Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:19
Ответ дляЯйцеголовая
Про сурогатних мам - ні, не знаю. Можна посилання?
Вы считаете, что сурогатная беременность - это гарантия отсутствия осложнений?
Редисочка 28 апреля в 14:18
Ответ дляТочу ляси
Дуже багато негативного на мій погляд і потенційний позитив це переважає. Насправді книгу можна написати в чому негатив. І наслідки для вагітної, і експлуатація багатими жінок в скрутному становищі, і наслідки для психіки сурогатної дитини (привіт пренатальна психологія).
Які наслідки сурогатної дитини?
Яка експлуатація жінок?

Що ви таке прилумуєте)))))))
Бараболька 28 апреля в 14:18
Ответ дляЯйцеголовая
А в Німеччині що саме робити?
Вчити мову, освоювати нову спеціальність, яка допоможе працювати онлайн не думаючи про те, де жити і чим завтра годувати дітей.
4 1
Барбітта 28 апреля в 14:20
Ответ дляРедисочка
Почему это от безысходности?
У неё есть руки, ноги, голова.
Она может ходить ногами каждый день на работу и что-то делать там руками, без образования.
Но она выбирает другой вариант.
Где ж тут безысходность
Выбирает вариант лёгких, как ей кажется, денег
Но о моральной готовности тут речь вообще не идёт
К тому же младшему ребенку всего 1,3 года. Как вы представляете ее работу?
Освічую темряву 28 апреля в 14:19
Ответ дляЯйцеголовая
Я вже маю пропозиції від декількох агентств і в одному мене вже дивилися на УЗД і готові брати.
Якщо Ви впевнені, що будучи вагітною, справитесь з двома маленькими дітьми і вас є кому підстрахувати, якщо вагітність піде не за планом.
Точу ляси 28 апреля в 14:20
Ответ дляРедисочка
Які наслідки сурогатної дитини?
Яка експлуатація жінок?

Що ви таке прилумуєте)))))))
Багато не дуже приємних наслідків, про які ніхто в Україні говорити не буде. Бо бізнесу з сурогатного материнства це не вигідно) гроші втратять
Клевотница 28 апреля в 14:21
Есть женщины которые очень легко носят беременность и рожают.
У меня знакомая родила 4-х и не заметила)
А есть знакомые которые очень тяжело родили 1-го и здоровье посыпалось.
Короче , рожать это тоже талант)) Кто-то умеет кто-то нет)
4 1
Моя улюблена страшко 28 апреля в 14:21
У меня была сурмама. Первый вариант как Вы, в разводе, но с мужем жила. Клялась мне, что между ними ничего нет, это её шанс. В итоге за 5 дней до начала стимуляции, это уже она обследована и договор заключен, моему доктору на узи что-то не понравилось. Хламидиоз. Рыдала, что она всего один раз с мужем переспала, разочек, без презерватива.
Я это еле пережила.
Второй раз подходила с умом, нашла беспроблемную см.
Редиска Я 28 апреля в 14:21
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы считаете, что сурогатная беременность - это гарантия отсутствия осложнений?
Та що ж ви про погане одразу. Сприймайте СМ як звичайну оплачувану роботу. А на кожній роботі є ризики.
1 1
Барбітта 28 апреля в 14:22
Ответ дляТочу ляси
Багато не дуже приємних наслідків, про які ніхто в Україні говорити не буде. Бо бізнесу з сурогатного материнства це не вигідно) гроші втратять
Так конкретно какие последствия у суррогатных детей, которых нет у детей не суррогатных?
Редисочка 28 апреля в 14:22
Ответ дляТочу ляси
Багато не дуже приємних наслідків, про які ніхто в Україні говорити не буде. Бо бізнесу з сурогатного материнства це не вигідно) гроші втратять
Якби ви були на стороні тих пар, шо змушені звертатися за послугами сур мами.....ох вы б інакше думали.
Це ті люди, що пройшли 100 кругів пекла і бажають стати батьками. Тому побувавши в тій шкурі чи маючи нанлядний приклад ви б зовсім інакші думки мали.

Бо добре казати не знаючи
Точу ляси 28 апреля в 14:23
Ответ дляРедиска Я
Та що ж ви про погане одразу. Сприймайте СМ як звичайну оплачувану роботу. А на кожній роботі є ризики.
Проституція теж звичайна робота?
Ви б своїй дочці таке запропонували? СМ це ж звичайна робота
Барбітта 28 апреля в 14:23
Ответ дляМоя улюблена страшко
У меня была сурмама. Первый вариант как Вы, в разводе, но с мужем жила. Клялась мне, что между ними ничего нет, это её шанс. В итоге за 5 дней до начала стимуляции, это уже она обследована и договор заключен, моему доктору на узи что-то не понравилось. Хламидиоз. Рыдала, что она всего один раз с мужем переспала, разочек, без презерватива.
Я это еле пережила.
Второй раз подходила с умом, нашла беспроблемную см.
Переспать с мужчиной могла и ваша ’беспроблемная’
miss.olja 28 апреля в 14:23
Ответ дляЯйцеголовая
Проживання і є з дітьми.
Цікаво, якщо зараз я живу вчортирьох на 12 тис, чи виживу я на 19 сама з дітьми... хммм, яке складне питання..
А як ви живете на 12 якщо у вас зп 5? І чоловік гроші не дає
Неваляшкина 28 апреля в 14:24
Ответ дляЯйцеголовая
А в мене не з´явилися. Який шанс що з´являься при третій вагітності?
Шанс 50 на 50. Навряд ви представник клініки або агенції. Навряд ви розлучена жінка з дитиною менше року. Можливо, піарник агенції, який погано розуміється на предметі піару?
Неробименінерви 28 апреля в 14:24
Ответ для40каградусная
Яку роботу? автору 24 роки і меншій дитині-1,3. Освіти немає.
Яку вона матиме перспективу на ринку праці? Продавцем хіба шо за 15 тис.
Менеджер, администратор, бухгалтер, работник МакДональдса. После курсов можно стать парикмахером, делать ногти, брови
Точу ляси 28 апреля в 14:24
Ответ дляРедисочка
Якби ви були на стороні тих пар, шо змушені звертатися за послугами сур мами.....ох вы б інакше думали.
Це ті люди, що пройшли 100 кругів пекла і бажають стати батьками. Тому побувавши в тій шкурі чи маючи нанлядний приклад ви б зовсім інакші думки мали.

Бо добре казати не знаючи
Якщо дивитись з їх точки зору це одне. Але ж ми не можемо обʼєктивно оцінювати явище, лише з однієї точки зору, правда? Бо тоді воно стає субʼєктивне і емоційне (хочу дитину будь-якою ціною і за гроші створю її як Бог)
Редиска Я 28 апреля в 14:25
Ответ дляТочу ляси
Проституція теж звичайна робота?
Ви б своїй дочці таке запропонували? СМ це ж звичайна робота
До чого тут проституція і мої діти? Доросла жінка сама може вирішувати на що витрачати свій ресурс здоровя та життя. Ті жінки які їдуть на заробітки і по 15 годин на заводі вкалують щоб в дітей було якесь майбутнє не менше здоровя свого там лишають. Але ж суспільство краще сприйме жінку яка по 15 годин на заводі або на полях працює , ніж ту яка за 15 тис євро народить якійсь парі дитину.
5 1
Барбітта 28 апреля в 14:26
Ответ дляНеробименінерви
Менеджер, администратор, бухгалтер, работник МакДональдса. После курсов можно стать парикмахером, делать ногти, брови
Ногти и брови дома с 2 детьми?
Ни за что бы не пошла к такому ’специалисту’
Молчу уже за остальные ваши варианты
2 1
40каградусная 28 апреля в 14:26
Ответ дляНеробименінерви
Менеджер, администратор, бухгалтер, работник МакДональдса. После курсов можно стать парикмахером, делать ногти, брови
Бухгалтер? В неї освіти немає.
Бараболька 28 апреля в 14:27
Ответ для40каградусная
Яку роботу? автору 24 роки і меншій дитині-1,3. Освіти немає.
Яку вона матиме перспективу на ринку праці? Продавцем хіба шо за 15 тис.
Зараз багато логістичних компаній шукають дівчат, які зможуть працювати далекобійницями. Вчать, допомагають отримати права та дозволи. Чоловіків не вистачає, нажаль. Ця пані може спробувати і такий шлях, але дітей доведеться віддавати батькам на час рейсів. Тех ж стосується дівчат які працюють на будівельних кранах, наприклад. Там ставка значно більша, ніж 15 тис
Пушкининиана 28 апреля в 14:27
Ответ дляЯйцеголовая
Після пологів 16-19 000 євро + 450 щомісячно протягом вагітності.
В Германии на пособии больше выплаты. Зачем то СМ
Я пані прохана... 28 апреля в 14:27
Может, яйцеклетки проще сдать?
Неваляшкина 28 апреля в 14:27
Ответ дляЯйцеголовая
Я вже маю пропозиції від декількох агентств і в одному мене вже дивилися на УЗД і готові брати.
Брехня. Не беруть, якщо менше року тому народжували і якщо є лактація. Не беруть на підставі УЗД, треба ще багато аналізів здати, і упродовж декільков місяців.
Редисочка 28 апреля в 14:27
Ответ дляТочу ляси
Якщо дивитись з їх точки зору це одне. Але ж ми не можемо обʼєктивно оцінювати явище, лише з однієї точки зору, правда? Бо тоді воно стає субʼєктивне і емоційне (хочу дитину будь-якою ціною і за гроші створю її як Бог)
А ви подумайте над тими парами.
Іноді у жінок видаляють матку по якимось причинам.
Але в неї є яєчники. Вона може стати мамою завдяки сур.мамі.
І така жінка не винна в тому, що фізіологічно не може виносити.
А ви не Бог, шоб вирішувати долі інших.
Тому такі пари готові пилинки здавати з сур.мами
4 1
Неробименінерви 28 апреля в 14:28
Ответ дляБарбітта
Ногти и брови дома с 2 детьми?
Ни за что бы не пошла к такому ’специалисту’
Молчу уже за остальные ваши варианты
А мне все равно, если красиво делает и цена адекватная. Проще всего сказать, что все не подходит и даже не пытаться
Файна пані 28 апреля в 14:29
Ідея гуд , але маленькі діти , це так важко буде , і те що там обіцяють ...не все так рожево , може все таки почекати ..
Точу ляси 28 апреля в 14:30
Ответ дляРедиска Я
До чого тут проституція і мої діти? Доросла жінка сама може вирішувати на що витрачати свій ресурс здоровя та життя. Ті жінки які їдуть на заробітки і по 15 годин на заводі вкалують щоб в дітей було якесь майбутнє не менше здоровя свого там лишають. Але ж суспільство краще сприйме жінку яка по 15 годин на заводі або на полях працює , ніж ту яка за 15 тис євро народить якійсь парі дитину.
Хіба це свідоме рішення? Якби у автора були гроші, вона б пішла на програму? Ні? То може вона хоче йти туди вимушено? Вимушеність це свідомий вибір?
маринабаранова 28 апреля в 14:30
Ответ дляЯйцеголовая
Нема оф шлюбу вже
Тогда - в чём сомнения? Не откладывайте, если решились. Но не забывайте, что в этом, довольно рискованном деле - очень много подводных камней, о которых не говорят сразу.
Неробименінерви 28 апреля в 14:31
Ответ для40каградусная
Бухгалтер? В неї освіти немає.
Научиться делать однотипные документы можно за один день. Есть вакансии оператора бухгалтерских программ без опыта, можно учиться и двигаться дальше при желании.