Белая и пушистая• 28 апреля 2024
Кіста яєчника у доньки 13 років, направили в стаціонар
Лікування 4 місяці без ефекту, кіста 4,5 см на 5,5 см, по УЗІ фолікулярна, не збільшилася і не зменшилася. Лікувалися гормонами, свічками, краплями Тазалок. Кіста не зникла, видали направлення в стаціонар Охматдит, завтра їдемо туди.
Підкажіть, будь ласка, хто знає, як там усе проходить? Зразу операцію призначать, чи можливо знову лікування буде? Як там взагалі це все проходить?
Просто місця собі не знаходжу, серце рветься, як зробити усе правильно для дитини? На що погоджуватись, на що ні?
Белая и пушистая
• 28 апреля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
В мене трохи інша ситуація, дитині 12 кд ще не було, дермоїдна кіста майже 10см, робили лапаро в Охматдиті.
Почалося з того зо заболів живіт, потім вона показала де і я побпчила бугорок, біль була різка, в швидкій сказали їхати на Богатирську, там черговий хірург подивилась і дала направленні в Охматдит, після обіду потрапили туди, вночі зробили операцію.
Розкажіть, будь ласка, як саме проходила операція? Як дитина її перенесла? Скільки були в лікарні і скільки була реабілітація? Дитина сама була в лікарні чи вам дозволили бути з нею?
На_оба_рот• 28 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Операція була десь півтори години, привезли після операції, вона прокинулась, анестезіолог сказав не вставати до ранку (операцію закінчили о 23). Зранку прийшов анестезіолог поцікавився чи все добре, прйшла лікар (дитині ставила катетер, і їй це не подобалось, прохала зняти) подивилась, ну і все, аналізи, виписали на 5-ту добу, нічого не турбувало, потім приїздили знімали шви(скоріше просто дивились).
Дуже гарне відділення дит гінекології, багато дівчаток лежать з усієї України, з мамами і без (залежно від віку).
Ми були ще через 3 місяці, робили мрт, на другому яєчнику також дермоїдна кіста, але маленька, сказали наблюдати і нічого не робити.
Ответ дляБелая и пушистая
Спасибі за відгук, порадьте, будь ласка!
Дорослий хірург, що мені видаляв кісту, Ліщук Володимир Данилович. Просто чудовий, дуже уважний і руки золоті.
Щодо дитячого вже написала, Олег Святославович дуже крутий, він просував початок дитячої лапароскопії в Україні, коли її ще фактично не було, дванадцять років тому моїй доньці робили операцію в Оберігу.
Белая и пушистая
• 28 апреля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Дякую за відповідь!Мамам дозволяють лежати з дітьми?
На_оба_рот• 29 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Так, я була з дитиною, але по різному, були діти самостійно.
Дитина перенесла наркоз і саму операцію досить легко, не жалкувалась. Єдине що після операції можно тільки спец їжу (’помої’ це слова доньки), але це так завжди після операцій, потрібно потерпіти.
Бензопирен• 29 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Я розумію, що народу буде багато, враховуючи, що на Богатирській лікарню евакуювали і прикрили (’дякуємо’ русні), тепер і по швидкій, і на планову госпіталізацію потік збільшиться в Охматдиті суттєво
Автор, здравстауйте, вы попали сегодня к врачу? Что сказали?
Белая и пушистая
• 29 апреля 2024
Ответ дляБензопирен
Добрий день, попали, переробили УЗІ, сказали тільки операція, бо кіста із тих, що не лікуються, а тільки видаляються. Відправили додому на пару тижнів пити примолют і збирати довідки . Отакі справи.
Бензопирен• 29 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Надо значит надо! Автор, вы у лучших Врачей и все исправят, увы так бывает…. я вообще диву даюсь откуда оно у детей поголовно 😥 скорейшего выздоровления Дочке и вам сил!
Белая и пушистая
• 29 апреля 2024
Ответ дляБензопирен
Спасибі вам величезне за чуйність та підтримку! Здоров´я вам і діткам!
Подивившись на те скільки дівчаток у відділенні лежать і скільки сьогодні тільки по швидкій прибуло, розумію, наскільки слабкіше здоров´ям нинішнє покоління підлітків(((
На_оба_рот• 30 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Пропустила Ваші відповіді.
Інна Валеріївна гарний гінеколог і не поганий хірург, можливо не дуже ніжна, але все чітко.