Teonaa• 28 апреля 2024

Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?

🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це

У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.

Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.

Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Вооот
Часть денех - куда, кому)
А, ну тут не подскажу. Мне не актуально. Но многие выезжают.

tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Смєтуни то шо за звір?
Каториє іво смєтут, єслі шо нє так
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Боролись за свободу , получили тотальную диктатуру и весь мир подмахивает нарушению прав человека . Геноцид .
ті, хто за свободу боровся, у 2019-му намагались нарозумити тих, кому було акакаяразніца. Тому.... по мощах - і зелей
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
тцкашнику любому понравится ваша квартира и он скажет , что для дела надо .
Это может сделать не только военный.
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Баланс между выехавшими и вернувшийся сильно не в пользу вернувшихся. Так что ля-ля пойте себе.
Люди начали бежать , когда поняли как их жестко обманули , видя коррупцию и воровство , отношение к военным и к людям в целом . И это логично .
Первый год люди делали максимум и донатили и шли воевать .
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
До сих пір? Чи сто років назад?) бо зара сцуться всі
seami• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Навіть страшно думати про це. Коли нещодавно люди раділи позбавленню права отримання паспортів тих, хто за кордоном, я ще подумала - сьогодні їм, завтра нам, післязавтра усім. Сенс радіти порушенню закону, навіть якщо воно тебе поки що не стосується?
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Никого ? Что прекратит войну а если не прекратит то уйдет
Точно не обманул ?
Нет
Только полностью безмозглые могли в это поверить
RaminaSonne• 28 апреля 2024
Ответ дляИрина 789
Война идет два с лишним года, и интересно почему только в апреле 24 года они подали в ЕСПЧ эту бумагу?
А хз,.. Як варіант, це умова дорогіх партнерів надання ще якогось бабла. Типу тільки після того, як усю існуючу діч якось приблизно задокументують і типу обгрунтують.

Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
оманчик старается
угу, кдбісти фраєрсько-підворітного кидалова не прощають
Миззери• 28 апреля 2024
За него млять голосовали в первую очередь что б войну прекратить а не месиво из страны устроить
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Никогда не поздно , людям просто нужно наконец-то открыть глаза
Ну, открывайте. В смысле, людям.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Нада запасатися нітрогліцерином)))
Я предпочитаю попкорн.
Чаюри• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Наскільки я пам´ятаю, за нього голосували в першу чергу, бо іншого вибору не було. Я якщо що за нього не голосувала.
Korsika999• 28 апреля 2024
Неделю назад, в теме про отчуждение второго автомобиля на человека, для нужд фронта, написала, мол следующее будет жилье. Многие сказали, фу мол матрёшка.
А теперь, вот она, реальность 😐
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Так он открыто говорил, что нужно сойтись посредине
Вот и исполняет
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
А мені тільки одне цікаво
На якому з цих прекрасних пунктів смєтуни вийдуть з анабіозу?
Чи так і стоятимуть, схиливши голову?
Ни на каком.
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я предпочитаю попкорн.
А шо ви будете на себе наматувать, якщо якась гнида припреться? Ну, чкщо б тут жили
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ага, из Польши, Германии, Чехии и Канады...
особисто знаю 18, котрі в перші дні повернулись в Україну і відбивали з перших днів напад. 12 з них вже нема(((

LudaSHS• 28 апреля 2024
Ответ дляseami
Так, в нас з вами однаковий. Але порядку там немає. Під цим я маю на увазі, наприклад: яка посадова особа/орган за якою процедурою, з якими документами, в який термін здійснює стягнення майна на потреби армії, тощо. І так по усіх пунктах. Як це на практиці буде?
Это не закон, подают общие сведения евро представителю.
Это не механизм там.
У нас все как есть , например эти законы
С 2013 г и ранее

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4765-17#Text

Чтоб изменить законы - они должны пройти Вр.

А список подач от представителя - представителю Ес эти не механизм и не закон.
Мне б хотелось, чтоб власть отреагировала и объяснила эту ситуацию во избежание манипуляций статьями.

Я вижу, все подумали это новые законы.
А это пересказ подач за период, какие у нас ограничение с Вп.
автор Teonaa • 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Вот и исполняет
А середина де кому сходитися точно в моїй квартирі???
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Да , представьте себе , по официальным данным , 200 тыс украинцев вернулись , чтоб защищать родину .
А выехали сколько, хотя бы по официальным?
RaminaSonne• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ничего не изменится, если перестанут выпускать.
Так. Проковтнуть усі. Усе.
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Було за кого
Просто кремлівська пропаганда розвела на баригу, просто, так просто
Korsika999• 28 апреля 2024
Хотят скорее всего вламываться в жилье, искать ’ухилянтов’, там где они могут быть.
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Дна давно вже немає
А ті, хто їм дав владу, не повинні відповідати?
Доречі, зе нікого не обманув
саме так. Власне, зараз і будуть розплачуватись по повній за свій вирой, пардон, вибір. Шкода лиш, що їх вирок став вироком Україні
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Шо це? Коли шукають родичів євреїв?
Не надо искать, должны быть предки евреи. Хотя бы дедушка по папе должен быть евреем.
Миззери• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Нет
А, значит сняли с него ответственность -супер
А он никого не обманул
Чаюри• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Було за кого
Спершу так, було за кого, а в другому турі ’ігра била равна, ігралі два...’.
RaminaSonne• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Если у вас есть право на репатриацию, то рекомендую Израиль. Испания прекрасна, но на мой взгляд много минусов.
Так там ті ж штани як і в нас, тіко назад ґудзиком