Просто звязда• 28 апреля 2024
зранку в дитини був ацетон, зараз нема, мучиться животиком
Завтра до лікаря. Чи можна дати ріабал, бо йдуть болючі спазми. 8 років
Неробименінерви• 28 апреля 2024
Що таке ацетон? Тільки тут про таке читаю. В мене діти 20 і 14 років і я поняття не маю, що це
БезникаЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
У вас це могло називатися ’отруївся’ чи щось не те з´їв.
Або у вас просто були не активні і емоційні худі діти, бо зазвичай ацетон це їх проблема.
Загугліть ’ацетонемічний криз’ чи ’ацетонемічний синдром’, бо довго писати.
Неробименінерви• 28 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ніколи ніхто не труївся і діти дууууже активні і непосидючі були
БезникаЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ніколи не було тошноти/рвоти/діареї у дітей?
Слобожаночка• 28 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
І чим ця інформація автору допоможе?
Неробименінерви• 28 апреля 2024
Ответ дляСлобожаночка
І чим ця інформація автору допоможе?
я ж для себе цікавлюся
Неробименінерви• 28 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ну було звісно, але не більше одного дня. Та і специфічного запаху ацетону ніколи не було від них
БезникаЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Запах буває не завжди.
Але може і не було у Ваших дітей ацетону, він же не у всіх буває)
А у моєї малої - це стандартна реакція на стресові моменти для організму - високу температуру, сильну емоцію, фізичне перевантаження і на голод (більше 3 годин стараємось перерви не робити).
Але правильний питний режим, вчасне харчування і солодке після перевантажень будь якої природи зводять частоту ’нападів’ майже до нуля.
Неробименінерви• 28 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Запах буває не завжди.
Так як саме Ви розумієте, що це воно? Про цей ацетон тут так часто пишуть, що здається він у кожного буває, а я себе почуваю необізнаною у цьому плані
БезникаЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Є тест смужки.
Якщо у дитини є певні симптоми - нудота (рвота), біль кругом пупка (може не бути), слабкість, діарея (може не бути), зазвичай перевіряють рівень ацетону (кетонів) в сечі.
Якщо, знаючи схильність, ацетон ’засікти’ вчасно і правильно зреагувати, до рвоти можна не довести.