Оплата частями, могу ли я закрывать суммами больше чем было назначено?

Например в месяц надо 1000 грн вносить, могу ли я вносить 2000 или 5000 когда мне удобно?
Пліснявілий сир 29 апреля в 16:18
Да
Ждушечка 29 апреля в 16:18
Можно
автор Ms. Любмая жена 29 апреля в 16:19
оо, супер, спасибо
А я з косою 29 апреля в 16:19
Да
Міряю від одиниці 29 апреля в 16:20
Ответ дляПліснявілий сир
Да
А как? Я могу только полностью погасить досрочно. Эт в настройках где-то?
Морковна 29 апреля в 16:20
Ответ дляMs. Любмая жена
оо, супер, спасибо
Так, але у будь-якому випадку буде ще списувати кожного місяця потрібну суму автоматично.
Яжемать Мне можно 29 апреля в 16:20
Обычно когда нельзя,они пишут в условиях. Недавно брала мужу каримат в подарок на рыбалку,так в условиях было написано - что оплачивать заранее нельзя
энциклопУдия 29 апреля в 16:21
Ні, не можна. Можна тільки всю суму закрити, принаймні у Приваті
2 2
Морковна 29 апреля в 16:22
Ответ дляэнциклопУдия
Ні, не можна. Можна тільки всю суму закрити, принаймні у Приваті
Ви шо?
У мене три кредити в Приваті (оплата частинами).
ПлачУ скільки можу, завжди більше.
3 1
культУра 29 апреля в 16:23
Можете вносити більшу суму, але списуватись буде лише необхідна сума. Натомість, можете при покупці перший внесок сплатити більшу суму готівкою, а з карти спишеться перший платіж. Також можна погасити достроково, але повну суму
Проработник 29 апреля в 16:24
Ответ дляМорковна
Ви шо?
У мене три кредити в Приваті (оплата частинами).
ПлачУ скільки можу, завжди більше.
А как именно?
ПушАпница 29 апреля в 16:25
Ответ дляМорковна
Ви шо?
У мене три кредити в Приваті (оплата частинами).
ПлачУ скільки можу, завжди більше.
Автор не написала, что оплата частями у нее в привате. И оплата частями и кредит - бывают разные условия, на разный товар . Хоть и в одном банке
ЛеньГуглить_правда 29 апреля в 16:26
У моно не можна, зовсім недавно сама зверталася до підтримки з таким запитом.
энциклопУдия 29 апреля в 16:26
Ответ дляМорковна
Ви шо?
У мене три кредити в Приваті (оплата частинами).
ПлачУ скільки можу, завжди більше.
Яким чином, діліться. Ви щомісяця звʼязуєтеся з Приватом і подаєте заявку на більшу суму списання чи як це відбувається?
ХвостПистолетом 29 апреля в 16:26
Автор, перевірила свої кредити в Приваті, у веб версії мене пускає погасити частково і можна вписати будь яку суму.
Морковна 29 апреля в 16:29
Ответ дляПроработник
А как именно?
Суму 5000 я поставила сама.
За замовчуванням була сума в розмірі щомісячного платежу.
Ленокк 29 апреля в 19:37
вносите сумму, она засчитается, но в этот же месяц будет списываться, как по графику