитися, що справу призначать аж на серпень-вересень. Потім чоловік може не з´являтися, або просити час на примирення, це також буде підставою для перенесення розгляду справи на іншу дату.
Анонім Перший 28 апреля в 12:18
Ответ дляГолубая фишка
Чи є сенс в тих аліментах?Читала, що чоловіки просто їх не сплачують. Я відчуваю, що мій також не буде платити, а час і нерви потрачу.
є