Сизоока бестія• 29 апреля 2024

Хтось користувався Clear choice?

Чи цей засібVita CB-5 Complex Антиоксидантна зволожуюча емульсія з 15% вітаміном С та ДМАЕ дійсно може допомогти з вирівнюванням тону шкіри, пігментними плямами і постакне? Косметолог порадила, але ціна і відсутність відгуків мене трохи бентежить)
В гости звали?• 29 апреля 2024
Да на него и цены так быстро не найти в сети) как-то мутно выглядит%)
Ms. Скромность• 29 апреля 2024
В инстаграмм пишите на оф странице они пишут цену и можно купить. И бывают скидки, на чп точно. А так продают косметологи, можно найти, кто со скидкой продает. Могу сейчас глянуть, какая в ноябре цена была на этот крем.
Ms. Скромность• 29 апреля 2024
3500 грн 50 мл. Была.
Проф_космецевтика• 01 мая 2024
Американська космецевтика, не погана досить, але мало відомо в Україні . Можу замовити, якщо потрібно, вартість , звичайно менша