Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
Сливочная пенка 28 апреля в 14:44
Ответ дляНеробименінерви
Они оплатят то, что надо им. После рождения ребенка заниматься здоровьем автора и всеми ее проблемами со здоровьем они не будут. Жить с 2 детьми на 450 евро в месяц придется очень скромно.
А сейчас автор багатая, що ппц?
Никто не запретит ей и дальше получать 5000 удалённо + алименты.
Точу ляси 28 апреля в 14:44
Ответ дляРедиска Я
Та в нас в країні більшість людей на роботу ходять вимушено, і якби у них були гроші то вони б не працювали. Після досягнення повноліття всі рішення і вчинки людини при здоровому глузді свідомі.
Купа людей вчиняють безрозсудні вчинки в дорослому віці. На жаль, цифра в паспорті не означає наявність мозку і свідомості
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:44
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы считаете, что сурогатная беременность - это гарантия отсутствия осложнений?
Так, тому що слідкують не так, як ви за своєю вагітності слідкуєте.

То можете навести приклади що сурмами помирали? Я шукала, нічого такого не зустріла.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:45
Ответ дляБараболька
Вчити мову, освоювати нову спеціальність, яка допоможе працювати онлайн не думаючи про те, де жити і чим завтра годувати дітей.
Я це планую зробити під час вагітності.
1 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:45
Ответ дляТочу ляси
Багато не дуже приємних наслідків, про які ніхто в Україні говорити не буде. Бо бізнесу з сурогатного материнства це не вигідно) гроші втратять
Можна про це детальніше?
Точу ляси 28 апреля в 14:46
Ответ дляНеваляшкина
Працюю в сфері репродуктивних технологій. Ви справді думаєте, що сурогатне батьківство - це для тих, хто з якихось причин не хоче вагітніти? Насправді для цього необхідні медичні покази. Батьки, що платять за сурогатне материнство, заплатили б втричі більше за можливість народити дитину самостійно, без усього цього.
Я не писала що це забаганка і чудово знаю які «покази» для участі у програмі. Але попри це, я проти цієї двіжухи в Україні. В нормальних країнах це заборонено.
Астоновитесь! 28 апреля в 14:46
Ответ дляЯйцеголовая
І наскільки реально отримати такі умови зараз?
Але все від вас залежить. Соціальне житло в великому дефіциті. Тому пропавши в табір постійного перебування вам треба буде шукати житло самій. Без надій, що вам його хтось надасть.
Комусь щастить і він з табору переїжджає до окремої квартири вже за місяць. А є і ті, хто сидить в таборах вже третій рік.

Правда, і табори нижні: є в вигляді гуртожитків (з окремими кімнатами на сім´ю), чи в вигляді готелів. Але є і контейнери чи намети посеред поля.
Сливочная пенка 28 апреля в 14:47
Ответ дляДаЗдраПерма
Автор, вы взрослый человек, а рассуждения, как у ребенка.

Какая няня из 450 Евро? 19 тысяч в месяц. За что вы будете кормить и одевать детей?

Гле дети будут жить эти 9 месяцев? Сомневаюсь, что заказчики согласятся на ваше совместное проживание, если жилье они предоставляют.

Что будете делать, если потом они по какой-то причине откажутся от ребенка?
Кто сказал, что СМ не живут со своими семьями?
За няню на период госпитализации уже объяснили, что от агентства будет.
19000грн это не мало, если автор удаленно может получать 5000грн. На детей можно и нужно оформить алименты.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:47
Ответ дляmiss.olja
А як ви живете на 12 якщо у вас зп 5? І чоловік гроші не дає
В мене нема ЗП. Це ЗП чоловіка.
Точу ляси 28 апреля в 14:47
Ответ дляЯйцеголовая
Можна про це детальніше?
Для вас особисто всі можливі наслідки вагітності і пологів. Але тут ви це робити будете не заради власної дитини, що є виправданим для бажаної дитини. А для чужої. Чи воно того варте?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:48
Ответ дляНеваляшкина
Шанс 50 на 50. Навряд ви представник клініки або агенції. Навряд ви розлучена жінка з дитиною менше року. Можливо, піарник агенції, який погано розуміється на предметі піару?
Нічого не зрозуміла.
У 50% вагітних виникають проблеми з нирками?
Точу ляси 28 апреля в 14:48
Ответ дляСливочная пенка
Кто сказал, что СМ не живут со своими семьями?
За няню на период госпитализации уже объяснили, что от агентства будет.
19000грн это не мало, если автор удаленно может получать 5000грн. На детей можно и нужно оформить алименты.
19 тис це копійки і сльози. Ще й за такий крок. Сумно
Неваляшкина 28 апреля в 14:49
Ответ дляТочу ляси
Я не писала що це забаганка і чудово знаю які «покази» для участі у програмі. Але попри це, я проти цієї двіжухи в Україні. В нормальних країнах це заборонено.
Якби знали, не писали б покази в лапках. Насправді видно, що ви не в темі. В нормальних - це яких? Канада - достатньо нормальна країна? Бельгія? США? Ви і проти трансплантації органів також? А як ставитесь до переливання крові?
3 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:49
Ответ дляНеваляшкина
Брехня. Не беруть, якщо менше року тому народжували і якщо є лактація. Не беруть на підставі УЗД, треба ще багато аналізів здати, і упродовж декільков місяців.
Ок
Редиска Я 28 апреля в 14:50
Ответ дляТочу ляси
Купа людей вчиняють безрозсудні вчинки в дорослому віці. На жаль, цифра в паспорті не означає наявність мозку і свідомості
Закон встановив цифру 18 років! І закон не перевіряє наявність мізків.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:50
Ответ дляФайна пані
Ідея гуд , але маленькі діти , це так важко буде , і те що там обіцяють ...не все так рожево , може все таки почекати ..
А що саме має бути важко з маленькими дітями і чого саме треба чекати?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:51
Ответ дляТочу ляси
Хіба це свідоме рішення? Якби у автора були гроші, вона б пішла на програму? Ні? То може вона хоче йти туди вимушено? Вимушеність це свідомий вибір?
А якби ви мали гроші, ви б пішли працуювати туди де працююєте зараз?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:51
Ответ длямаринабаранова
Тогда - в чём сомнения? Не откладывайте, если решились. Но не забывайте, что в этом, довольно рискованном деле - очень много подводных камней, о которых не говорят сразу.
Наприклад?
энциклопУдия 28 апреля в 14:51
Ответ длябуреЛОМКА
Я працюю віддалено. У мене 55 тисяч
Кормилицу в интернете показываете?
5 2
Точу ляси 28 апреля в 14:52
Ответ дляЯйцеголовая
А якби ви мали гроші, ви б пішли працуювати туди де працююєте зараз?
ТАК! Я дуже люблю свою роботу, довго, йшла, вчилась і працювала, щоб бути там, де я зараз.
Точу ляси 28 апреля в 14:52
Ответ дляРедиска Я
Закон встановив цифру 18 років! І закон не перевіряє наявність мізків.
На жаль.
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:53
Ответ дляЯйцеголовая
Навіщо ви перевзуваєтеся, якщо вище ви перерахували саме діагнози, які можна отримати в повсякденному житті?

Неробименінерви• 48 хвилин тому

Которые могут у вас уже быть или появиться вследствие родов. Например, гемморой, варикоз, диастаз, ухудшение состояния зубов, обострение хронических болячек и т д

Ви можете гарантувати що без сурматеринства в мене не буде розривів вагіни чи опущення матки?
От чего без родов у вас может быть разрыв влагалища? Или вы, не имея возможности прокормить двоих детей, родите себе третьего?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:52
Ответ дляNo problems
Це випливає з Ваших відповідей в цій темі.
Яких саме?
Молчавочка 28 апреля в 14:53
Ответ дляНеваляшкина
Якби знали, не писали б покази в лапках. Насправді видно, що ви не в темі. В нормальних - це яких? Канада - достатньо нормальна країна? Бельгія? США? Ви і проти трансплантації органів також? А як ставитесь до переливання крові?
А ще ж антибіотики і ще купа чого. Це ж не природньо. Треба відмовитися.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:53
Ответ дляТочу ляси
Мене більше діти цікавлять. Бо у цих війнах «бідні знедолені сурогатні батьки, яким Бог не дає дітей» і «бідних у скрутному стані сурогатних мам» забувають зовсім за дітей:)

Я не Бог, але і сурогатні батьки не боги, але саме ними вони себе почувають створюючи собі дитину. Таке дитяче бажання, «хотю і зроблю, бо можу»
Хто такі сурогатні батьки?
короткопамятна 28 апреля в 14:53
Ответ дляЯйцеголовая
Так, тому що слідкують не так, як ви за своєю вагітності слідкуєте.

То можете навести приклади що сурмами помирали? Я шукала, нічого такого не зустріла.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:53
Ответ дляДаЗдраПерма
Троллите?
То посилання буде?
короткопамятна 28 апреля в 14:54
Ответ дляЯйцеголовая
Так, тому що слідкують не так, як ви за своєю вагітності слідкуєте.

То можете навести приклади що сурмами помирали? Я шукала, нічого такого не зустріла.
Точу ляси 28 апреля в 14:55
Ответ дляНеваляшкина
Якби знали, не писали б покази в лапках. Насправді видно, що ви не в темі. В нормальних - це яких? Канада - достатньо нормальна країна? Бельгія? США? Ви і проти трансплантації органів також? А як ставитесь до переливання крові?
В темі я достатньо добре обізнана) наказ 787 вшир і впоперек.

До трансплантації органів і переливання нормально ставлюсь.

До сурогатного материнства - ні. Це дикунство. І ще негативно ставлюсь до добровільної смерті, до речі) теж дикунство для мене.
2 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:55
Ответ дляАстоновитесь!
Мінімум - рік. Це термін стандартної інтеграції. А з урахуванням того, що у вас двоє дітей і молодшому даже через рік не буде ще й трьох - то ніхто вас на роботу не погоне. Будете сидіти на державній допомозі поки не знайдете собі роботу.

Та і в цьому випадку вам по любому будуть виплачувати по 250 евро на кожну дитину щомісяця (ці гроші отримують всі батьки вне залежності від заробітної плати).
Якщо ваша зарплата буде не висока, то вам будуть доплачувати за оренду житла (як наша субсидія).
Рік це що?