Дама-мадама• 28 апреля 2024
Как выработать культуру питания
Ем все время на ходу, на бегу, вообще постоянно ем. Готовлю тоже ем и когда все садятся за стол я уже наелась.
Галя-краля• 28 апреля 2024
Если ее не было в вашей семье то придется учится с нуля с основ всему
Дама-мадама
• 28 апреля 2024
Ответ дляПростецкая
А навіщо їсти на ходу? Ви постійно голодні?
Не то чтобы голодная, но все время хочется занять рот
Простецкая• 28 апреля 2024
Ответ дляДама-мадама
Дуже дивно звідки у вас це бажання. Я навіть не уявляю коли той рот займати)), на роботу добираєшся не до цього, потім працюєш також не будеш їсти, робочі дзвінки, навіть якщо не на роботі, по справах чи до лікаря, коли там на ходу їсти))).
Голова колгоспу• 28 апреля 2024
Ответ дляДама-мадама
Нащо?Закрив рот і він занятий.
Голубая фишка• 28 апреля 2024
Не розумію, цей жор на вулиці, паперові стаканчики, пляшки.Ну, дійсно, таке безкультур´є. Особливо, ’подобаються ’ продавці і т.п, біля дверей з цигаркою і стаканчиком. Ну, навіть,якщо ’припекло’ поїсти, сядь в парку, на лавці.. Для мене це антіповага до себе і оточуючих, і невихованість. Коли, це зрозумієте, тоді і припинете ,постійно жувати. Подивіться, як це зі сторони. Вдома, маску надягайте, поки готуєте)))
Дама-мадама
• 28 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Я на улице не ем
Голубая фишка• 28 апреля 2024
Ответ дляДама-мадама
Я на улице не ем
Ну, то пишете, що постійно жуєте на ходу.
.Вже, легше
..
.Вже, легше
Не стесняюсь• 28 апреля 2024
И культуру мышления, и физическую культуру, и культуру быта и ещё-ещё всяких культур
Успехов!!!