28 апреля в 13:38

Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 456
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:06
Ответ дляБлиск думки
Так это вы маргинальные идеи здесь пропагандируете притом вижу уже эти темы не первый раз .
Як скажете
Редисочка 28 апреля в 14:07
Ответ дляТочу ляси
Неможливо знати готова ти до цього чи ні
Маючи такі думки, то ви точно на таке не готові
Работать надо 28 апреля в 14:07
Ответ дляЯйцеголовая
Навряд чи. Для мене мене це як догляд за дитиною.
Няні ж не прив´язуються і травм не переживають.
Бывает, и привязываются
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:07
Ответ дляДаЗдраПерма
Боже, у вас все более запущено, чем я думала!
Начните с подачи иска на выплату алиментов. До трех лет ребенка вам тоде положены выплаты. Итого 50% дохода мужа на вас и двоих детей, пока младшему не исполнится три года.
І як жити на 5-6т знімаючи житло і утримуючи 2 дітей?
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:07
Ответ дляЗяблик протестант
Какие осложнения? У автора уже есть дети. Ну ещё одного родит и что такого?
Вероятно вы не в курсе, но двое родов в анамнезе не гарантируют отсутствие осложнений при следующих. Тем более, что у нее наверняка будет стимуляция доя выработки яйцеклеток.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:07
Ответ длябуреЛОМКА
Та звідки я знаю?
Мене це питання не цікавить
Тоді не пишіть дурню і не заходьте в теми, що вам дратуютью\
3 1
40каградусная 28 апреля в 14:08
Ответ длябуреЛОМКА
Я працюю віддалено. У мене 55 тисяч
Ну ви ж не з першого дня 55 тис заробляти стали. Чи, можливо, у вас освіта спеціальна
БоХатая 28 апреля в 14:08
ну есть женщины которым родить просто как плюнуть. правда если вы в 2 уже двоих родили, и вам даже в голову не приходит что беременность и роды это сложно, и вы задаете вопрос, а какие могут быть осложнения, то очень вероятно никаких осложнений и не будет. у вас организм создан рожать и рожать. и можно на этом заработать, почему нет. Кому то , мне например, беременность и роды это ужас ужасный, ни за что в жизни, так я вопросом о таком зароботке и не задамся. Люди разные, смысл слушать форумы, считаете нормальным не тяжелым зароботком, делайте.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:08
Ответ дляТочу ляси
Може краще Німеччина? На вас і дітей виплати
І як там жити? Півроку в лагері? А може й більше?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:09
Ответ длякороткопамятна
Ви не знаєте випадків коли при родах помирають породіллі у яких вже є діти і попередні пологи були вдалі?
Про сурогатних мам - ні, не знаю. Можна посилання?
Редиска Я 28 апреля в 14:09
Ответ дляЯйцеголовая
Вже перевірили, все добре
Якщо все добре то звичайно погоджуйтесь. Так ви підзаробите грошей і подаруєте якісь парі щастя від батьківства. Якщо у вас є можливість та бажання народжувати дітей, то чому цим не скористатись.
Точу ляси 28 апреля в 14:09
Ответ дляРедисочка
Маючи такі думки, то ви точно на таке не готові
Не просто не готова, я проти сурогатного материнства в принципі
3 2
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:09
Ответ дляАстоновитесь!
Вчити німецьку мову, водити дітей до садочка. Отримувати допомогу (у вас з дітьми буде 1200-1300 евро на місяць). Рік вам точно дадуть на інтеграцію.
При економному житті ви зможете відкладати гроші кожен місяць.

Я в Німеччині повтори роки прожила. Повернулась тільки із за чоловіка в Україні.
А жили де?
короткопамятна 28 апреля в 14:10
Ответ дляЯйцеголовая
Про сурогатних мам - ні, не знаю. Можна посилання?
Пологи сурогатної мами якось відрізняються?
1 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:10
Ответ дляПишна молодиця
В смысле? У вас возьмут яйцеклетки и все, вам не вынашивать
Так з цих яйцеклітин народіяться біологічно мої діти
No problems 28 апреля в 14:10
Ответ дляЯйцеголовая
Мені достатньо і разу чи двух, щоб отримати професію, що годує, і при цьому за щось жити.
Вам не буде достатньо. Ви швиденько ці гроші профукаєте і знову будете шукати можливість сурогатного материнства.
Точу ляси 28 апреля в 14:10
Ответ дляЯйцеголовая
І як там жити? Півроку в лагері? А може й більше?
Тобто тимчасовий табір вас лякає більше, ніж вагітність чужою дитиною?

То це принаймні надовго, а виплати вагітній 9 міс і все
Редисочка 28 апреля в 14:11
Ответ дляТочу ляси
Не просто не готова, я проти сурогатного материнства в принципі
Ну от з такими поглядами вам не зрозуміти погляди автора?
А чому проти? Що тут поганого з вашої точки зору
Астоновитесь! 28 апреля в 14:11
Ответ дляЯйцеголовая
А жили де?
В невеликому містечку (2500 жителів) вдвох з сином в трикімнатній квартирі площею 60 м2. Яку оплачував Джобцентр.
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:12
Ответ дляРедисочка
Ну деякі народжують по 10 дітей, і ще більше абортів роблять.
Виношують всіх дітей легко і не мають абсолютно ніяких ускладнень вагітності.

А хтось десятиліттями намагається і не може стати батьками без сур мами.

Чому всі вважають, що обов´язково будуть ускладнення чи ще щось? Може автор саме з тих, що з легкістю 10 дітей можуть народити.
І це єдине, що в житті вона вміє і може легко робити. То чому на цьому не заробити?
У меня в окружении есть несколько примеров, когда очередная беременность стала пробоемной. Почки, сердце, маточное кровотечение накаеуне родов с послелующим ее удалением. И все это повторные переменности при идеальной(ых) первой(предыдущих).
Точу ляси 28 апреля в 14:12
Ответ дляРедисочка
Ну от з такими поглядами вам не зрозуміти погляди автора?
А чому проти? Що тут поганого з вашої точки зору
Дуже багато негативного на мій погляд і потенційний позитив це переважає. Насправді книгу можна написати в чому негатив. І наслідки для вагітної, і експлуатація багатими жінок в скрутному становищі, і наслідки для психіки сурогатної дитини (привіт пренатальна психологія).
2 1
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:13
Ответ дляЯйцеголовая
А де спец форум сурогатних матерів?
Клиники вы смогли нагуглить, а форум не можете?
БоХатая 28 апреля в 14:13
но если б я ничем кроме физиологии не могла заработать, а б на вашем месте сексом за деньги пошла заниматься а не рожать. как по мне это приятнее и денежнее)
4 2 1
No problems 28 апреля в 14:14
Ответ дляЯйцеголовая
Тоді все було ок.
’Тоді’ - це 10 місяців тому?) А потім чоловік різко ’зіпсувався’?)
Ви просто дієте взагалі не задумуючись про наслідки. Тому не думаю, що сурогатне материнство Вам якось допоможе.
Редисочка 28 апреля в 14:15
Ответ дляДаЗдраПерма
У меня в окружении есть несколько примеров, когда очередная беременность стала пробоемной. Почки, сердце, маточное кровотечение накаеуне родов с послелующим ее удалением. И все это повторные переменности при идеальной(ых) первой(предыдущих).
Но также в мире есть много неблаполучных женщин многодетных. Которые и злоупотреблять спиртным и ведут аморальный образ жизни.
И рожают с лёгкостью.
Уверенна, что ваш пример из идеальных и благополучных семей.
Но вот такая жизнь и так бывает.
Риски есть всегда и во всем.
2 1
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:15
Ответ дляЯйцеголовая
І як жити на 5-6т знімаючи житло і утримуючи 2 дітей?
На алименты не пробовали подавать? ))))
Барбітта 28 апреля в 14:15
Ответ дляРедисочка
Якщо людина готова до цього, то яка психотравма?
Все лікування і препарати оплачує пара для якої виношує сур.мама
Ну, какая готовность, если автор хочет стать СМ от безысходности?
Швидкоруч 28 апреля в 14:15
Ответ дляЯйцеголовая
А без пологів і працюючи десь на заводі я цього не отримую?
А что на какой-то о работе можно получить разрыв влагалища,геморрой,ощущение матки ? Никогда ещё не слышала о такой работе)
5 2
40каградусная 28 апреля в 14:16
Ответ дляВся в кредитах
да соберитесь вы в кучу и ищите работу, а не вот это вот прикрытие с нищенским вознаграждением
Яку роботу? автору 24 роки і меншій дитині-1,3. Освіти немає.
Яку вона матиме перспективу на ринку праці? Продавцем хіба шо за 15 тис.
Редисочка 28 апреля в 14:16
Ответ дляБарбітта
Ну, какая готовность, если автор хочет стать СМ от безысходности?
Почему это от безысходности?
У неё есть руки, ноги, голова.
Она может ходить ногами каждый день на работу и что-то делать там руками, без образования.
Но она выбирает другой вариант.
Где ж тут безысходность