Прошу підтримати петицію про нагородження (посмертно)

Присвоїти звання Героя України (посмертно) капітану Національної Гвардії України, офіцеру оперативного відділу штабу 12 бригади НГУ – ІВАНЮКУ ВАДИМУ ДМИТРОВИЧУ (10.12.1986 р.н.)
З першого дня повномасштабного російського вторгнення офіцер оперативного відділу штабу 12 бригади НГУ – Іванюк Вадим Дмитрович – захисник Маріуполя та безпосередній учасник оборони маріупольського металургійного комбінату «Азовсталь». З перших днів березня особисто брав участь в плануванні оборони ММК «Азовсталь», після якої сформував зведений підрозділ та висунувся на зовнішні рубежі в районі морського узбережжя (Лівобережний район міста, станція човнів, кафе «Наш куточок»), де особисто утримував вогневі позиції та тиск ворога на вогневе оточення. Підрозділ під командуванням Іванюка В.Д. непохитно утримував свою ділянку від наступу росіян більше двох тижнів. Знаходячись у напівоточенні не відступив, а навпаки, посилив тиск на ворога. Внаслідок проведених українськими силами, фортифікаційних робіт наземний штурм окупаційних військ не мав успіху. Численні спроби ворога захопити територію металургійного комбінату провалилися. Українські захисники, серед яких був Іванюк В.Д., ціною неймовірних зусиль і тактичних умінь відбивали атаки окупантів.
https://petition.president.gov.ua/petition/222808?...
Прошу підтримати голосами петицію, подання на нагородження від командування є.
10 4 2
мама 2 зайців 28 апреля в 21:43
+
автор Реверанс 28 апреля в 21:48
Ответ длямама 2 зайців
+
Дякую Вам
lotos17 28 апреля в 21:55
+
sunholder 28 апреля в 21:56
+
автор Реверанс 28 апреля в 22:03
Ответ дляlotos17
+
Дякую Вам
автор Реверанс 28 апреля в 22:03
Ответ дляsunholder
+
Дякую Вам