Мій не такий• 29 апреля 2024
Хвилююсь за донечку
Доці 18 років.
Навчається за кордоном.
Проблема в тому, що в неї немає хлопця. Були якісь дитячі відносини з однокласником десь 4 місяці, але то все не серйозно.
Я переживаю, щоб вона не залишилась сама. Вона висока, симпатична, яскрава зовнішність. Але от не складається.
Я маю фобію - вважаю, що дуже важливо знайти свою людину і народити дітей.
Та і взагалі переживаю, щоб вона не була нещасною.
Я була би рада, навіть якщо вона завагітніла і народила без чоловіка
Навчається за кордоном.
Мрію про пончик• 29 апреля 2024
Мама, займитесь своей личной жизнью. Ваша дочь сама решит, кто и когда ей нужен.
Едимнаморе• 29 апреля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Задовбали ці теми за сьогодні
Согласна, форумчанки просели, такие примитивные темы
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Я сподіваюсь ви в Україні і вона сама живе?
Так. Сама. В гуртожитку
У сусідні по кімнаті ж хлопець, а в ні нема. Занадто старанно навчається
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляМрію про пончик
В мене все ок. Є чоловік і ми кохаєм одне одного і досі, як в юності
Конотопська відьма• 29 апреля 2024
божечки, как же вы дотянули ребенка до 18 лет, чтоб без замужа и выводка за спиной? куда ж вы смотрели, чем думалиииии? всееооо пропало ужеж!!!
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Задовбали ці теми за сьогодні
То не мої :)
Додаю напруги• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
Так. Сама. В гуртожитку
Фууххх...ну Слава Богу. А то подумала, що вона з вами живе, то пожаліти її хотіла, це ж не приведи доля таку маман
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
А тоді я за це не переймалась.
Мрію про пончик• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
Так. Сама. В гуртожитку
Капец, а если соседка бы в 16 родила, вы бы тоже волновались почему не ваша?
Молчалка• 29 апреля 2024
Зараз не модно в 18 мати хлопців. Нехай будує своє життя, а ви займіться своїм.
Трусиковед• 29 апреля 2024
Мама живіть своє життя,і немішайте дитині .
В 18 років,вона ще юна ,які діти.
І взагалі народжувати чи ні,або зустрічатись з кимось,це вже не ваша справа.
Влаштовуйте своє життя,залиште її в спокої.
В 18 років,вона ще юна ,які діти.
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
В нас прекрасні стосунки і повна довіра. Вона мені все розказує. Я її підтримую.
Мрію про пончик• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
Ну вот и занимайтесь мужем, отстаньте от дочери со своими установками.
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Так життя надто швидко плине. Можна озирнутись, а ти ні з чим
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
В 18 років,вона ще юна ,які діти.
А так я їй нічого і не кажу. Просто переживаю
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Та я їй нічого і не кажу. Просто хвилююсь. От вона прибавила трохи ваги, і воно якось іде не дуже. Хоча риси обличчя і статура в неї дуже хороші
Молчалка• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
І що? Ваша донька вже доросла, нехай сама вибудовує своє життя, а не ви їй. Тим паче, ви пишете ні з чим. Вас цікавить саме така інтепритація чи все ж ні з ким?
julia-678c• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
Ей же не 70 лет. Сейчас многие только к 30 годам задумываются о замужестве
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Ні з ким.
Майно в неї буде, звісно. Ми про це вже подбали.
Мій не такий
• 29 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
Ну так. Але час летить!
Мрію про пончик• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
Мне этого не понять, честно. Моей дочери 20, какие парни, отношения? Они ещё молодостью наслаждаются, учатся, шоппинг с подружками, поездки всякие. Нафига этот бред с ´поисками´?
Молчалка• 29 апреля 2024
Ответ дляМій не такий
Ні з ким.
Не заважайте дитині, тим паче, якщо навчається.
Чи вам краще, щоб вона зараз когось зустріла і завагітніла до моменту закінчення навчання?