Летала_НаМетле• 29 апреля 2024

Я оплатила рахунок кредитними коштами і в мене зняло комісію

Значить не безкоштовне користування місяць?
64000 оплатила
Зняло 65500
Оплатила на рахунок ТОВ але іншого банку не привату
Новорічна пальма• 29 апреля 2024
так а в договорі що написано?)
ми ж звідки знаємо що там у вас...
CookVika• 29 апреля 2024
Безкоштовно лише сир в мишоловці
А так за оплату кредитними і ще за поповнення кредитних коштів треба платити
Дикая Роза• 29 апреля 2024
Тому що платили по реквізитам, а не просто розрахувались , так завжди і в тарифах це вказано зазвичай
Анонім Перший• 29 апреля 2024
безплатних кредитів не існує.
ТигрЛьвович• 29 апреля 2024
вы взяли 64 тыс. вернули 64 тыс. а теперь вопрос - смысл банку вам давать 64 тыс?
Пригаю-цибаю• 29 апреля 2024
Ви перевели кошти на рахунок - це не теж саме, що оплата в магазині. Мені здавалося, що це зрозуміло
ХтоЯкщоНеЯ• 29 апреля 2024
У вас карта Райффайзена? Позвоните им и уточните
Ростки жимолости• 29 апреля 2024
Ответ дляДикая Роза
Так, ви праві. По реквізитам за рахунок кредитних коштів завжди платно
ХтоЯкщоНеЯ• 29 апреля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
И шо? В магазине без процентов. Когда мы были в Украине, нас банк все время агитировал рассчитываться кредиткой в магазинах. Он за это еще бонусы начислял. И это было беспроцентно. Потом приходила зарплата - и мы все гасили в том же месяце. Ни копейки процентов не насчитывалось,
Прилипало• 29 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Розраховуватись через термінал в магазинах, так, комісії немає.
Пригаю-цибаю• 29 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Якщо розраховуватись кредитними коштами в звичайному магазині чи інтернет-магазині, то так, проценти при цьомумне знімають.
ХтоЯкщоНеЯ• 29 апреля 2024
Ответ дляПрилипало
Так
ХтоЯкщоНеЯ• 29 апреля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
А, точно. Мы так попали как то в отделении НП. Там оплата шла на ЧП и у нас сняли проценты.
Прилипало• 29 апреля 2024
Те що із безкоштовного по кредитці це розраховуватися в терміналі, оплата кредитів, які взяті в оплату частинами і сплата комунальних послуг (не всіх, тих, по яким є договір).
Самоучка• 29 апреля 2024
Ответ дляРостки жимолости
+1,свої оплачуєш і то комісію беруть зазвичай,якщо рахунок....а то кредитні
очки_ннадо• 29 апреля 2024
Ви не відрізняєте комісію за проведення платежу та проценти за користування кредитом?
Стервочка• 29 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Люди взагалі нічого не розрізняють. І для них це рівноцінні операції: перевести кошти на ТОВ та цими коштами заплатити за товар через термінал
аромат Жука• 29 апреля 2024
ох і люди є...як можна користуватись кредиткою і не розуміти різниці між комісією за переказ кредитних коштів і % за користування кредитними коштами.
Автор, це комісії за переказ кредитних коштів.
% за користування кредитними коштами коли ви вчасно не погашаєте в іншому розділі на сторінці привату є
Идеальная оптимистка• 29 апреля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Так і не з кредитних, а власних теж платно.
З горіха зерня• 11 мая 2024
Это ж автор ещё и бухгалтер, я правильно понимаю, девочки?
18 мнеУЖЕ• 19 мая 2024
Ответ дляАнонім Перший
безплатних кредитів не існує.
Ерунда какая. Это кто вас так напугал