В Україні пропонують запровадити податок на бездітність: відповідний законопроєкт зареєстрували у ВР
▫️Для тих, у кого немає дітей, ставка буде 1,5%.
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.
Платниками збору є всі фізичні особи — резиденти України віком від 21 до 58 років. Так депутати пропонують поліпшувати демографічну ситуацію в країні.
Ваша мнение, проголосуют?
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.
Ваша мнение, проголосуют?
Ответ дляKateSavch
Вирішили жити для себе - маєте платити за це. Цікаво, як отакі ’чайлд фрі’ уявлять своє майбутнє? Діти це майбутня рушійна сила економіки, робіткики в усіх сферах, платники податків. Якщо буде багато бездітних старих та мало молоді - то це буде катастрофа в першу чергу для вас. Молоді платники податків не будуть обслуговувати інтереси натовпу старих чайлд фрі. Ви не отримаєте ні копійки соціальної допомоги, ні пенсії, ні субсидії, ні медичної допомоги, нічого. Бо країна сколапсує в демографічній кризі.
Нас врятує трудова міграція. Земель багато, клімат помірний. Не переймайтеся так. На Землі вже 7 лярдів.
Dark_Yasna• 21 мая 2024
Ответ дляsea_zezik
Что делать тем, кто хочет детей, но не может родить?и не проходит ’кастинг’ на усыновителя?
будут справки, подтверждающие бездетность.
Ответ дляLRuba
Мне в мои почти 47 и одним ребенком есть еще 11 лет для второго и третьего) Или рожай или плати) отвлекают внимание от других законов. Но каким надо быть беспринципным дебилом, чтоб регистрировать такой законопроект. Деньги не пахнут слуге народа
Та чему удивлятся,если пан Порошенко своих детей ухилянтов спрятал по лондонах,а на трибуне орет’затянули с мобилизацией,всем на фронт’,как будто простые люди должны защищать фабрики и империи его детей
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
ОК. Добре. В цьому ви праві.
І тоді ви не можете вимагати народжувати більше дітей ніж людина може забезпечити. Так, не можете вимагати народжувати трьох від тих хто може забезпечити лише одну дитину наприклад.
І тоді не має існувати таких податків.
А я вимагаю? І Да, податків, накшталт податку на бездітність, бути не повинно.
Україна, це не свиноферма, де народжують по велінню зозяіна
Ответ дляKateSavch
А за чей счет государство должно платить пособие? Ну вы в курсе что пособия не с воздуха берутся, а из дегег налогоплательщиков? Нет детей - нет будущих налогоплательщиков - нет пособий.
Та ми вкурсі. А ви вкурсі, що діти. - це дорого і дуже дорого? Нема грошей - нема дітей. Особливо весело родинам де з одним ледве кінці з кінцями зводять, а тут ще й обдерти хочуть
Ответ дляgdsN
ну в Німеччині у бездітних самотніх максимальний податок... фактично то також щось як податок на бездітність.Там активно заохочуть народжувати - і податок менше чим більше дітей в родині, і ще й на дітей до 24 їх років платять ’дитячі’
У Німеччині (як Ісус багатьох країнах) пільги для родин з дітьми. І куди нам до німецьких податків, нам таке і не снилося. Як і німецька соціалка
Оксана-004e• 21 мая 2024
Ответ дляEllillд
Да
Проголосуют
И ещё налог на смерть
На покакать
На воздух
Что там ещё в их воспалённой черепушке созреет не знаю. Но любой маразм может быть реальностью.
Проголосуют
И ещё налог на смерть
На покакать
На воздух
Умер раньше времени - плати
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2024
Ответ дляEmm11117
А з коханок (думала написати інше слово, починається на с, кінчається на -алок, але забанять) депутатів теж брати будуть цей податок?
Вони відразу натурою оплату беруть, типу вечором гроші - ранком стульці
Ответ дляKateSavch
Ну прочитайте комент на який я відповідала, там жінка пише про пособія. Я не знаю які вона мала на увазі.
Але як мінімум, для старих є допомога, пенсії, субсидії, державна медицина (хай яка не яка, але є). Одиноким старим людям надається від соцслужби допомога соцробітників, зовсім немічним дають місце в будинку пристарілих. По вашому, за який рахунок все це мають отримати старі чайлд фрі в країні де вони не народили майбутніх платників податків?
Пенсійна система солідарна - без достатньої кількості платників податків нема звідки брати пенсії для чайлдфрі. І тим паче нема звідки брати субсидії, нема звідки фінансувати медицину старим тощо.
Це все дуже цікаво, але якого чорта, вибачте, держава пхає свого носа куди не просять
Ответ дляElena755
Это наверно семейных касается. Если у женщина одинока и нет мужчины, то к ней наверно не будет такой налог применяться.
Я бы не расслаблялась- это ничего не значит, они могут тебе насильно найти мужчину, которого посчитают нужным. Это будет следующий законопроект.