Образа на чоловіка та його батьків

Батьки чоловіка часто до нас приїздять в гості, буває, що кожен тиждень або і двічі на тиждень. Я не проти щоб вони приходили, але вони ніколи не попереджають про свої плани. Буває, що я на роботі, а чоловік мені дзвонить, що після моєї роботи вони будуть чекати біля під´їзду, або зранку перед роботою каже, можливо сьогодні прийдуть його батьки, я запитую чи точно, щоб розпланувати свій час, а він постійно каже ну як у них вийде. Я сказала чоловіку, що хай попереджають хоча б за день до приїзду, тому, що в мене теж робота, а ще підробіток, щоб я розпланувала час. Натомість чоловік сказав своїм батькам, щоб вони не приїздили, бо я проти. Чоловік правий?
Я такая - жду трамвая 30 апреля в 07:24
Чого вони так часто приїжджають?

Я без попередження можу й двері не відкрити гостям
Сарафанное радио 30 апреля в 07:24
Для Вас насправді краще, щоб не приїздили.
Але чоловік специфічний, варто добре придивитися, перш ніж від нього народжувати.
Таракашечка 30 апреля в 07:27
Автор, по скільки вам років? Я б чокнулась від таких гостей. Це б дуже порушувало мої особисті кордони. Чоловік мій може їздити до батьків своїх хоч кожен день, але вдома у нас гості так часто - це занадто. Те, що ваш чоловік так сказав батькам - маніпуляція, як на мене.
Сільський ансамбль 30 апреля в 07:28
А навіщо Вам підлаштовуватися? Займайтеся своїми справами та й по всьому. Приїдуть - Ви на роботі, нехай роблять що хочуть
Ольга-f5e3 30 апреля в 07:28
У вас детки маленькие? Они к внукам так часто ездят или к кому?
Личко Невеличке 30 апреля в 07:29
Я так розлучилась, бо у мене щодня приходили, прокидаюсь вранці а на подвір’ї вже хазяйни хазяйнують!!!
Жена_КотораяСтена 30 апреля в 07:29
Звичайно не правий. Його самого мабуть задовбали ці гості двічі на тиждень, а сказати щось боїться. Ось зробив це таким чином, типу це ви проти. Серйозна розмова потрібна з чоловіком.
52 2
Та_шо_ж_таке 30 апреля в 07:33
Любий, в мене сьогодні ввечері йога, тож після роботи зустрінь своїх батьків під підїздом
73 1
КрестьянинДиор 30 апреля в 07:30
Чья квартира?
19 11 1
Та_шо_ж_таке 30 апреля в 07:32
Ответ дляСільський ансамбль
А навіщо Вам підлаштовуватися? Займайтеся своїми справами та й по всьому. Приїдуть - Ви на роботі, нехай роблять що хочуть
Отож. Може щось дойде до них як постояти під підїздом півдня. А чого син їх не зустрічає?
долой_лама 30 апреля в 07:33
А чего вы переживаете?
Приехали и приехали.
Вы занимаетесь своими делами, родителей пусть муж кружит.

Не,я понимаю если б вы дома сидели,а так слишком много чести
31 7
Крошка Енот 30 апреля в 07:34
Нет не прав. Но если вы почувствуете что то негативное от свекров то ишвинитесь и скажите что у вас много своих планов.

У нас тоже подобные приколы бывают. Работаю по 5 дневке. В субботу тоже планы вне дома до бела. Потом уборка стирка и я не в товарном виде для встречи гостей и тут за полчаса на тебе едем..
Allein74999 30 апреля в 07:34
Сказав і сказав, це сугубо іх міжосібні проблеми.
Ваш муж - нагнетатель конфликта. Если б он хотел, чтобы все было ок и родители на вас не обижались, просто нашел бы что сказать другое, как и с вашей стороны, хотел бы, чтобы вам было не напряжно - давно поговорил бы с родителями о правилах приезда. А он просто столкнул вас лбами. Говнюк, короче
71 1
долой_лама 30 апреля в 07:35
Ответ дляКрестьянинДиор
Чья квартира?
Какая разница, если есть беспардонный люди?

Я жила в квартире папы: за 15 лет он ни разу не приехал без предупреждения за пару-тройку дней, хотя у него ключи были и он знал,что может приехать в любой момент
ТАЗератти 30 апреля в 07:41
Мої свекри також себе вели на початку нашого з чоловіком сімейного життя. Пару разів поцілували замок зачинених дверей, пару разів приїхали і по звукам за дверима зрозуміли, що невчасно, пару разів чоловік їм твердо, але акуратно ’розжував’, що так себе поводити не потрібно і якось до них дійшло згодом. Образи були, і я була ’розлучницею сина і батьків’, навіть спроби залізти до будинку через вікна були 😂
Але головне, щоб чоловік думав і бачив ситуацію так само як Ви, інакше то все фігня.
Чоловік Ваш для мене не дуже добре себе повів, бо звалив усю відповідальність на Вас, аби залишиться ’хорошим синочком’, при цьому йому пофіг на Ваш дискомфорт і на те, що він прикривається Вами. Такий собі 🚩

Ну хіба що можна влаштовувати свекрам якісь скандали, розборки, демонстративно не пускати до квартири і т.д., якщо це Вам підходить і Ви готові бути в родині злою невдячною скандалісткою, а чоловік при цьому буде маминою нещасною бубочкою🤭😈
57 3
Я такая - жду трамвая 30 апреля в 07:39
Ответ дляТАЗератти
Мої свекри також себе вели на початку нашого з чоловіком сімейного життя. Пару разів поцілували замок зачинених дверей, пару разів приїхали і по звукам за дверима зрозуміли, що невчасно, пару разів чоловік їм твердо, але акуратно ’розжував’, що так себе поводити не потрібно і якось до них дійшло згодом. Образи були, і я була ’розлучницею сина і батьків’, навіть спроби залізти до будинку через вікна були 😂
Але головне, щоб чоловік думав і бачив ситуацію так само як Ви, інакше то все фігня.
Чоловік Ваш для мене не дуже добре себе повів, бо звалив усю відповідальність на Вас, аби залишиться ’хорошим синочком’, при цьому йому пофіг на Ваш дискомфорт і на те, що він прикривається Вами. Такий собі 🚩

Ну хіба що можна влаштовувати свекрам якісь скандали, розборки, демонстративно не пускати до квартири і т.д., якщо це Вам підходить і Ви готові бути в родині злою невдячною скандалісткою, а чоловік при цьому буде маминою нещасною бубочкою🤭😈
Через вікна?
Уявляю цю картину)))))
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 07:39
Ответ длядолой_лама
А чего вы переживаете?
Приехали и приехали.
Вы занимаетесь своими делами, родителей пусть муж кружит.

Не,я понимаю если б вы дома сидели,а так слишком много чести
Він тоді на роботі кожен раз
25 1
Милота 30 апреля в 07:40
Ответ дляЗашла на 5минут
Він тоді на роботі кожен раз
А что они делают, когда приходят???
60 метрів сметани 30 апреля в 07:41
Де в цей час ваш чоловік?
В нас теж таке було напочатку, я чітко сказала, щоб поререджали. Бо деколи приходили, я кажу я працюю і закривалась в кімнаті, аони посидять на кухні і йдуть.
Барабасиха 30 апреля в 07:42
Ответ дляЗашла на 5минут
Він тоді на роботі кожен раз
Так а чего они приезжают?
60 метрів сметани 30 апреля в 07:42
Ответ дляЗашла на 5минут
Він тоді на роботі кожен раз
То чого вони приходять?
Я такая - жду трамвая 30 апреля в 07:42
Ответ для60 метрів сметани
То чого вони приходять?
Невістку дуже люблять)
ТАЗератти 30 апреля в 07:44
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Через вікна?
Уявляю цю картину)))))
При тому ми живемо НЕ у приватному будинку, а у звичайному багатоповерховому на першому поверсі,уявіть в якому шоці були сусіди 😂
При тому що свекр підсаджував свекруху, вона намагалася якось відчинити вікна і волала на піврайону ’Лєєєєна, откривай, я же знаю, що ти домаааа’
Такий іспанський сором я не відчувала більше ні до ні після у своєму житті
Новорічна пальма 30 апреля в 07:43
А чего вы под них подстраиваетесь? Они же не к вам приезжают, а на сына посмотреть, вот он пусть их и встречает. А вы живите по своим планам
Я такая - жду трамвая 30 апреля в 07:44
Ответ дляТАЗератти
При тому ми живемо НЕ у приватному будинку, а у звичайному багатоповерховому на першому поверсі,уявіть в якому шоці були сусіди 😂
При тому що свекр підсаджував свекруху, вона намагалася якось відчинити вікна і волала на піврайону ’Лєєєєна, откривай, я же знаю, що ти домаааа’
Такий іспанський сором я не відчувала більше ні до ні після у своєму житті
Це жесть, реально.
Уявляю ці крики
12 10
Новорічна пальма 30 апреля в 07:45
Ответ дляТАЗератти
При тому ми живемо НЕ у приватному будинку, а у звичайному багатоповерховому на першому поверсі,уявіть в якому шоці були сусіди 😂
При тому що свекр підсаджував свекруху, вона намагалася якось відчинити вікна і волала на піврайону ’Лєєєєна, откривай, я же знаю, що ти домаааа’
Такий іспанський сором я не відчувала більше ні до ні після у своєму житті
А вы дома были? Вы им открыли?
AmazingLady 30 апреля в 07:45
Ответ дляСарафанное радио
Для Вас насправді краще, щоб не приїздили.
Але чоловік специфічний, варто добре придивитися, перш ніж від нього народжувати.
К автору теж треба подивитися не факт що від неї потрібна дитина
40 1
ТАЗератти 30 апреля в 07:45
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це жесть, реально.
Уявляю ці крики
Так рада, що тоді нас дійсно не було вдома і я не бачила і не чула це, бо тріснула би там від істерики😂😂😂
22 11
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 07:48
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Чого вони так часто приїжджають?

Я без попередження можу й двері не відкрити гостям
Вони по справах приїздять в наше місто, живуть в сусідньому
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 07:49
Ответ дляТаракашечка
Автор, по скільки вам років? Я б чокнулась від таких гостей. Це б дуже порушувало мої особисті кордони. Чоловік мій може їздити до батьків своїх хоч кожен день, але вдома у нас гості так часто - це занадто. Те, що ваш чоловік так сказав батькам - маніпуляція, як на мене.
24 і 26