Бабо-лебідка• 28 апреля 2024
Живу з сином в однокімнатній((
Після розлучення з чоловіком переїхала жити з сином до себе в однокімнатну. Квартира маленька 30кв, а кімната 15.
Зробила косметичний ремонт, грошей багато нема. Але так не затишно якось виглядає кімната де моє півтори спальне ліжко і його односпальне . І тіснувато все таки. А на двох кімнатну грошей немає.
Може є тут хто живе з дитиною в однокімнатній, як спасаєтесь ? Як затишок наводили.
Є ще великий балкон лоджа. Думаю підзбирати гроші і там міні кімнатку зробити.
Ошеламиссимо• 28 апреля 2024
Год жила с 18 ти летним сыном в одной комнате у родственников в Германии. Вот это был ужас.
У вас отдельная квартира, точно можно выкрутиться, есть раскладные кровати, перегородки, кухня в конце концов. Лоджию конечно переделать под комнату.
Барабан для дорослих• 29 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Ребенку 13 лет, какая двухъярусная кровать
А для какого возраста двухъярусная кровать? Почему же в 13 нельзя на ней спать?
Дайте свой совет. А то критиковать любой гаразд.
Рубаю олівлє• 29 апреля 2024
Ответ дляМаю натхнення
В ванній можна. Повірте, знайдеться місце, коли припече)
Ну я це розумію.
Але ж у мене лібідо високе, як у хлопця-підлітка.
Захотіла перед сном - все у ліжку зробила))
А хлопець зранку зі стояком просинається і має мімо мами бігти в туалет з тим стояком, прикриваючись( а тут і мама встала і пісять хоче)) і в душ
Коротше своя кімната то чудово, але ж що поробиш..
Маю натхнення• 29 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ну я це розумію.
Звичайно. Але нічого жахливого немає насправді. Ми з сином та чоловіком спимо в одній кімнаті, а інша кімната для всього іншого. Якщо комусь потрібно усамітнитися, йде в спальню.
Син години півтори ввечері проводить у ванній, там робить свої справи, ми з чоловіком маємо цей час для себе.
У цьому є плюси - ніхто по кімнатах не сидить, спілкуємося. Ми й не пробували по іншому, бо немає умов інших, але я б не сказала, що це дуже погано.
МамОмужа• 29 апреля 2024
Киньте планування, подумаємо як спастись... В Польщі на міні квартири надивилась і тепер знаю, що впіхнути можна любе!
Бабо-лебідка
• 29 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Та впихнути я то впихнула і своє ліжко і його, і шафу чотирьох дверну, і компютерний стіл з кріслом)..
І ще є місце в кімнаті, тобто не впритик меблі стоять.
Просто якось виглядає не затишно ні спальня ні гостинна
МамОмужа• 29 апреля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Але хотілось би фото чи малюнок, аби розуміти і шось радити
Бабо-лебідка
• 29 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Хіба завтра фото скину уже
ЛісАпетная• 04 мая 2024
Ответ дляМамОмужа
А наскільки ’міні’ ті квартири? Який метраж?
МамОмужа• 04 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
20-25кв м
ЛісАпетная• 04 мая 2024
Ответ дляМамОмужа
20-25кв м
Дякую. Це однокімнатна, так? Дівчата тут писали про кімнатки в квартирах сім квадратів, і це типу вважалося великою спальнею .
МамОмужа• 05 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так однокімнатна... А двокімнатні можуть мати лиш 35 кВ... Таке житло компактне зветься ’кавалєрка’