Я оплатила рахунок кредитними коштами і в мене зняло комісію

Значить не безкоштовне користування місяць?
64000 оплатила
Зняло 65500
Оплатила на рахунок ТОВ але іншого банку не привату
Новорічна пальма 29 апреля в 11:41
так а в договорі що написано?)
ми ж звідки знаємо що там у вас...
CookVika 29 апреля в 11:41
Безкоштовно лише сир в мишоловці
А так за оплату кредитними і ще за поповнення кредитних коштів треба платити
5 3
Дикая Роза 29 апреля в 11:42
Тому що платили по реквізитам, а не просто розрахувались , так завжди і в тарифах це вказано зазвичай
Анонім Перший 29 апреля в 11:42
безплатних кредитів не існує.
7 2
ТигрЛьвович 29 апреля в 11:43
вы взяли 64 тыс. вернули 64 тыс. а теперь вопрос - смысл банку вам давать 64 тыс?
Пригаю-цибаю 29 апреля в 11:44
Ви перевели кошти на рахунок - це не теж саме, що оплата в магазині. Мені здавалося, що це зрозуміло
ХтоЯкщоНеЯ 29 апреля в 11:44
У вас карта Райффайзена? Позвоните им и уточните
Ростки жимолости 29 апреля в 11:44
Ответ дляДикая Роза
Тому що платили по реквізитам, а не просто розрахувались , так завжди і в тарифах це вказано зазвичай
Так, ви праві. По реквізитам за рахунок кредитних коштів завжди платно
ХтоЯкщоНеЯ 29 апреля в 11:46
Ответ дляПригаю-цибаю
Ви перевели кошти на рахунок - це не теж саме, що оплата в магазині. Мені здавалося, що це зрозуміло
И шо? В магазине без процентов. Когда мы были в Украине, нас банк все время агитировал рассчитываться кредиткой в магазинах. Он за это еще бонусы начислял. И это было беспроцентно. Потом приходила зарплата - и мы все гасили в том же месяце. Ни копейки процентов не насчитывалось,
6 2
Прилипало 29 апреля в 11:46
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И шо? В магазине без процентов. Когда мы были в Украине, нас банк все время агитировал рассчитываться кредиткой в магазинах. Он за это еще бонусы начислял. И это было беспроцентно. Потом приходила зарплата - и мы все гасили в том же месяце. Ни копейки процентов не насчитывалось,
Розраховуватись через термінал в магазинах, так, комісії немає.
Пригаю-цибаю 29 апреля в 11:46
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И шо? В магазине без процентов. Когда мы были в Украине, нас банк все время агитировал рассчитываться кредиткой в магазинах. Он за это еще бонусы начислял. И это было беспроцентно. Потом приходила зарплата - и мы все гасили в том же месяце. Ни копейки процентов не насчитывалось,
Якщо розраховуватись кредитними коштами в звичайному магазині чи інтернет-магазині, то так, проценти при цьомумне знімають.
4 1
ХтоЯкщоНеЯ 29 апреля в 11:46
Ответ дляПрилипало
Розраховуватись через термінал в магазинах, так, комісії немає.
Так
ХтоЯкщоНеЯ 29 апреля в 11:47
Ответ дляПригаю-цибаю
Якщо розраховуватись кредитними коштами в звичайному магазині чи інтернет-магазині, то так, проценти при цьомумне знімають.
А, точно. Мы так попали как то в отделении НП. Там оплата шла на ЧП и у нас сняли проценты.
Прилипало 29 апреля в 11:48
Те що із безкоштовного по кредитці це розраховуватися в терміналі, оплата кредитів, які взяті в оплату частинами і сплата комунальних послуг (не всіх, тих, по яким є договір).
Самоучка 29 апреля в 11:54
Ответ дляРостки жимолости
Так, ви праві. По реквізитам за рахунок кредитних коштів завжди платно
+1,свої оплачуєш і то комісію беруть зазвичай,якщо рахунок....а то кредитні
очки_ннадо 29 апреля в 11:58
Ви не відрізняєте комісію за проведення платежу та проценти за користування кредитом?
Стервочка 29 апреля в 12:05
Ответ дляочки_ннадо
Ви не відрізняєте комісію за проведення платежу та проценти за користування кредитом?
Люди взагалі нічого не розрізняють. І для них це рівноцінні операції: перевести кошти на ТОВ та цими коштами заплатити за товар через термінал
аромат Жука 29 апреля в 12:13
ох і люди є...як можна користуватись кредиткою і не розуміти різниці між комісією за переказ кредитних коштів і % за користування кредитними коштами.
Автор, це комісії за переказ кредитних коштів.
% за користування кредитними коштами коли ви вчасно не погашаєте в іншому розділі на сторінці привату є
Идеальная оптимистка 29 апреля в 12:52
Ответ дляРостки жимолости
Так, ви праві. По реквізитам за рахунок кредитних коштів завжди платно
Так і не з кредитних, а власних теж платно.
З горіха зерня 11 мая в 23:25
Это ж автор ещё и бухгалтер, я правильно понимаю, девочки?