Кулинарный бесконтактный термометр, посоветуйте у кого есть?

У меня обычный со щупом, но это не всегда удобно, иногда нужен бесконтактный.
1 1
Розбещена цяточка 28 апреля в 14:52
Глупости - вам в кухню нельзя...
2 2
Бабулька 28 апреля в 14:52
В мене є, задоволена на 1000%
автор Маю рацію 28 апреля в 14:56
Ответ дляБабулька
В мене є, задоволена на 1000%
А какая фирма?
Бабулька 28 апреля в 14:57
Ответ дляМаю рацію
А какая фирма?
Зараз подивлюсь. А взагалі може бути люба, тільки потрібно щоб EMS був до 1. До 0.9 не підходить
Бабулька 28 апреля в 14:58
Ответ дляМаю рацію
А какая фирма?
1 1
автор Маю рацію 28 апреля в 14:59
Ответ дляБабулька
фото
Спасибо большое!
Бабулька 28 апреля в 15:01
Ответ дляМаю рацію
Спасибо большое!
Будь ласка. Можна і простіший брати. Просто пам´ятайте про EMS
Бабулька 28 апреля в 15:04
Ответ дляМаю рацію
Спасибо большое!
Ще хочу сказати, що це звичайні пірометри, не обовов´язково їх шукати як кулінарні, бо окремих кулінарних не існує. Ота одиниця, то якраз можливість вимірювати температуру їжі та рідин.
автор Маю рацію 28 апреля в 15:06
Ответ дляБабулька
Ще хочу сказати, що це звичайні пірометри, не обовов´язково їх шукати як кулінарні, бо окремих кулінарних не існує. Ота одиниця, то якраз можливість вимірювати температуру їжі та рідин.
Это для меня тоже очень важно