Teonaa• 28 апреля 2024

Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?

🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це

У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.

Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.

Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Да вот как-то не понятно....знаете ли
Давайте поясню. За свою недвигу вы должны платить коммуналку, и теоретически вы ею владеете. А практически вы в любой момент можете оказаться в ситуации, что она вам принадлежит только формально, и распоряжаться ею вы не можете.

Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Скажите, что вас смущает? Ну будет легче получить разрешение на прослушку, нельзя проводить митинги разные, это же даже плюс, как бы.
И в жилье зайти какое хочешь без решения суда и так же его конфисковать .
Отлично , да ?
LudaSHS• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Можна не так Образно? Соломки оце всемя таке не розумію…
Що їм, мляха, загрожує, що вони перемтраховуються (ну, солома це ж про це?)
Там перечислены все законы, например список про продолжение ВП
Потом про накопление войск с 2019 году в рашке
Все подано в совет Европы нашим представителем в Совете Европы.
И подается всегда, не только в апреле 24 г
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А это не ко мне претензии. Я это все понимала и приняла меры.
Так молодець, я ж нічого не кажу. Скажіть куда нести і кому, щоб вольну грамоту отримать
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляИошши
Это КНДР
Хуже
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Это мне как раз абсолютно ясно
Не ясно другое. Какого хрена???
СhanelKa• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Так не йдуть же! Не бачете?)
Ну то послати хоч маю право )
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Ну подумайте сами. Например «Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки» - во-первых, это массовое собрание людей, где можно провести какой либо терракт, во вторых, под прикрытием мирного митинга может ьыть проведено какое то мероприятие, направленное на раскол общества, на то, чтобы посеять смуту, для паники и тд. Лучше на время войны запретить это.
Та ми і так не проводим нічого
Попи твльки проводять на ізі. ПопИ. Самі знаєте які
liss• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
В стране идёт война. Всегда во время войны существует куча ограничений прав.
Порку еще не ввели ?

Kot_v_meshke• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Пункт пол неволодіння аласним майном; про невтручання (ким?) в сімейне життя
Я не розумію взагалі даний контекст
Рассмотрите это со стороны лишение имущества колаборантов, например. Вмешательство в личную жизнь - ну здесь у меня фантазии не хватает, но вряд ли это то, что вы написали, про спать с кем-то)))), думаю это больше про обнародование информации кто с кем спит, кто чья жена-муж-дети (я имею в виду чиновников и тд, с кем я сплю вряд ли кому то интересно будет).
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ну то послати хоч маю право )
Пока маете наверное
Но нужно уточнить по новым законам, может уже и не маете)
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
С новостей )) что… не логично 😹
В новостях можно любую лажу писать.
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Скорее будут решать, что обязанны поселить себе беженцев, котором негде жить или что-то подобное
Аа, ага. Молоці
А що держава тоді робити буде для біженців, яких сама тут тримає. Боже які кончені
Стрекоза любви• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Да шо ви гаварітє
Володіти своїм майном не можна? Як де воно є ТВОЇМ, якщо ти ним не володієш. Це позбавлене змісту для мене, пункт цей

А шо таке «не буде НЕвтручання в сімейне життя» - будуть рішать кому з ким жить і спать, і куда дітей потім цих?
Майно часто відсуджують у колаборантів на користь держави. У Вінниці квартиру пенсіонерки, яка топила за «путін вєдді войска», хоч за паспортом українка, але довгий час живе в росіі, переоформили на баланс міста.
Можливо для таких прецедентів.
Але нічого стверджувати не можу.
СhanelKa• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Пока маете наверное
Не встигаю читати нові закони
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Ноу
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Где война ? Покажите документ ?
ВП не больше 90 дней может быть !
Приезжайте напротив, все сами увидите. Или в любой военный госпиталь, а там у ребят спросите.
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Не встигаю читати нові закони
Ото ж))))
Я тоже потому не факт, не факт
Kot_v_meshke• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Та ми і так не проводим нічого
В том числе и попы не смогут проводить никаких мероприятий.

автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ви зо, нн розумієте, що вам про інше
Тобто; нехай назвуть це війною, і роблять зброю. А не хней страждають
liss• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
В новостях можно любую лажу писать.
Принимать тоже любую лажу можно , как мы видим .
Kot_v_meshke• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Ви зо, нн розумієте, що вам про інше
Почитайте что то кроме тг канала про тревогу и что где летит.
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Ладно
Ждем якесь роз‘яснення
Но вони вме одно кінчені
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я спрашиваю об официальных документах , все должно быть по закону .
Так покажете документ ?
Как у Израиля например , в тот же день как на них напали , они объявили состояние войны , где оно у нас ?
Как в Израиле же орут , так где ?
KrupinkaSs• 28 апреля 2024
А шо наші союзники из оплота демократии думают об этом?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Если вы женщина, то мотать в ЕС, получать статус, открывать счёт в банке, продавать в Украине имущество, выводить деньги. Купить попкорн и наблюдать.
LudaSHS• 28 апреля 2024
Пролистала оригинал
Подавали и в 2015 году
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Ви зо, нн розумієте, що вам про інше
Она все понимает , переводит тему
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Давайте, давайте пошукаємо
Оно оригінальний текст тут прислали. Ну, посилання
seami• 28 апреля 2024
Взагалі (нехай юристи поправлять) повинні ж бути видані Постанови про затвердження порядку щодо таких дій? Я розумію, що це смішно звучить, з урахуванням того, як закрили кордони, наприклад, але все ж таки - за якою процедурою усе це реалізовуватиметься?