руала• 29 апреля 2024

Україні відступила від зобов´язань про захист прав людини!

Україні відступила від зобов´язань за конвенцією про захист прав людини, з 04.04.2024.
Хтоь може мені пояснити, що це за фігня? чи може вже є тема? Дякую.

Часткове вилучення відступу, що міститься в Ноті No 31011/32-119-46585 від Постійного представництва України від 4 квітня 2024 року, зареєстрованої в Генеральному секретаріаті 5 квітня 2024 року, щодо статей 4.3, 9, 13, 14 і 16 Конвенції - Or. Engl.

Постійне представництво України при Раді Європи висловлює подяку Генеральному секретарю Ради Європи та має честь подати Генеральному секретарю від імені Уряду України оновлену інформацію про заходи щодо відступу від його зобов´язань за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод відповідно до статті 15 зазначеної Конвенції у зв´язку з внесенням до воєнного стану в Україні, підготовленого Міністерством юстиції України.

Посилання на:
. Переглянуте повідомлення про заходи відступу від зобов´язань України за Конвенцією (стаття 15).
. Указ Президента України No64/2022 від 22 лютого 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні».
. Закон України від 24 лютого 2022 року No 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».
. Витяг з Конституції України.
. Витяг із Закону України No 389-VIII від 12 травня 2015 року «Про правовий режим воєнного стану».

https://www.coe.int/en/web/conventions/by-non-memb...
Ежеви4ка• 29 апреля 2024
Вже була тема

Svitlo_• 29 апреля 2024
тема в топі https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3528410
автор руала • 29 апреля 2024
https://www.tiktok.com/@lawyerdemchenko/video/7362...
А це коротко розповідає адвокат.
автор руала • 29 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
дякую.
Falcon82• 29 апреля 2024
Ответ дляруала
А це коротко розповідає адвокат.
І як він стверджує, єдина країна, яка це зробила до нас - росія. Правильним шляхом йдемо. Просто паралельним.
inresta• 29 апреля 2024
детям депутатов - на фронт
Карина250• 29 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Та не, там свободный въезд и выезд
Kidstaff Bot• 29 апреля 2024
Ця тема дублює вже існуюче обговорення.

З повагою, Команда Kidstaff