28 апреля в 21:35

Це ким треба бути щоб заробляти 100 тыс долларів на місяць? Ви знаєте?

Тільки без фантазій, крові і наркотиків
показать весь текст
Просто Фіфа 28 апреля в 21:45
Ответ дляА що таке?
Я им вообще никто
Так как вы можете утверждать?
А що таке? 28 апреля в 21:45
Ответ дляГарні диньки
Пуйлом.
Там миллиарды, а не сотни тысяч
ТочноБудет 28 апреля в 21:45
Ответ дляФруктЕщеТот
Распил бюджета)
та при розпилі бюджету і більше може бути, дивлячись у якої годівнички сидить пиляка
Яичница с беконом 28 апреля в 21:47
Ответ дляТочноБудет
ютуб блогером) син дивиться дитячий канал і я перший раз сьогодні погуглила батьків цих дітей. дохід 100тис баксів в місяць.
а ще була здивована шо мама дітей це сестра мого співробітника)
Я від цього офігіваю. Мій син теж хоче стати блогером. У нас із чоловіком по 2 вищі освіти, одна з яких медична( 7-8 років в кожного лише на неї). Ще на двох знаємо 7 іноземних мов. Але малий каже: «Нащо мені вчитись? Нащо ті мови? Буду пилити відоси про те, як граю в якусь хрєнь з унітазами»..Ми, на його погляд, небагаті, отже всі наші знання позбавлені змісту. А блогери багаті. Та й таке..
5 4
А що таке? 28 апреля в 21:46
Ответ дляПросто Фіфа
Так как вы можете утверждать?
Нормально могу утверждать.
Ух яка ж Я 28 апреля в 21:46
Это не зп по любому. А прибыль.
Но компании разные, особенно производства питания крупные в любом случаи зарабатывают и гораздо больше
автор ФсеСама 28 апреля в 21:46
Ответ дляГарні диньки
Пуйлом.
Та там разве 100 тыщ? там миллиарды
Байрактара 28 апреля в 21:46
Начальник мужа, но там больше, долларовый миллионер
Просто Фіфа 28 апреля в 21:46
Ответ дляА що таке?
Нормально могу утверждать.
Теперь моя очередь даже не знаю что вам сказать.
Гарні диньки 28 апреля в 21:47
Ответ дляФсеСама
Та там разве 100 тыщ? там миллиарды
Ну підходить же
Kusalochka 28 апреля в 21:47
Я не знаю таких. Наверное большой бизнес.
оксюморон 28 апреля в 21:47
Тільки от дізналася про такого хлопа, але на чому він заробляє, питання відкрите:
https://life.stopcor.org/section-shou-biznes/news-...
А що таке? 28 апреля в 21:47
Ответ дляПросто Фіфа
Теперь моя очередь даже не знаю что вам сказать.
Мне и не надо, чтобы вы мне что-либо говорили.
ТочноБудет 28 апреля в 21:48
Ответ дляЯичница с беконом
Я від цього офігіваю. Мій син теж хоче стати блогером. У нас із чоловіком по 2 вищі освіти, одна з яких медична( 7-8 років в кожного лише на неї). Ще на двох знаємо 7 іноземних мов. Але малий каже: «Нащо мені вчитись? Нащо ті мови? Буду пилити відоси про те, як граю в якусь хрєнь з унітазами»..Ми, на його погляд, небагаті, отже всі наші знання позбавлені змісту. А блогери багаті. Та й таке..
ну так не у всіх хто знімає відоси є такий прибуток) всі хочуть великих халявних грошей не розуміючи скільки праці за цим стоїть. а у випадку з блогерством ще й везіння, треба нішу цікаву, яка ніким не зайнята, бо інакше ніхто дивитись не буде, і відповідно грошей не буде) діти цього не розуміють, бо бачать лише успішних і роблять висновки.
Бурундучиха 28 апреля в 21:48
Баба Даша, Кик Вика , Люда с Голливуда и им подобные.
2 1
Просто Фіфа 28 апреля в 21:48
Ответ дляА що таке?
Мне и не надо, чтобы вы мне что-либо говорили.
Ясно. Любительница считать чужие деньги)
1 1
А що таке? 28 апреля в 21:49
Ответ дляПросто Фіфа
Ясно. Любительница считать чужие деньги)
Вам виднее, кто вы
Нульовий сантиметр 28 апреля в 21:50
До войны столько зарабатывали владельцы бизнеса мебельного сектора, крупные импортеры офисной мебели к примеру. Которые под ключ меблируют огромные колл-центры, филиалы международных компаний
автор ФсеСама 28 апреля в 21:50
Ответ дляБурундучиха
Баба Даша, Кик Вика , Люда с Голливуда и им подобные.
Це хто?
Like-995b 28 апреля в 21:51
У знакомого сеть мед клиник . Такой чистый доход
Я_не_аноним_100% 28 апреля в 21:51
Ответ дляverschwommenheit
если делать куни месяц регулярно, то дают максимум чашечку кофе
так значит делаете
Королева спама 28 апреля в 21:53
Ответ дляА що таке?
Владелец клиники, где я работала, больше зарабатывает. Но там и расходы большие очень.
два предложения связаны или они о разном?
Гарні диньки 28 апреля в 21:53
Ответ дляKusalochka
Я не знаю таких. Наверное большой бизнес.
О,точно. Гереги
КарамбОлька 28 апреля в 21:56
Брат працює на невеликій фірмі з продажу металлу. Чистый прибуток господаря рідко коли менше 1000$ в день.
То це фірма 2 на складі, бухгалтер, два менеджери, директор, два водія. Зовсім невелика. Ще пара родичів на ставці.
Вийде 22000 щомісяця.
Королева спама 28 апреля в 21:55
Ответ дляКарамбОлька
Брат працює на невеликій фірмі з продажу металлу. Чистый прибуток господаря рідко коли менше 1000$ в день.
То це фірма 2 на складі, бухгалтер, два менеджери, директор, два водія. Зовсім невелика. Ще пара родичів на ставці.
Вийде 22000 щомісяця.
брат гол бухгалтер?
Яичница с беконом 28 апреля в 21:55
Ответ дляТочноБудет
ну так не у всіх хто знімає відоси є такий прибуток) всі хочуть великих халявних грошей не розуміючи скільки праці за цим стоїть. а у випадку з блогерством ще й везіння, треба нішу цікаву, яка ніким не зайнята, бо інакше ніхто дивитись не буде, і відповідно грошей не буде) діти цього не розуміють, бо бачать лише успішних і роблять висновки.
Тут погоджуюсь. Але, навіть серед успішних блогерів, одиниці є інтелектуалами і інтелігентами. Можливо, це вже неактуальні риси для найближчого майбутнього. Але, коли я чую тих блогерів-геймерів, очі на лоба лізуть від самої лише мови їх. І мене, особисто, зовсім не радує отакий орієнтир сина. Знов-таки, світ мінливий, і старе відходить. Та що йде на місце цьому старому? Багато питань до таких цінностей суспільства..
А що таке? 28 апреля в 21:57
Ответ дляКоролева спама
два предложения связаны или они о разном?
Об одном человеке
Шалена невинність 28 апреля в 21:57
Бизнесмен. Популярный пластический хирург или стоматолог-протезист. Знаменитость.
КарамбОлька 28 апреля в 21:57
Ответ дляКоролева спама
брат гол бухгалтер?
Брат співзасновник. Але з невеликою часткою.
БлинчикБезСметанки 28 апреля в 21:57
Ответ дляKusalochka
Я не знаю таких. Наверное большой бизнес.
Тоже думаю. Типа аграрии или девелоперы(застройщики).