Teonaa• 28 апреля 2024

Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?

🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це

У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.

Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.

Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
liss• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Ладно
Ждем якесь роз‘яснення
Но вони вме одно кінчені
Какое могут дать объяснение происходящему?
Границы закрыты вам объяснили .
Людей пакуют вам объяснили и тд ..

Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Это мне как раз абсолютно ясно
Не ясно другое. Какого хрена???
А, ну это сложный философский вопрос. Идите сюда, по сестрински обниму.
liss• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
И в жилье зайти какое хочешь без решения суда и так же его конфисковать .
Отлично , да ?
Испания становится привлекательной страной вместе с окупасами .
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Если вы женщина, то мотать в ЕС, получать статус, открывать счёт в банке, продавать в Украине имущество, выводить деньги. Купить попкорн и наблюдать.
Я-то жінка. Но я заміжня. Мені пожалуста сложним путьом як)
marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Хай йдуть вони всі в дупу
так вот не идут же...
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Там кстати , обещают решить это вопрос , в этом году
LudaSHS• 28 апреля 2024
Ответ дляseami
Взагалі (нехай юристи поправлять) повинні ж бути видані Постанови про затвердження порядку щодо таких дій? Я розумію, що це смішно звучить, з урахуванням того, як закрили кордони, наприклад, але все ж таки - за якою процедурою усе це реалізовуватиметься?
Посмотрите оригинал статьи на который ссылаются тг каналы
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пролистала оригинал
Подавали и в 2015 году
Тобто це не новина від слова «нове»?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Порку еще не ввели ?
Помните,как людей к деревьям скотчем приматывали и пороли?

liss• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Патриотично )
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Она все понимает , переводит тему
Да)
Це я єк мені пишуть - «а ви що, військовозобов‘язана, що жалієтесь що вас не випускають»
marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Скорее будут решать, что обязанны поселить себе беженцев, котором негде жить или что-то подобное
такого не будет. а вот военных могут селить
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляseami
За процедурою єрмак в носі козу найшов, і шо хотів з нею, то і зробив🤷‍♀️
liss• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
То мародеры были и что …
Перекручивать белое с черным не нужно .
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
Нууууу. Не зарекайтесь
Смотря как пойдет
Киев_Елена• 28 апреля 2024
Ответ дляАлена -641f
Инсайдер
В Адвокате Права опубликовали
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Окупаси то шо за звір
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Да)
Задача всем закрыть рот , чтоб перебить по одиночке . Типа вас сейчас не трогают , сидите молчите , пока до вас очередь не дойдёт .
Когда они пришли за ……(с)
Alya91• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Думаете, они беспокоятся о беженцах? О своих карманах, все мало и мало, надо еще чего-нибудь у кого-нибудь оттяпать под шумок.

Vivianna_• 28 апреля 2024
у меня просто нет слов . Гореть в аду зеленой плесени и всем ее прихлебателям . Истинно европейские ценности ептвмт. Куда мля хуже ? какое дно еще должно быть пробито ?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Ви зо, нн розумієте, що вам про інше
Тобто; нехай назвуть це війною, і роблять зброю. А не хней страждають
Вы же понимаете, что им выгодно не называть.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляliss
Принимать тоже любую лажу можно , как мы видим .
Несомненно.
Миззери• 28 апреля 2024
Это писец , страна -концлагерь
liss• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Окупаси то шо за звір
Халявщики на чужую недвигу.
Vivianna_• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
В новостях можно любую лажу писать.
как и на форуме . вы вот практикуете
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Кстати , на Нетаньяху подали в международный суд , кто как вы думаете инициатор ?
Народ Израиля , так у них и 10% нет дичи , что у нас творится .
Состояние войны , а митинги есть , вот чудеса , да ? )
Чем больше терпят люди , тем хуже к ним относятся .
LudaSHS• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Тобто це не новина від слова «нове»?
Нет
Это процедура
На все законы о военной положении, или продлении, там список всех ’90 дней продление’. . Или о изменениях существующих законов, там про суды, про оккупированные территории.
В 14-15 году на агрессию рф , например, и что нового приняли наши в законах, наш представитель подает такие списки объяснений представителю Европейского совета этого.
Это ж все эти годы.

Я так поняла. Я ж только открыла сама .
Линк же дала, все могут посмотреть.
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляVivianna_
Та походу це українці це дно пробивають все більше і більше тим що мовчать
Куда лізти на кацапа (уберем що то кацап поліз), якщо в свої хаті чорт сидить.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Я спрашиваю об официальных документах , все должно быть по закону .
Так покажете документ ?
Как у Израиля например , в тот же день как на них напали , они объявили состояние войны , где оно у нас ?
Как в Израиле же орут , так где ?
Ну вы сравнили Израиль, где все кинулись родину защищать, и даже мой отец в свои 75 лет пошёл разрешение на оружие продлил, и Украину, где все в первый день к границе побежали.
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляVivianna_
Это называется борьба за свободу, мы ж не раша