Цікавий писочок• 28 апреля 2024
Скільки б ви дали років мені?(судячи з фото моєї шкіри))
? Цікаво просто
Результат:
вже голосів:
147 (82.58%)
28-30++++
23 (12.92%)
24-27
8 (4.49%)
18-23
Цікавий писочок
• 28 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
А седину куда деть?
То не сивина..просто так кадр вийшов
Снегурочко• 28 апреля 2024
Судячи по тому що немає сильних зморшок і заломів носогубки то вам до 35років. , десь 25-30 не більше я так думаю
Неместная Я• 28 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
То не сивина..просто так кадр вийшов
Щось ваше фото як з пудрою чи тоналкою вибачте але це шкіра досить дорослої жінки. Там добряче за 30+++
ротцвеники• 28 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Капець..а мені лише 23(
Ну так, а хто дає таке фото для визначення віку? Ще й волосся здалося сивим. Треба повністю бачити лице. Так що закривайте тему і не комплексуйте
Цікавий писочок
• 28 апреля 2024
Ответ дляНеместная Я
Так це воно і є з тоналкою Eveline( домазалась називається
ротцвеники• 28 апреля 2024
Нащо вам тоналка на молоду шкіру? Викиньте її, вона тільки гірше робить
Крошечка-хаврошечка• 28 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вмийтесь і зробіть інше фото
З бісиками• 28 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Тоналка всегда добавляет возраст, еще и такого качества….
Цікавий писочок
• 28 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
Не знаю, носогубки виражені, точно 23?
Так
Диверсификация• 28 апреля 2024
Може ви різко втрачали вагу, чи був стрес, якось втомлено виглядає шкіра(
Морская свинка• 28 апреля 2024
Я у Вашому віці ще боролась з акне))
В 35 вже почала боротьбу зі зморшками. Просто треш... Чому так не справедливо, у когось ідеальна шкіра до 59 років, а хтось тільки на неї і працює(
Цікавий писочок
• 28 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
Та ні..
Дело было давно• 28 апреля 2024
Ответ дляСнегурочко
По носогубке тяжело возраст определить. Мне 42, носогубке нет. Зато морщины на лбу с 14 лет.
У подруги носогубка прямо сильно выраженная с 16 лет
Непозбувна Бентега• 28 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Капець..а мені лише 23(
Голосовала за 18-23)))
Не расстраивайтесь, тут молодых в старухи любят записывать. Типичный женский коллектив)
Вкаблучках• 28 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Капець..а мені лише 23(
Нормальна у вас шкіра. Немає глибоких зморшок. Тільки мімічні зморшки на переноси ці. Вони можуть бути і в 19 років. Стан шкіри абсолютно нормальний
Настасья Пицун• 28 апреля 2024
25-35
У вас якось занадто точні рамки) навіть по цілому обличчю 25 і 35 - це невелика різниця, зважаючи на різницю в генетиці у людей