Teonaa• 28 апреля 2024

Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?

🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це

У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.

Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.

Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
LudaSHS• 28 апреля 2024
Ответ дляseami
Я подивилася вже, там саме порядку по пунктах немає. Обґрунтування і міри, все. Можливо ми різні читали? Я читала те посилання, яке давали на згаданому Інсайдері.
Я то что у меня на 1 стр
Оригинал с сайта евроконсульства
Есть еще?

Там списки по датам про эти Продления Вп, потом о работе судей, внизу данные от 2014-15 года о российской агрессии и Законах .
Такое ощущение, что система дала список, поданный за период от нашего представителя.

marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Это итак есть
я в курсе. так девочки и пишут ,что эти изменения не сейчас внесли, это сборная солянка всех изменений. которые уже действуют и которые только сейчас вводят
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Это писец , страна -концлагерь
Я вам позже фоточку в личку пришлю. Прочла ваш комментарий, вспомнила и развеселилась.
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Совершенно верно. Но часто поздно.
Никогда не поздно , людям просто нужно наконец-то открыть глаза
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляVivianna_
как и на форуме . вы вот практикуете
В блок за переход на личности.
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я чомусь сподівалася що це у відношенні росіян, а не нас..
А Ви не помітили, що те, що приймається, - калька з рашкиних законів? і що слуги в унісон голосують з медведчуковськими і ригівськими недобитками?
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
ну, якщо в квартальному сценарію чергова серія під назвою ’баран, буц’, то чому б і ні? останні два роки вже без викрутасів відточують майстерність. Прочитала сьогодні, вже не один думаючий помітив цю

Шлінчак: Біс з ними, з ухилянтами за кордоном. Думайте про тих, хто тут | https://espreso.tv/poglyad-vlada-musit-zshivati-kr...
Влада готує зачистку інформаційного поля, - нардеп https://espreso.tv/suspilstvo-vlada-gotue-zachistk...
Боролись за свободу , получили тотальную диктатуру и весь мир подмахивает нарушению прав человека . Геноцид .
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Может если женщин перестанут выпускать....
Остальное пока все терпят
Ничего не изменится, если перестанут выпускать.
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Нада запасатися нітрогліцерином)))

Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
оманчик старается
tanysha777• 28 апреля 2024
А мені тільки одне цікаво
На якому з цих прекрасних пунктів смєтуни вийдуть з анабіозу?
Чи так і стоятимуть, схиливши голову?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
А мені вигідно в Іспанію чи в Ізраіль
Як порозумітися
Если у вас есть право на репатриацию, то рекомендую Израиль. Испания прекрасна, но на мой взгляд много минусов.
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Чи віддати житло для оборони, якщо, не дай Бог, будуть вуличні бої. Ну я так це сприймаю
угу.... так от чого джипи, котрі надали для передової, возили сраки опушні в Києві. А то для оборони
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
В Украине тоже кинулись все родину защищать и какой итог через 2 года ?
Ага, из Польши, Германии, Чехии и Канады...
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
вот не надо ля-ля. Многие украинцы из за границы вернулись, чтобы страну защищать! Это сейчас уже желающих не осталось....
.... і хто це зробив/постарався, нагадайте?
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляVivianna_
у меня просто нет слов . Гореть в аду зеленой плесени и всем ее прихлебателям . Истинно европейские ценности ептвмт. Куда мля хуже ? какое дно еще должно быть пробито ?
Дна давно вже немає
А ті, хто їм дав владу, не повинні відповідати?
Доречі, зе нікого не обманув
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
А мені тільки одне цікаво
Чи так і стоятимуть, схиливши голову?
Смєтуни то шо за звір?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
І шо
Шо це порівняння ккже?
Украина - не Израиль! А Израиль - не Украина. Нечего сравнивать.
seami• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Я то что у меня на 1 стр
Оригинал с сайта евроконсульства
Есть еще?

Так, в нас з вами однаковий. Але порядку там немає. Під цим я маю на увазі, наприклад: яка посадова особа/орган за якою процедурою, з якими документами, в який термін здійснює стягнення майна на потреби армії, тощо. І так по усіх пунктах. Як це на практиці буде?

Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Да , представьте себе , по официальным данным , 200 тыс украинцев вернулись , чтоб защищать родину .
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Шо це? Коли шукають родичів євреїв?
marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
вы хотите услышать про мою страстную нелюбовь к Зеленскому? Так я этого никогда не скрывала...
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Скиньте и мне
И виденье будущего, очень интересно мнение
Хотя я лично думаю, что война должна скоро закончится
Чаюри• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria

А до чого тут квартальний сценарій? Доквартального хвилювали біженці дуже?
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Что значит нечего ?
Политики постоянно орут каквизраиле , вот пусть и делают так .
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
Баланс между выехавшими и вернувшийся сильно не в пользу вернувшихся. Так что ля-ля пойте себе.
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Что должно случится. Чтоб народ эээм
Пробудился?
clernikol• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Да шо ви гаварітє
Володіти своїм майном не можна? Як де воно є ТВОЇМ, якщо ти ним не володієш. Це позбавлене змісту для мене, пункт цей

А шо таке «не буде НЕвтручання в сімейне життя» - будуть рішать кому з ким жить і спать, і куда дітей потім цих?
Наприклад можуть взяти автівку для потреб армії, чи розмістити військових в будинку в прифронтовій зоні і т.д.
neortoju• 28 апреля 2024
Ответ дляИрина 789
Война идет два с лишним года, и интересно почему только в апреле 24 года они подали в ЕСПЧ эту бумагу?
Потому что закон о мобилизации нарушает все права человека. Подстелили себе соломку, чтоб в суд не могли обратиться.
Миззери• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Дна давно вже немає
Доречі, зе нікого не обманув
Никого ? Что прекратит войну а если не прекратит то уйдет
Точно не обманул ?