Зубачистка• 28 апреля 2024

Туї в горщиках

Підкажіть, чи буде жити туя в горщику на вулиці? Чи обовязково висаджувати? І наскільки вибаглива щодо вологи якщо в горщику
СкрипяСердцем• 28 апреля 2024
Краще висадити. Щоб рослина росла, повинна розвиватися корньова система. В горщику вона не може розвиватися вільно.
Смячиком• 28 апреля 2024
Туя це дерево, у неї глибокий корінь, холодна земля літом і тепла взимку. В горщику пожив рік-два і загненься. Виберіть для горщика іншу рослину.
Неваляшкина• 28 апреля 2024
В мене три роки живе на балконі,все добре.Єдине коли починаються морози,ставлю горщик на пенопласт,і їм же з боків закриваю,щоб корні не перемерзли.І до теплої весни так,звісно взимку без поливу.