Ёшки_Матрёшки• 14 мая 2024
Питання до юристів, тцк, притягнення до відповідальності
Відповідно до статті тсн, дослівно:
Новим законом про мобілізацію запроваджено спрощену процедуру притягнення до відповідальності. Тобто ТЦК отримують право виписувати одразу постанову про притягнення військовозобов’язаного до адміністративної відповідальності без складання протоколу про адмінправопорушення.
Де саме про це йдеться. Це ж наступного законопроєкту, а не з закону, який всиупає в силу 18 травня. Чи в мене очі замилені? Не знайшла жодних правок до адмін кодексу у цьому питанні. Ст.235 КУаАП так і є не змінною, процедура з 18 травня залишається незмінною, протокол, 2 міс на винесення постанови.
Посилання на статтю
Ёшки_Матрёшки
• 14 мая 2024
Питання до юрисиів, практикуючих, чи я недочитала чи пропустила? Я не бачу змін щодо процедури, про яку пише тсн