Маю сечі• 28 апреля 2024

що б ви подумали в такому випадку?

мати була у мене в гостях на зйомній квартирі вчора. і вона готувала обід. там був мій посуд і хазяйський. я відразу сказала де чий посуд.
так от...той що мій посуд, хоч він і чистий весь був, вона взяла і перемила сама навіть з фейрі, і навіть мачалку для посуду не взяла, якою я користуюсь, а руками мила. а посуд який хазяйський, просто взяла і сполоснула під водою і все.
це вона для себе посуд готувала для прийому їжі.
при тому у нас завжди було багато конфліктів через те що вона грязнуля, а я все добре вимиваю. і вона чудово знає що я добре мию посуд і взагалі за чистотою слідкую. але зробила це.
тобто вона гидує тим що роблю я, але не тим що роблять чужі люди, яких вона навіть не знає, чи як це виходить?
автор Маю сечі • 28 апреля 2024
(тою чашкою хазяйською я не користувалась і вона стояла після хазяйнів в шкафчику, я навіть не трогала її)

Однозначная• 28 апреля 2024
Спочатку мені розказують про глибокий м... т, а потім чай пропонують. Як думаєте, я там п´ю чай? :)
Бабулька• 28 апреля 2024
Надо признать и принять, что мама у вас с приветом. И больше не реагировать на ее заскоки, эмоционально не вовлекаться, не прокручивать в голове а зачем, а почему
Мотористка• 28 апреля 2024
Думаю у вас токсична мама
Просто Фіфа• 28 апреля 2024
Пассивная агрессия.
ГейТуда• 28 апреля 2024
Я бы подумала, что больше маму готовить обед не попрошу. В целом вы там два сапога яблоньки....к чему комментарии где чья посуда были?
очки_ннадо• 28 апреля 2024
Я б спитала маму про це, а не на форумі.
От коли б вона почала це робити, то і спитала б в чому справа.
Вы з нею не розмовляли взагалі, просто тихо погостювали?
автор Маю сечі • 28 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
я взагалі подібного нічого не робила.
Однозначная• 28 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
я взагалі подібного нічого не робила.
Значить були помічені мамою в чомусь іншому. Хто ж знає, де там ’собака зарита’?

автор Маю сечі • 28 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
вона запитала про чашку. я сказала що у мене лише одна, моя, та що я п’ю з неї. але іншу може пошукати в шкафчику, я бачила що там була хазяйська.
автор Маю сечі • 28 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
вона ігнорує питання. або каже що ’я навіть не подумала про це якось, просто автоматично зробила’. тільки чогось автоматично вона не мій посуд сполоснула, і не драяла з фейрі хазяйський, а навпаки. це все відмовки
автор Маю сечі • 28 апреля 2024
Ответ дляБабулька
знаєте, такого багато буває. що от я помічаю заскоки, не реагую, але на фоні вони все таки існують. а потім їх набирається все більше і більше і вже непідйомна гора, що я ігнорувала...але пам’ятала ж. і потім вже не можеш терпіти і думаєш що людина тебе просто ненавидить, оскільки ти помітила мільйони малесеньких негативних деталей. і потім влаштовуєш скандал, а вони кажуть що ти божевільна.
маминаБубочка• 28 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
думаєте, макають в чашку теж?
Однозначная• 28 апреля 2024
Ответ длямаминаБубочка
думаєте, макають в чашку теж?
Може рот потім полощуть, хто ж зна?
Однозначная• 28 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
’Заведіть’ своїх дітей і дайте мамі спокій :)
Ви вже точно будете ідеальною мамою :)
автор Маю сечі • 28 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Ви вже точно будете ідеальною мамою :)
до чого тут мама. просто говорю про чисто людські відносини. що от ми наче не чужі люди, але мій чистий посуд драють з фейрі перш ніж насипати їжу в нього.
а моя подруга навіть їсть зі мною з однієї ложки і все ок.
це якось дивно, не думаєте?