Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
Молчавочка 28 апреля в 14:32
Ответ дляРедисочка
А ви подумайте над тими парами.
Іноді у жінок видаляють матку по якимось причинам.
Але в неї є яєчники. Вона може стати мамою завдяки сур.мамі.
І така жінка не винна в тому, що фізіологічно не може виносити.
А ви не Бог, шоб вирішувати долі інших.
Тому такі пари готові пилинки здавати з сур.мами
Так і є. Я для своєї готова була зробити все і робила. І зараз якщо буде потрібна допомога, то зроблю все.
Вона нам допомогла не тільки через гроші. І я вдячна цій жінці безмежно
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:33
Ответ дляNo problems
Вам не буде достатньо. Ви швиденько ці гроші профукаєте і знову будете шукати можливість сурогатного материнства.
Як ви можете це знати?
Боневтікла 28 апреля в 14:33
Ответ дляЯйцеголовая
Нема оф шлюбу вже
Вагітність то завжди ризик. З ким залишаться ваші діти, раптом що?
Редисочка 28 апреля в 14:33
Ответ дляМолчавочка
Так і є. Я для своєї готова була зробити все і робила. І зараз якщо буде потрібна допомога, то зроблю все.
Вона нам допомогла не тільки через гроші. І я вдячна цій жінці безмежно
Тому я й кажу, що легко ось так кидатися словами, що проти сурмам. Що то все бізнес і тп
Бо ті пари, що пройшли цей шлях знають ціну цього своїми сльозами і молитвами
No problems 28 апреля в 14:34
Ответ дляЯйцеголовая
Як ви можете це знати?
Це випливає з Ваших відповідей в цій темі.
1 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:35
Ответ дляТочу ляси
Тобто тимчасовий табір вас лякає більше, ніж вагітність чужою дитиною?

То це принаймні надовго, а виплати вагітній 9 міс і все
Так, бо з лагеря невідомом куди відправлять, в які умови, як довго в самому лагері знаходится в жахливих умовах.
СМ мені видається більш передбачуваним ніж те що ви пишете.
6 1
Точу ляси 28 апреля в 14:35
Ответ дляРедисочка
А ви подумайте над тими парами.
Іноді у жінок видаляють матку по якимось причинам.
Але в неї є яєчники. Вона може стати мамою завдяки сур.мамі.
І така жінка не винна в тому, що фізіологічно не може виносити.
А ви не Бог, шоб вирішувати долі інших.
Тому такі пари готові пилинки здавати з сур.мами
Мене більше діти цікавлять. Бо у цих війнах «бідні знедолені сурогатні батьки, яким Бог не дає дітей» і «бідних у скрутному стані сурогатних мам» забувають зовсім за дітей:)

Я не Бог, але і сурогатні батьки не боги, але саме ними вони себе почувають створюючи собі дитину. Таке дитяче бажання, «хотю і зроблю, бо можу»
7 4
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:35
Ответ дляАстоновитесь!
В невеликому містечку (2500 жителів) вдвох з сином в трикімнатній квартирі площею 60 м2. Яку оплачував Джобцентр.
І наскільки реально отримати такі умови зараз?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:36
Ответ дляДаЗдраПерма
Клиники вы смогли нагуглить, а форум не можете?
Якби він існував, я б його нагуглила. Але можете довести мені зворотнє і нагуглити)
Редисочка 28 апреля в 14:37
Ответ дляТочу ляси
Мене більше діти цікавлять. Бо у цих війнах «бідні знедолені сурогатні батьки, яким Бог не дає дітей» і «бідних у скрутному стані сурогатних мам» забувають зовсім за дітей:)

Я не Бог, але і сурогатні батьки не боги, але саме ними вони себе почувають створюючи собі дитину. Таке дитяче бажання, «хотю і зроблю, бо можу»
На скільки у вас обмежені погляди)))
3 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:37
Ответ дляБоХатая
но если б я ничем кроме физиологии не могла заработать, а б на вашем месте сексом за деньги пошла заниматься а не рожать. как по мне это приятнее и денежнее)
Займайтеся на здоров´я.
Точу ляси 28 апреля в 14:38
Ответ дляРедисочка
На скільки у вас обмежені погляди)))
Бо ви так вирішили? Чи не можете усвідомити іншу точку зору? То хто тут обмежений тоді)
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:38
Ответ дляNo problems
’Тоді’ - це 10 місяців тому?) А потім чоловік різко ’зіпсувався’?)
Ви просто дієте взагалі не задумуючись про наслідки. Тому не думаю, що сурогатне материнство Вам якось допоможе.
Тоді - це ще півроку тому.
Зараз в нього інше кохання.
Редисочка 28 апреля в 14:38
Ответ дляТочу ляси
Бо ви так вирішили? Чи не можете усвідомити іншу точку зору? То хто тут обмежений тоді)
Бо так і є, а не я вирішила)
Неваляшкина 28 апреля в 14:38
Ответ дляТочу ляси
Мене більше діти цікавлять. Бо у цих війнах «бідні знедолені сурогатні батьки, яким Бог не дає дітей» і «бідних у скрутному стані сурогатних мам» забувають зовсім за дітей:)

Я не Бог, але і сурогатні батьки не боги, але саме ними вони себе почувають створюючи собі дитину. Таке дитяче бажання, «хотю і зроблю, бо можу»
Це не так. Скоріше ’можу тільки в такий спосіб’. І сурогатні діти зазвичай залюблені батьками, тому що вистраждані.
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:39
Ответ дляЯйцеголовая
Якби він існував, я б його нагуглила. Але можете довести мені зворотнє і нагуглити)
Троллите?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:39
Ответ дляДаЗдраПерма
На алименты не пробовали подавать? ))))
Перечитайте моє повідомлення вище
Точу ляси 28 апреля в 14:39
Ответ дляРедисочка
Бо так і є, а не я вирішила)
Бо ви собі це придумали, виправдовуючи свою субʼєктивну точку зору)
Точу ляси 28 апреля в 14:40
Ответ дляНеваляшкина
Це не так. Скоріше ’можу тільки в такий спосіб’. І сурогатні діти зазвичай залюблені батьками, тому що вистраждані.
У вас є статистика? Звідки?
Луноходик_Ик 28 апреля в 14:40
Ответ длябуреЛОМКА
Так чого йти тоді тут обговорювати це?
Не хочеш, щоб писали типу «дурні» коменти, які не подобаються і не влаштовують- йди на спец форум сурогатних матерів. Там все розкажуть . І які можуть бути наслідки, і куди дітей своїх діти і про оплату за такі послуги.
Людина прийшла з конкретним питанням, а не для того, щоб пояснювати, яким чином їй не вдалося отримати освіту для зарплати 55 тис. Ви нічого не можете підказати і взагалі ’вас це не цікавить’. Що робите у цій темі і нащо оці дивні коментарі?
Молчавочка 28 апреля в 14:40
Ответ дляРедисочка
Тому я й кажу, що легко ось так кидатися словами, що проти сурмам. Що то все бізнес і тп
Бо ті пари, що пройшли цей шлях знають ціну цього своїми сльозами і молитвами
Притому що це все йде добровільно і за згодою обох сторін. Хто не хоче не приймає участі в цьому.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:40
Ответ дляБарбітта
Ну, какая готовность, если автор хочет стать СМ от безысходности?
Чому від безвиході? Думаю, я й в більш сприятливих умовах пішла б.
Зараз складно сказати, бо поки в мене несприятливі умови.
Редисочка 28 апреля в 14:41
Ответ дляТочу ляси
Бо ви собі це придумали, виправдовуючи свою субʼєктивну точку зору)
Важко пояснити людині, яка не може розуміти.
Тому не буду намагатися пояснювати.
Думаю вам 50 років орієнтовно
Астоновитесь! 28 апреля в 14:41
Ответ дляЯйцеголовая
І наскільки реально отримати такі умови зараз?
Мінімум - рік. Це термін стандартної інтеграції. А з урахуванням того, що у вас двоє дітей і молодшому даже через рік не буде ще й трьох - то ніхто вас на роботу не погоне. Будете сидіти на державній допомозі поки не знайдете собі роботу.

Та і в цьому випадку вам по любому будуть виплачувати по 250 евро на кожну дитину щомісяця (ці гроші отримують всі батьки вне залежності від заробітної плати).
Якщо ваша зарплата буде не висока, то вам будуть доплачувати за оренду житла (як наша субсидія).
Редиска Я 28 апреля в 14:42
Ответ дляТочу ляси
Хіба це свідоме рішення? Якби у автора були гроші, вона б пішла на програму? Ні? То може вона хоче йти туди вимушено? Вимушеність це свідомий вибір?
Та в нас в країні більшість людей на роботу ходять вимушено, і якби у них були гроші то вони б не працювали. Після досягнення повноліття всі рішення і вчинки людини при здоровому глузді свідомі.
Семенівни сусідка 28 апреля в 14:42
Ответ дляЯйцеголовая
На життя вистачить. Няню надає агентство.
Напишіть назву агентства, з малої літери, щоб не пожалілись на рекламу
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:43
Ответ дляШвидкоруч
А что на какой-то о работе можно получить разрыв влагалища,геморрой,ощущение матки ? Никогда ещё не слышала о такой работе)
Навіщо ви перевзуваєтеся, якщо вище ви перерахували саме діагнози, які можна отримати в повсякденному житті?

Неробименінерви• 48 хвилин тому

Которые могут у вас уже быть или появиться вследствие родов. Например, гемморой, варикоз, диастаз, ухудшение состояния зубов, обострение хронических болячек и т д

Ви можете гарантувати що без сурматеринства в мене не буде розривів вагіни чи опущення матки?
Неваляшкина 28 апреля в 14:43
Ответ дляТочу ляси
У вас є статистика? Звідки?
Працюю в сфері репродуктивних технологій. Ви справді думаєте, що сурогатне батьківство - це для тих, хто з якихось причин не хоче вагітніти? Насправді для цього необхідні медичні покази. Батьки, що платять за сурогатне материнство, заплатили б втричі більше за можливість народити дитину самостійно, без усього цього.
Точу ляси 28 апреля в 14:43
Ответ дляРедисочка
Важко пояснити людині, яка не може розуміти.
Тому не буду намагатися пояснювати.
Думаю вам 50 років орієнтовно
Цікаво ви тут сама з собою спілкуєтесь)
Залатавая 28 апреля в 14:43
Ответ дляЯйцеголовая
Лише віддалено поки, це тисяч 5 максимум(
Так подайте на мужа на алименты в браке. Будут вам перечислять с его заплаты и просить не надо. А так , если вы серьёзно хотите стать сурмамой и купаить на эти деньги себе жильё , то лучше с мужем развестись , чтобы имущество не было совместно нажитым. И узнайте для сурмамы должен быть один или два здоровых ребёнка.