Меряю линейкой• 29 апреля 2024
Яка натяжна стеля вам більше подобається? Гляньте на фото спочатку
Результат:
вже голосів:
23 (65.71%)
Із білою вставкою
12 (34.29%)
Із чорною щілиною
Цигарний шланг• 29 апреля 2024
Щель - более современный и красивый вариант. А резиновая вставка со временем меняет цвет и выглядит плохо
Меряю линейкой
• 29 апреля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Не подумала про це
Меряю линейкой
• 29 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
У меня дома вставка. Мне так больше нравится
У вас вставка колір поміняла?
Пекельнi Борошна• 29 апреля 2024
У мене зі вставкою тільки ванна/туалет. Всі інші місця з тіньовим профілем.
І ще: зробіть підсвітку карнизу, прикольна річ
. Мої батьки навіть зацінили
Allein74999• 29 апреля 2024
Без вставки хорошо только теневой профиль. Обычный стеновой, как у вас без вставки это как денег на нее не хватило
Вишня на торті• 29 апреля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
У вас вставка колір поміняла?
Нет. Но только 2 года прошло. И ее почти не видно.
Меряю линейкой
• 29 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
Можете дати своїх майстрів по стелі будь ласка
ДеньгиНеСдаю• 29 апреля 2024
Ніяких багетів. Все з прихованим профілем і без щілин. Все добре в експлуатації.
Кукарикуууууу• 29 апреля 2024
3 года потолку. Нигде ничено не потемнело.
Первый вариант посовременней, но и разница в цене как минимум в 10 000 на всю квартиру.
Краля-Галя• 29 апреля 2024
З білом вставкою. Вона не міняє колір з роками. А з чорною щілиною вигляд наче там пліснява пішла по стелі((