Голубая фишка• 28 апреля 2024

Як в найкоротші терміни можна розірвати шлюб?

І які ці терміни уточніть, будь ласка.
Трейдер кріпти• 28 апреля 2024
Діти є неповнолітні?
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Діти є неповнолітні?
Так
сЛАдКОежКА• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Так
Только через суд
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Только через суд
Які терміни розгляду позовної заяви? Чи може хороший адвокат прискорити процес?
Герцогиня• 28 апреля 2024
Через суд два місяці. Подаєте заяву, засідання назначають через місяць і потім через місяць рішення вступає в силу. Це якщо всі згодні.
сЛАдКОежКА• 28 апреля 2024
Если он не будет приходить на третьем заседание разведут это три месяца.
Если он будет приходить и палки в колеса ставить то дольше, но всё равно разведут
Трейдер кріпти• 28 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Только через суд
Й мінімальний термін - місяць, це якщо всі згодні. До року дитині не розведуть
Трейдер кріпти• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Може, але мінімальний термін - місяць, може бути й рік, ми ж не знаємо ваших обставин
сЛАдКОежКА• 28 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Да после года разводят.
Поэтому я подавала на развод когда ребёнку было больше года
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Діти підлітки. Він не згодний ( Хотілось би як найшвидше...
Трейдер кріпти• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Як буде проти, то не вийде швидше
Сусановна• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Меньше 3 місяців не буде, як не згоден. Зазвичай і більше.
сЛАдКОежКА• 28 апреля 2024
Автор а куда Вам спешить?
В любом случае разведут, но не быстро
Фея_3уровень• 28 апреля 2024
Если муж против, то может еще имущество делить и место проживание детей, и алименты. Ой...
Герцогиня• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Ну якщо він не прийде на засідання або прийде і скаже, що не згоден, тоді мінімум ще 1-2 засідання буде.
Ms. При теле• 28 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Діти є неповнолітні?
Только домашние животные. Иначе была бы другая рубрика
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
Аби не ця домашня тварина, то і теми б не було. А так...
Домовенок Кузя• 28 апреля 2024
На роботі колега подала на розлучення з чоловіком, дітей немає , але він не згоден.
4 місяці розлучалися вони через суд.
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Чи є сенс в тих аліментах?Читала, що чоловіки просто їх не сплачують. Я відчуваю, що мій також не буде платити, а час і нерви потрачу.
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
4 місяці розлучалися вони через суд.
От я не розумію, як можна бути проти, якщо людина не хоче з тобою жити? Це, що типу, насильно замісити до спільного проживання?
ЦібаФу• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Тоді якнайшвидше не вийде , засідання будуть переносити , мінімум пару місяців
Тра Ля Ля• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
ну тогда на год может растянуться
Yull• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Сенс є, бо це гроші не вам, а дітям. Подати, отримати рішення, подати його в двс на виконання. А там як буде. Наявність заборгованості закручує багато гайок в різних сферах. Не одразу, але це життя, тому рано чи пізно обмеження спрацює і гроші прийдеться виплатити. А взагалі, якщо чоловік має непогане ставлення до дітей, знайдіть сили зберегти ці відносини, бо часто батьки маніпулюють дітьми через особисті неприязні стосунки
автор Голубая фишка • 28 апреля 2024
Ответ дляYull
Немає він такого ставлення.
Дякую за розгорнуту відповідь)
Yull• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Немає він такого ставлення.
Дякую за розгорнуту відповідь)
Швидкого розлучення не вийде. Подасте позов, суди перевантажені. В літній період судді по відпустках, тому може так трапитися, що справу призначать аж на серпень-вересень. Потім чоловік може не з´являтися, або просити час на примирення, це також буде підставою для перенесення розгляду справи на іншу дату.
Анонім Перший• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
є