Teonaa• 28 апреля 2024

Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?

🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це

У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.

Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.

Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляVivianna_
у меня просто нет слов . Гореть в аду зеленой плесени и всем ее прихлебателям . Истинно европейские ценности ептвмт. Куда мля хуже ? какое дно еще должно быть пробито ?
Может если женщин перестанут выпускать....
Остальное пока все терпят

marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Нууууу. Не зарекайтесь
Смотря как пойдет
10 лет никого не волновало, где живут беженцы с Донбасса. думаете сейчас начнут расселять?))
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы же понимаете, что им выгодно не называть.
А мені вигідно в Іспанію чи в Ізраіль
Як порозумітися
Миззери• 28 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Скажите, что вас смущает? Ну будет легче получить разрешение на прослушку, нельзя проводить митинги разные, это же даже плюс, как бы.
Имущество может конфисковать , свободу слова , передвижения -супер
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
А шо наші союзники из оплота демократии думают об этом?
Подозреваю, что они ср....ать хотели на это.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Какое могут дать объяснение происходящему?
Границы закрыты вам объяснили .
Людей пакуют вам объяснили и тд ..
Плюс миллион.
Ирина 789• 28 апреля 2024
Война идет два с лишним года, и интересно почему только в апреле 24 года они подали в ЕСПЧ эту бумагу?
Не чіпай - вб ю• 28 апреля 2024
Я чомусь сподівалася що це у відношенні росіян, а не нас..
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну вы сравнили Израиль, где все кинулись родину защищать, и даже мой отец в свои 75 лет пошёл разрешение на оружие продлил, и Украину, где все в первый день к границе побежали.
В Украине тоже кинулись все родину защищать и какой итог через 2 года ?

Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
Если беженцев будет нереальное количество, начнут
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
І шо
Шо це порівняння ккже?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Я-то жінка. Но я заміжня. Мені пожалуста сложним путьом як)
Усложняем: часть денег от продажи имущества потратить на легальный вывоз мужа.
marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
уверена, что не начнут. Это о том, что правоохранительные органы и военные могут входить и занимать жилье в случае необходимости.
lumonbka• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Скорее будут решать, что обязанны поселить себе беженцев, котором негде жить или что-то подобное
Чи віддати житло для оборони, якщо, не дай Бог, будуть вуличні бої. Ну я так це сприймаю
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Патриотично )
(Утирая слезу) ватница я, матрёшка и колорадка (из самого Колорадо)!
seami• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Посмотрите оригинал статьи на который ссылаются тг каналы
Я подивилася вже, там саме порядку по пунктах немає. Обґрунтування і міри, все. Можливо ми різні читали? Я читала те посилання, яке давали на згаданому Інсайдері.
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
Это итак есть
LudaSHS• 28 апреля 2024
Ответ дляИрина 789
Я думаю подавали всегда
Последняя от этой даты
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Это по любому ж вообще. И сейчас оно есть

автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
вот не надо ля-ля. Многие украинцы из за границы вернулись, чтобы страну защищать! Это сейчас уже желающих не осталось....
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вооот
Часть денех - куда, кому)
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
То мародеры были и что …
Перекручивать белое с черным не нужно .
Там всякие были, включая карманных воровок и просто молодых цыганок. Любое нарушение прав человека быстро распространяется на все общество.
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
тцкашнику любому понравится ваша квартира и он скажет , что для дела надо .
lumonbka• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Ну щоб було за законом, мабуть, тре прописати.
Ну це на мою думку адекватне пояснення.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Задача всем закрыть рот , чтоб перебить по одиночке . Типа вас сейчас не трогают , сидите молчите , пока до вас очередь не дойдёт .
Когда они пришли за ……(с)
Совершенно верно. Но часто поздно.
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
Человеку надо очернить украинцев .
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я мабуть тоже. Мій любимий жук. Гарний.
Миззери• 28 апреля 2024
Ответ дляИрина 789
Хороший вопрос
Новенькое что-то готовят видимо
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
ну, якщо в квартальному сценарію чергова серія під назвою ’баран, буц’, то чому б і ні? останні два роки вже без викрутасів відточують майстерність. Прочитала сьогодні, вже не один думаючий помітив цю

Шлінчак: Біс з ними, з ухилянтами за кордоном. Думайте про тих, хто тут | https://espreso.tv/poglyad-vlada-musit-zshivati-kr...
Влада готує зачистку інформаційного поля, - нардеп https://espreso.tv/suspilstvo-vlada-gotue-zachistk...