Маурита• 29 апреля 2024
Прилітає голуб, що може віщувати?
Вже другий день поспіль прилітає голуб і сідає над головою, можливо у когось таке було, що це може означати? Вчора сиділа біля будинку, прилетів і сів зверху наді мною, якось не звернула уваги що ж тут такого, але сьогодні на прогулянці з сином прилетіло два голуби і сіли на стовп біля якого стояла. Вірю у прикмети, тому питання до тих хто теж в таке вірить.
Маурита
• 29 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Удалено администрацией...
Ну якщо ви в прикмети не вірите, то навіщо коментуєте.
Туся муся• 29 апреля 2024
Автор, ну какие приметы у активный сезон размножения у диких особенно. Ищет птица место себе.
ТихоЯ• 29 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Вы же спросили я ответила