Кіста яєчника у доньки 13 років, направили в стаціонар

Лікування 4 місяці без ефекту, кіста 4,5 см на 5,5 см, по УЗІ фолікулярна, не збільшилася і не зменшилася. Лікувалися гормонами, свічками, краплями Тазалок. Кіста не зникла, видали направлення в стаціонар Охматдит, завтра їдемо туди.
Підкажіть, будь ласка, хто знає, як там усе проходить? Зразу операцію призначать, чи можливо знову лікування буде? Як там взагалі це все проходить?
Просто місця собі не знаходжу, серце рветься, як зробити усе правильно для дитини? На що погоджуватись, на що ні?
Бензопирен 28 апреля в 18:52
Там нас лечила Абабкова Галина Николаевна- она спец., тоже киста была 3 года подрят раз в год и лечили долго - лучшие врачи там. Здоровья
Творю чудеса 28 апреля в 18:53
Спокойно, автор!! Яичники- самовостанавливающаяся хрень, даже если часть отхватят, он вскоре будет как новенький! Так что берите себя в руки, сил вам! Все будет хорошо!
4 1
Домашка 28 апреля в 18:53
А як ви дізналися про кісту? Я не просто так питаю, а може є інші симптоми?
автор Белая и пушистая 28 апреля в 18:57
Ответ дляБензопирен
Там нас лечила Абабкова Галина Николаевна- она спец., тоже киста была 3 года подрят раз в год и лечили долго - лучшие врачи там. Здоровья
У стаціонарі? Як лікували? Видалення було?
Бензопирен 28 апреля в 18:57
Ответ дляДомашка
А як ви дізналися про кісту? Я не просто так питаю, а може є інші симптоми?
Можно Я влезу напишу как мы….. 1 месячные и кровотечение и боли … 2 месяц не было, на 3 пришли на обследование и выяснили…. Детских гинекологов норм просто нет😥только Охматдет
автор Белая и пушистая 28 апреля в 18:58
Ответ дляТворю чудеса
Спокойно, автор!! Яичники- самовостанавливающаяся хрень, даже если часть отхватят, он вскоре будет как новенький! Так что берите себя в руки, сил вам! Все будет хорошо!
Дякую, тримаюся, бо доньці потрібна, а так би вже з глузду з´їхала, вона у мене ще й алергік-астматик, скільки кіл пекла пройдено з астмою, а тепер ще й це
Бензопирен 28 апреля в 18:59
Ответ дляБелая и пушистая
У стаціонарі? Як лікували? Видалення було?
Лечили гормонами и много чего, без оперативного, болезненные кд при этом- потом восстановление …. К 18 годам только вышло в норму
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:00
Ответ дляДомашка
А як ви дізналися про кісту? Я не просто так питаю, а може є інші симптоми?
Після перших місячних була перерва у півтора місяці, потім пішли рясні місячні, які не закінчувалися, тому й до лікаря звернулися, там на УЗІ і виявили кісту
я Кукарача 28 апреля в 19:00
Я даже не знала, что в таком возрасте она бывает. У моей дочки месячные не каждый месяц стали из-за недоедания, но я даже не думала к врачу вести, так как причина именно в питании. Я так думала... а теперь сомневаюсь((
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:01
Ответ дляБензопирен
Лечили гормонами и много чего, без оперативного, болезненные кд при этом- потом восстановление …. К 18 годам только вышло в норму
Вас у стаціонар направляли? Чи у поліклініці Охматдит лікувалися?
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:02
До речі, у доньки нічого не боліло і не болить. Тож я так розумію не завжди при кістах присутній больовий синдром
Бензопирен 28 апреля в 19:02
Ответ дляБелая и пушистая
Вас у стаціонар направляли? Чи у поліклініці Охматдит лікувалися?
Направляли, но обошлись без него. Но если скажут надо- значит надо. Я идиотка побежала В Медиком, потом в Добробут и в Оксфорд Медикал…. Толку ноль. А там помогли и многим знакомым
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:05
Ответ дляБензопирен
Направляли, но обошлись без него. Но если скажут надо- значит надо. Я идиотка побежала В Медиком, потом в Добробут и в Оксфорд Медикал…. Толку ноль. А там помогли и многим знакомым
Вибачте, що допитуюся, але тема самі розумієте яка болюча..
Ви коли прийшли у стаціонар з направленням, то що вам сказали? Лікування призначили в стаціонарі і відправили додому?
Викликаю на дебати 28 апреля в 19:06
Мы с дочкой 13 ти лет обошлись без операции, были в поликлинике охмадет, фамилию врача не помню, зовут Марина, она принимала в поликлинике и в добробуте.
Была киста чуть больше 6 см, лечили гормонами и витаминами три цикла. Сперва спросила хотите сразу вырезать или попробуем лечить, она советовала попробовать лечить. Пока шло лечение, то ребенок был как всегда, в школу ходила, только без физры и всяких физнагрузок и при себе у нее было направление в больницу, мы его прикололи к куртке и учительницу предупредили.
Бензопирен 28 апреля в 19:07
Ответ дляБелая и пушистая
Вибачте, що допитуюся, але тема самі розумієте яка болюча..
Ви коли прийшли у стаціонар з направленням, то що вам сказали? Лікування призначили в стаціонарі і відправили додому?
Да без проблем, помню эту панику….. нас осмотрели и пересмотрели лечение и отправили домой лечиться+ кровотечение остановили и дома лечились, ездили каждый месяц наблюдались. Перед узи полный мочевой Обязательно
Бензопирен 28 апреля в 19:08
Ответ дляВикликаю на дебати
Мы с дочкой 13 ти лет обошлись без операции, были в поликлинике охмадет, фамилию врача не помню, зовут Марина, она принимала в поликлинике и в добробуте.
Была киста чуть больше 6 см, лечили гормонами и витаминами три цикла. Сперва спросила хотите сразу вырезать или попробуем лечить, она советовала попробовать лечить. Пока шло лечение, то ребенок был как всегда, в школу ходила, только без физры и всяких физнагрузок и при себе у нее было направление в больницу, мы его прикололи к куртке и учительницу предупредили.
Аналогично было
я Кукарача 28 апреля в 19:17
Ответ дляБелая и пушистая
Після перших місячних була перерва у півтора місяці, потім пішли рясні місячні, які не закінчувалися, тому й до лікаря звернулися, там на УЗІ і виявили кісту
Не закінчувалися - це скільки? В моєї напевно рік чи більше перші місячні були не менше ніж по 2 неділі і дуже рясні. Потім саме собою все нормалізувалося і болі нестерпні пройшли, коли цикл стабілізувався більш менш.
lith_oops 28 апреля в 19:20
Можу тільки хірурга порадити в Оберігу, якщо маєте гроші і вирішите робити операцію. Теж була спірна кіста (виявилась доброякісна пухлина). На коло вийшло тисяча євро за все і один день: сьогодні лягла, завтра виписалась. Не боліло ані миті.
Я там і дитячого хірурга знаю, і дорослого гінеколога-хірурга. Може вони якось сполу можуть.
До речі, той дитячий хірург і в Охмадиті оперує лапароскопічно, Годік Олег Святославович. Оперував мою доньку два рази - один раз сам, один раз з польским професором з приводу кісти нирки.
2 1
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:21
Ответ дляБензопирен
Да без проблем, помню эту панику….. нас осмотрели и пересмотрели лечение и отправили домой лечиться+ кровотечение остановили и дома лечились, ездили каждый месяц наблюдались. Перед узи полный мочевой Обязательно
Спасибі за відповідь!
Про повний мочовий вже нажаль ми вкурсі.
Завтра вранці планую їхати в стаціонар з направленням, скажіть, будь ласка, чи доцільно їхати туди натощак? Є вірогідність, що можуть запропонувати узяти аналіз крові?
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:25
Ответ дляя Кукарача
Не закінчувалися - це скільки? В моєї напевно рік чи більше перші місячні були не менше ніж по 2 неділі і дуже рясні. Потім саме собою все нормалізувалося і болі нестерпні пройшли, коли цикл стабілізувався більш менш.
Дві неділі кровило, а саме: перші п´ять днів як зазвичай, на п´ятий день майже закінчилися, а на шостий день розпочалися з новою силою, рясно. Тому і повела до лікаря, злякалася що це кровотеча, а вона ще й худої статури, могла й зомліти
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:26
Ответ дляlith_oops
Можу тільки хірурга порадити в Оберігу, якщо маєте гроші і вирішите робити операцію. Теж була спірна кіста (виявилась доброякісна пухлина). На коло вийшло тисяча євро за все і один день: сьогодні лягла, завтра виписалась. Не боліло ані миті.
Я там і дитячого хірурга знаю, і дорослого гінеколога-хірурга. Може вони якось сполу можуть.
До речі, той дитячий хірург і в Охмадиті оперує лапароскопічно, Годік Олег Святославович. Оперував мою доньку два рази - один раз сам, один раз з польским професором з приводу кісти нирки.
Спасибі за відгук, порадьте, будь ласка!
Бензопирен 28 апреля в 19:26
Ответ дляБелая и пушистая
Спасибі за відповідь!
Про повний мочовий вже нажаль ми вкурсі.
Завтра вранці планую їхати в стаціонар з направленням, скажіть, будь ласка, чи доцільно їхати туди натощак? Є вірогідність, що можуть запропонувати узяти аналіз крові?
Ой поо это не скажу, но вдруг🙏может попробуйте. Была в марте- народу было🤪но может так « повезло» , а ну и с парковкой проблема- эвакуатор на раз даа вывозит- паркуйтесь правильно и удачи🙏
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:29
Ответ дляБензопирен
Ой поо это не скажу, но вдруг🙏может попробуйте. Была в марте- народу было🤪но может так « повезло» , а ну и с парковкой проблема- эвакуатор на раз даа вывозит- паркуйтесь правильно и удачи🙏
Я розумію, що народу буде багато, враховуючи, що на Богатирській лікарню евакуювали і прикрили (’дякуємо’ русні), тепер і по швидкій, і на планову госпіталізацію потік збільшиться в Охматдиті суттєво
автор Белая и пушистая 28 апреля в 19:38
Ответ дляБензопирен
Ой поо это не скажу, но вдруг🙏может попробуйте. Была в марте- народу было🤪но может так « повезло» , а ну и с парковкой проблема- эвакуатор на раз даа вывозит- паркуйтесь правильно и удачи🙏
Дякую, будьте здорові!
А з парковкою проблеми відпадають, бо завдяки одному нерозумному шумахеру машину наразі рехтують на СТО
natasha7 28 апреля в 20:00
Моя дочка лежала в Охматдиті в тому році з фоликулярною кістою майже 7 см. Операцію не робили. Прописали примолют на 10 днів (перші три дні в лікарня, а потім відправили на тиждень додому). Потім знову поклали та дивились, щоб при менструації вийшла вся кіста. При виписці прописали пити дюфастон ще 3 місяці. Якщо є якісь ще питання - питайте? Видужуйте
автор Белая и пушистая 28 апреля в 20:11
Ответ дляnatasha7
Моя дочка лежала в Охматдиті в тому році з фоликулярною кістою майже 7 см. Операцію не робили. Прописали примолют на 10 днів (перші три дні в лікарня, а потім відправили на тиждень додому). Потім знову поклали та дивились, щоб при менструації вийшла вся кіста. При виписці прописали пити дюфастон ще 3 місяці. Якщо є якісь ще питання - питайте? Видужуйте
Дякую!
Моїй доньці попередні два цикли призначали примолют на 10 днів, а результату немає.

Щодо питань: Які дослідження та аналізи робили в день госпіталізації? Перші три дні в стаціонарі провели для аналізів та обстежень? У якому віці вашій доньці лікували кісту? Перед стаціонаром Охматдиту якесь лікування проходили?
natasha7 28 апреля в 20:28
В перший день лише узд. На другий і третій день брали кров на різні гормони. Узд робили кожен день. Донці було 15 років. Так, проходила. Періодично були кісти, але не таких розмірів.
автор Белая и пушистая 28 апреля в 20:33
Ответ дляnatasha7
В перший день лише узд. На другий і третій день брали кров на різні гормони. Узд робили кожен день. Донці було 15 років. Так, проходила. Періодично були кісти, але не таких розмірів.
Спасибі, і ще скажіть, будь ласка, який тип кісти лікували? У моєї доньки по УЗІ признаки фолікулярної
natasha7 28 апреля в 20:51
Також фолікулярна кіста була
На_оба_рот 28 апреля в 21:17
Ответ дляБелая и пушистая
Спасибі, і ще скажіть, будь ласка, який тип кісти лікували? У моєї доньки по УЗІ признаки фолікулярної
В мене трохи інша ситуація, дитині 12 кд ще не було, дермоїдна кіста майже 10см, робили лапаро в Охматдиті.
Почалося з того зо заболів живіт, потім вона показала де і я побпчила бугорок, біль була різка, в швидкій сказали їхати на Богатирську, там черговий хірург подивилась і дала направленні в Охматдит, після обіду потрапили туди, вночі зробили операцію.