28 апреля в 20:59

Як шукати житло в оренду для військових вздовж лінії зіткнення? Всі бояться?

Власне, питання. Чи реально знайти, наприклад, на Харківщині? І де шукати. Бояться здавати, щоб не прилетіло...
10 3 3
Брюнетка в Мармеладе 28 апреля в 21:00
А вы пробовали искать вообще? Там же везде прилетает, наоборот люди сдают, чтобы хоть копейка была
6 4 1
Благоуханочка 28 апреля в 21:00
У нас на даче живут. Отдали без вопросов-туда не ездим
З вишневого садка 28 апреля в 21:00
Там де лінія зіткнення, там військові засіляються в пусті домівки і не питають згоди.
35 2 1
Перша леді колгоспу 28 апреля в 21:00
Реально, конечно. Не под заборами же все живут.
Слоник-тоник 28 апреля в 21:02
Ага. Сдай и наведут всяких шалашовок.
Вумна вутка 28 апреля в 21:02
На линии столкновения расквартировывать могут по решению военного командования, без согласия собственника
11 1
Ластоноша 28 апреля в 21:03
Давайте, одразу адреси писати, де військовим житло здають. Якісь, провокаційні теми.
13 1
автор Нагайна 28 апреля в 21:03
Я вже цілий день шукаю. Через знайомих. Регіон - трохи відтягнуто від лінії, проте долітає. Поки що -мінус
автор Нагайна 28 апреля в 21:05
Ответ дляЛастоноша
Давайте, одразу адреси писати, де військовим житло здають. Якісь, провокаційні теми.
Я не питаю адрес, я питаю про способи пошуку
Ждушечка 28 апреля в 21:05
Езжайте туда и на месте найдёте сразу
автор Нагайна 28 апреля в 21:06
Ответ дляЖдушечка
Езжайте туда и на месте найдёте сразу
Дуже смішно.
Каляка маляка 28 апреля в 21:06
Ответ дляЗ вишневого садка
Там де лінія зіткнення, там військові засіляються в пусті домівки і не питають згоди.
Так, заселяються в пусті домівки, але згоду питають обов´язково!
5 4 1
Викупана 28 апреля в 21:07
Ответ дляНагайна
Я не питаю адрес, я питаю про способи пошуку
Этот вопрос на месте решать нужно. Если это села, то навряд ли они выставляют объявления в олх, только через местных.
З вишневого садка 28 апреля в 21:07
Ответ дляКаляка маляка
Так, заселяються в пусті домівки, але згоду питають обов´язково!
Ні, не питають.
автор Нагайна 28 апреля в 21:07
Ответ дляКаляка маляка
Так, заселяються в пусті домівки, але згоду питають обов´язково!
Хто цим опікуєттся? Куди йти за таким житлом?
Каляка маляка 28 апреля в 21:08
Ответ дляНагайна
Хто цим опікуєттся? Куди йти за таким житлом?
Голова сільради, сусіди хати-пустки
Нехай щастить 28 апреля в 21:08
Люди боятся, да.
У нас в поселке жили военные. Все дома, где жили солдаты, разбиты. Где солдаты не жили - дома стоят целые, но без стекол.
Брюнетка в Мармеладе 28 апреля в 21:08
Ответ дляНагайна
Хто цим опікуєттся? Куди йти за таким житлом?
А командир подразделения что говорит? Идите на советчице спросите?
Идеальная оптимистка 28 апреля в 21:08
Ответ дляСлоник-тоник
Ага. Сдай и наведут всяких шалашовок.
І що з того вам?
Якщо вони заплатили гроші за ту аренду то мають право робити там ,що хочеш і приводити кого хочеш.
5 1 1
Леннон_Жив! 28 апреля в 21:09
Ответ дляСлоник-тоник
Ага. Сдай и наведут всяких шалашовок.
ага,прям как на Майдане в палатках не только шалашовки и свыни были и редиску садили((
8 4
Дама_из_рекламы 28 апреля в 21:09
Ответ дляНагайна
Хто цим опікуєттся? Куди йти за таким житлом?
Вы з якою метою взагалі цікавитесь? Вам для чого на лінію зіткнення?
Каляка маляка 28 апреля в 21:09
Ответ дляЗ вишневого садка
Ні, не питають.
Питають, я знаю, про що кажу, щей платять комуналку за ці хати.
4 3
Нехай щастить 28 апреля в 21:10
Ответ дляКаляка маляка
Так, заселяються в пусті домівки, але згоду питають обов´язково!
Удалено администрацией...
Хлопаю ресницами 28 апреля в 21:09
Та не знаю,біля мене хлопці в сусідки-бабусі в літній кухні живуть.Як є місце,то без проблем.Дров ій нарубають,вона ім істи варить.Все тихо,ладять.
13 2
З вишневого садка 28 апреля в 21:10
Ответ дляКаляка маляка
Питають, я знаю, про що кажу, щей платять комуналку за ці хати.
Я теж знаю, про що кажу. У моїх батьків згоди ніхто не питав. І за комунальні теж ніхто не платить. Просто сусіди вже по факту сказали, що військові заселились.
7 5 1
Каляка маляка 28 апреля в 21:10
Ответ дляНехай щастить
Удалено администрацией...
Ага 🤣🤣
І унітази? І асфальту в селі не бачили?
Ви з болот пишете?
3 3
Брюнетка в Мармеладе 28 апреля в 21:10
Ответ дляНехай щастить
Люди боятся, да.
У нас в поселке жили военные. Все дома, где жили солдаты, разбиты. Где солдаты не жили - дома стоят целые, но без стекол.
Интересно, кто ж наводил...
Вумна вутка 28 апреля в 21:11
Ответ дляКаляка маляка
Так, заселяються в пусті домівки, але згоду питають обов´язково!
У кого, в отсутствии собственников?
Дама_из_рекламы 28 апреля в 21:11
Ответ дляНехай щастить
Удалено администрацией...
А мальчіків в трусіках не розпинали, нє?
10 2 2
Нехай щастить 28 апреля в 21:11
Ответ дляЗ вишневого садка
Я теж знаю, про що кажу. У моїх батьків згоди ніхто не питав. І за комунальні теж ніхто не платить. Просто сусіди вже по факту сказали, що військові заселились.
У нас то же самое. Выламывали двери в дома, где есть печное отопление. Где печей нет, то не селились.
4 3 1 1