Сладкий лимончик• 30 апреля 2024

Отдых в Карпатах без машины

Всем доброго утра, вопрос вот в чем. Поеду с сыном в отпуск. В прошлом году были в Яремче. Очень понравилось. Смотрю тот отель где были прошлым летом, цена на этот год в два раза дороже. А сын очень просит бассейн. Нашла отличный вариант в Микуличине. Но мы без машины. Поделитесь опытом кто тоже отдыхал без машины, есть возможность добраться до Яремче погулять и на чём?
Всіх підсаджую• 30 апреля 2024
Ну по трасі доберетеся, рейсові автобус чи автостопом, головне що б готель був недалеко від траси/зупинки
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Автостоп точно ні, не разглядаю цей варіант. Цікаво почути досвід, хто користувався таксі в таких випадках . Або автобус, але мені здається рейсових там немає.
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
До речі в тому році на вокзалі в Яремче до нас підходив таксист, я спитала скікі до Буковелю коштує поїхати, тоді було 1000 грн в одну сторону. Може теж кому буде цікаво.
Вишиванка• 30 апреля 2024
Практически во в них гостиницах есть трансфер от ЖД/ автобуса, просто закажите его
ГейСюда• 30 апреля 2024
Послухаю. Планую сина відвезти в кінці червня в табір в Яблуниці. Хотілося б на кілька днів задержатися, відпочити душею)
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляВишиванка
Трансфер нас звозити погуляти в Яремче? 😀
Xlimit• 30 апреля 2024
Вы можете снимать в частном секторе и платить за бассейн в гостинице. Мы последний раз жили за забором была гостиница с бассейном на улице и спа комплексом в середине. Все равно в два раза дешевле получается
Xlimit• 30 апреля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Зачем трансфер если есть общественный транспорт в виде маршруток?
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляXlimit
Дякую, але я так не хочу. Я хочу їхати і бути впевнена що басейн в нас точно буде. Мені цікаво почути досвід тих туристів що були без машини, невже всі сидять на одному місці?
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляXlimit
Ви мене питаєте? Ви особисто користувалися маршрутками з Микуличина до яремче? Ну от пишуть аби писати
Xlimit• 30 апреля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Мы в Карпаты ездим без машины. Много раз были до войны, обходили и объездили все. Складывается впечатление, что вы без машины как слепой котёнок без мамы.
Xlimit• 30 апреля 2024
Сами написали, что дорого, а потом я так не хочу. Бассейн будет в любом случае, сейчас такой загруженности даже нет как раньше.
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляXlimit
Ну раз ви така досвідчена то напишіть, яким чином об´їздили?? Про це ж і питання. Про тури писати не треба, теж брали, теж їздили.
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляXlimit
Вам нема з ким зранку поговорити? Нащо мені ваші підколки? Так, дорого , тому питаю дійсно досвідчених людей, як подорожувати між сусідніми пунктами. Крім автостопу, це моє табу.
Фіфачка• 30 апреля 2024
Ответ дляXlimit
А як називається та місцевість і комплекс?
Безпринципова• 30 апреля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Я много лет ездила с детьми без машины
Транспорт развит хорошо ,маршрутки ,такси
И экскурсий полно
Мы никогда на месте не сидим
Eva030330• 30 апреля 2024
Мы отдыхали в микуличине.
Для меня лично без машины никуда именно оттуда.
Там по селу пока доберешься до этой трассы уже ничего не хочешь.
Но если ваш отель где-то возле дороги, то можно и попробовать
Кицюююня• 30 апреля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ну, а вы пытались гуглить?
Только есть поездов 3 штуки, ехать 20 минут.
Бла-бла-каров на завтра штук 10. И, судя по расстоянию (15 км), такси тоже можно взять не за космические деньги.
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляБезпринципова
Я много лет ездила с детьми без машины
И экскурсий полно
Мы никогда на месте не сидим
Ви маршруткою від куди до куди їздили? Бо я там була, чесно навіть зупинок не бачила...аале я то спеціально тоді і не шукала правда. І про таксі можно подробиці? Там якась конкретна служба чи часники?
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляКицюююня
Ну, а вы пытались гуглить?
Так гуглила, з Микуличина в яремче один потяг в 15 годину
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляКицюююня
Ну, а вы пытались гуглить?
Це ви який маршрут дивилися?
Xlimit• 30 апреля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Написала уже. Маршрутка.
КвартираЧья• 30 апреля 2024
Минулого року відпочивали в Яремче. Декілька разів їздила маршруткою в АТБ, це, майже Микуличин. І, в готелі, де відпочивали, багато діачат-свівробітників було звідти, щодня їздили на роботу-з роботи.
Дідова баба• 30 апреля 2024
Я чаще без машины в Карпатах. Маршрутки видела только от жд станций, так по месту - нужно такси, и они там не стесняются в ценах. 2 года последних были в Буковели, 2-4 км проехать 200 грн.
ЗдесяЯ• 30 апреля 2024
Автор, а в якому готелі ви були минулого року? Порадьте, будь ласка, шукаю теж із басейном
По темі - Микуличин я б не радила, мені без машини було важко із дитиною там, ну хіба що просто по селу бродити і все
Ласкове телятко• 30 апреля 2024
Автор, какая же вы противная. Даже отвечать по теме вам не хочется.
жінка незаміжня• 30 апреля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Подивіться автобуси, які йдуть зі сторони Ворохти. Вони відносно часто ходять. Ну або принаймні ходили в 2022р.
Холодная каша• 30 апреля 2024
В Яремче теж є готелі з басейном.
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую, і я так само
автор Сладкий лимончик • 30 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Дякую, були Велика Ведмедиця