28 апреля в 20:59

Як шукати житло в оренду для військових вздовж лінії зіткнення? Всі бояться?

Власне, питання. Чи реально знайти, наприклад, на Харківщині? І де шукати. Бояться здавати, щоб не прилетіло...
показать весь текст
10 3 3
Ластоноша 28 апреля в 21:11
Ответ дляНагайна
Я не питаю адрес, я питаю про способи пошуку
А, які можуть бути відмінності від пошуків для цивільних ?. Агенти, знайомі, Олх, в тг каналах.
автор Нагайна 28 апреля в 21:11
Ответ дляДама_из_рекламы
Вы з якою метою взагалі цікавитесь? Вам для чого на лінію зіткнення?
Мені - ні для чого. Я не військово зобов´язана
Сапай вазони 28 апреля в 21:11
Ответ дляНехай щастить
Люди боятся, да.
У нас в поселке жили военные. Все дома, где жили солдаты, разбиты. Где солдаты не жили - дома стоят целые, но без стекол.
Напишу вам нашу историю. Заселились без нашего ведома, починили котёл, купили и поставили водяной насос ( которые были сломаны проживавшей там русней), подняли после земли виноградник, попили ли деревья, оставили после себя полный холодильник продуктов, и деньги за потраченные газ на отопление.
26 8 1
Идеальная оптимистка 28 апреля в 21:12
Ответ дляНехай щастить
Люди боятся, да.
У нас в поселке жили военные. Все дома, где жили солдаты, разбиты. Где солдаты не жили - дома стоят целые, но без стекол.
Та що ви гаваріте
5 2
Сапай вазони 28 апреля в 21:12
Ответ дляНехай щастить
Удалено администрацией...
Не сочиняйте
Kidstaff Bot 28 апреля в 21:12
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Маня_53 28 апреля в 21:13
Ответ дляЛеннон_Жив!
ага,прям как на Майдане в палатках не только шалашовки и свыни были и редиску садили((
Згадалось
Парова Машина 28 апреля в 21:13
Ответ дляНагайна
Дуже смішно.
Як дружина військового кажу вам що це не жарт, а дійсно непогана порада. В малих містечках на олх не викладають, там сарафанне радіо працює
Маня_53 28 апреля в 21:14
Ответ дляХлопаю ресницами
Та не знаю,біля мене хлопці в сусідки-бабусі в літній кухні живуть.Як є місце,то без проблем.Дров ій нарубають,вона ім істи варить.Все тихо,ладять.
Менше тут пишіть про це.
Маня_53 28 апреля в 21:15
Ответ дляЗ вишневого садка
Я теж знаю, про що кажу. У моїх батьків згоди ніхто не питав. І за комунальні теж ніхто не платить. Просто сусіди вже по факту сказали, що військові заселились.
І що вам шкода для людей,які вас захищають?
9 5
WhiteWidow 28 апреля в 21:15
Ответ дляХлопаю ресницами
Та не знаю,біля мене хлопці в сусідки-бабусі в літній кухні живуть.Як є місце,то без проблем.Дров ій нарубають,вона ім істи варить.Все тихо,ладять.
Дивні солдати, що їдять їжу місцевих)
ElenaMari 28 апреля в 21:15
Ответ дляНагайна
Дуже смішно.
Почему смешно, вы же собираетесь всеравно туда ехать, у меня б.м. военный они там живут или в квартирах подвалах или частных домах, никого не спрашивают там никого нет.
Маня_53 28 апреля в 21:16
Ответ дляНагайна
Мені - ні для чого. Я не військово зобов´язана
Так підіть добровольцем
ElenaMari 28 апреля в 21:16
Ответ дляНагайна
Мені - ні для чого. Я не військово зобов´язана
У вас муж военный , а вы ему квартиру ищите , смешно, они там на месте находят
6 2
Маня_53 28 апреля в 21:17
Ответ дляСапай вазони
Напишу вам нашу историю. Заселились без нашего ведома, починили котёл, купили и поставили водяной насос ( которые были сломаны проживавшей там русней), подняли после земли виноградник, попили ли деревья, оставили после себя полный холодильник продуктов, и деньги за потраченные газ на отопление.
Це в Київській області?
Ответ дляМаня_53
Це в Київській області?
Ні, в Харківській
ElenaMari 28 апреля в 21:18
Автор вы линию столкновения видели, я да на видео и фото, какое олх!!!!
ElenaMari 28 апреля в 21:19
Такое чувство, что шпион спрашивает, что бы кто то рассказал места где наши живут там
4 2 1
Ответ дляElenaMari
У вас муж военный , а вы ему квартиру ищите , смешно, они там на месте находят
Где на месте, в городе или селе?
Маня_53 28 апреля в 21:20
Ответ длябриллиантик нецелованный
Ні, в Харківській
Це мабуть після деокупації ,раз свині там жили також
Маня_53 28 апреля в 21:20
Ответ дляElenaMari
Такое чувство, что шпион спрашивает, что бы кто то рассказал места где наши живут там
До речі так,автор після відкриття аноніма змилась кудись.
Ответ дляМаня_53
Це мабуть після деокупації ,раз свині там жили також
Так і є.
летта 28 апреля в 21:24
Ответ дляИдеальная оптимистка
Та що ви гаваріте
ага, и прям точечно высокоточным...
nasa 1976 28 апреля в 21:26
Удалено администрацией...
феечка. 28 апреля в 21:33
Ответ дляЛастоноша
Давайте, одразу адреси писати, де військовим житло здають. Якісь, провокаційні теми.
Згодна, я про своїх писати не буду, як в нас і де вони
Peres Lal 28 апреля в 21:36
Ответ дляКаляка маляка
Так, заселяються в пусті домівки, але згоду питають обов´язково!
У воробьев? У кого можно спрашивать, если хозяйва уехали и соседей нет?
Ohio 28 апреля в 21:38
Ответ дляНагайна
Я не питаю адрес, я питаю про способи пошуку
Звертайтесь до рієлторів. Купа житла є. Але здавати військовим не дуже хочуть. Зазвичай після такої здачі і клінінг не допомагає. Тільки повний ремонт.
Реверанс 28 апреля в 21:40
Ответ дляСлоник-тоник
Ага. Сдай и наведут всяких шалашовок.
Будь ласка,не судіть всіх по собі.
Це не повага до оточуючих
Ohio 28 апреля в 21:42
Ответ дляНагайна
Хто цим опікуєттся? Куди йти за таким житлом?
Звертаєтесь у військову адміністрацію. Вони збирають відомості по квартальним, старших по дому , керівників ОСББ. Дають дані хазяїв і або ви з ними зв´язуєтеся, або вони самі. В нас так в основному розселяють. Хто хоче кращі умови, той шукає повноцінну аренду через рієлторів.
Ohio 28 апреля в 21:47
Ответ дляЗ вишневого садка
Я теж знаю, про що кажу. У моїх батьків згоди ніхто не питав. І за комунальні теж ніхто не платить. Просто сусіди вже по факту сказали, що військові заселились.
І таке є. В нас так до тітки заселилися. Ми за її будинком дивились, то коли прийшли була навіть фіртка зірвана. За два місяці накатали води на 17 тисяч і світла дофіга ( обігрівались каміном) і виїхали.