22 мая в 00:11

Я дивна жінка?

Інші чоловіки п´ють і їх жінки із цим боряться всіма силами,їм це не подобається,закатують істерики скандали ,а я своєму кажу хочеш пити то пий ,я тільки за,не хоче сам-каже не буду.
Я б сама йому пиво блоками купляла і несла додому,я якась неправильна жінка?)))
Фиона Шрековна 22 мая в 00:12
Хочете швидше стати вдовою?
МУСЯкомарова 22 мая в 00:12
Хз, яка ви. Мій не п´є, то не знаю, що таке п´ющій у родині, і що б я робила.
Вообще не факт 22 мая в 00:13
вам хочется жить с алкашом?
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:13
Ответ дляМУСЯкомарова
Хз, яка ви. Мій не п´є, то не знаю, що таке п´ющій у родині, і що б я робила.
Я люблю)))
Трільчиха 22 мая в 00:14
Зоофілія якась
МУСЯкомарова 22 мая в 00:14
Ответ дляОхиИВздохи
Я люблю)))
Що ви любите? Алкотню чи пити?
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:15
Ответ дляВообще не факт
вам хочется жить с алкашом?
Ну мені подобається коли людина рослаблена,а не зажата
Алкоголь це останнє, щоб я забороняла
14 1
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:15
Ответ дляМУСЯкомарова
Що ви любите? Алкотню чи пити?
Пити
5 2
Вообще не факт 22 мая в 00:15
Ответ дляОхиИВздохи
Ну мені подобається коли людина рослаблена,а не зажата
Алкоголь це останнє, щоб я забороняла
а на трезвую он с вами расслабиться не может?
11 1
Директор Пляжу 22 мая в 00:15
Ответ дляОхиИВздохи
Ну мені подобається коли людина рослаблена,а не зажата
Алкоголь це останнє, щоб я забороняла
Масаж зробіть йому
МУСЯкомарова 22 мая в 00:15
Ответ дляОхиИВздохи
Пити
А , та пажалста)))
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:16
Ответ дляВообще не факт
а на трезвую он с вами расслабиться не может?
Ні
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:16
Ответ дляДиректор Пляжу
Масаж зробіть йому
А потім і мінет вимагати буде
Безлім на все 22 мая в 00:16
Ответ дляОхиИВздохи
А потім і мінет вимагати буде
Вимагати?🤔
МУСЯкомарова 22 мая в 00:17
Ответ дляОхиИВздохи
А потім і мінет вимагати буде
Мінет не вимагають, мінет жінка робить по своєму бажанню)))
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:17
Ответ дляВообще не факт
а на трезвую он с вами расслабиться не может?
Я його до речі ніколи не бачила п´яним, тільки він мене)
Сама вумна тутички 22 мая в 00:21
Ответ дляМУСЯкомарова
Мінет не вимагають, мінет жінка робить по своєму бажанню)))
Иногда и выпрашивают
Завжди мало 22 мая в 00:22
Ну я не кричу на муда за пьянки и не устраиваю истерики. Он пьет очень редко, меня это совершенно не напрягает.
А я кумедна 22 мая в 00:24
Ответ дляОхиИВздохи
Ну мені подобається коли людина рослаблена,а не зажата
Алкоголь це останнє, щоб я забороняла
А то ,що вона не просто ’не зажата’ ,а не віддупляє половини ,що побить і в неї клітини мізку відмирають ? то вас не турбує ?? вас тільки під алкашкою можна ’любити’ ?? може ви сама з комплексами зажата,а під алкащкою вам як раз краще ?? і хай чоловік гробить себе (( помре типу раніше ...ну да-справжня любов...
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:26
Ответ дляА я кумедна
А то ,що вона не просто ’не зажата’ ,а не віддупляє половини ,що побить і в неї клітини мізку відмирають ? то вас не турбує ?? вас тільки під алкашкою можна ’любити’ ?? може ви сама з комплексами зажата,а під алкащкою вам як раз краще ?? і хай чоловік гробить себе (( помре типу раніше ...ну да-справжня любов...
Я п´ю часто , нормально себе почуваю, ніби не тупію
Пишу дисертацію
Твоя космішна 22 мая в 00:29
Ответ дляОхиИВздохи
Я п´ю часто , нормально себе почуваю, ніби не тупію
Пишу дисертацію
Жіночий алкоголізм майже не лікується.
3 1
МУСЯкомарова 22 мая в 00:30
Ответ дляОхиИВздохи
Я п´ю часто , нормально себе почуваю, ніби не тупію
Пишу дисертацію
Та все яснопонятно))) Ми бачимо, що спілкуємося з високоінтелектуальною людиною. Тому намагаємося лишнього не писати, держим марку так сказать).
автор ОхиИВздохи 22 мая в 00:30
Ответ дляТвоя космішна
Жіночий алкоголізм майже не лікується.
Але входить в ремісію!
ДлинноНожка 22 мая в 00:32
Ответ дляОхиИВздохи
Ну мені подобається коли людина рослаблена,а не зажата
Алкоголь це останнє, щоб я забороняла
Да, вы очень странная. Похоже вы не очень любите мужчину с которым живёте и вам пофиг на его здоровье и то , что он может стать алкашом с такой женщиной как вы.
ДлинноНожка 22 мая в 00:33
Ответ дляОхиИВздохи
Пити
А, так у вас у самой алкогольная зависимость? Ну тогда понятно почему вы хотите споить и других)
МаксХмара 22 мая в 00:34
вы просто женщина алкашка. естественно комфортно когда партнер с вами на одной волне. Не будет бухать, начнет вам предьявлять что б вы завязывали. трезвому жить с алкашем это жесть. когда сама не пьешь, а мужик лезет на тебя заниматься сексом со стеклянными глазами и перегарищем, и потом всю ночь в комнате эти выхлопы... но вам явно не понять, вы и сама так же пахните)
Сапай вазони 22 мая в 00:35
Ответ дляОхиИВздохи
Пити
М-да...
Твоя космішна 22 мая в 00:37
Ответ дляОхиИВздохи
Але входить в ремісію!
Якраз жінки спиваються швидше і важче досягти ремісії. Ви не дивна, ви залежна (
2 1
D_A_V 22 мая в 00:58
Чудная ли вы женщина? неправильная ли ?

А судьи кто?

😁

вы не хуже тех, кто запрещает своим мужьям бухать и не лучше

почему у вас возникает такой вопрос? он звучит бредово как часто рассуждают выпившие.
Тримаю свічку 22 мая в 01:06
Вам так тільки здається. І то здається лише до того моменту, поки поруч немає справжнього алкоголіка, бо коли людина не має міри і до того ж п´є постійно, це не ’людина розслаблена, а не зажата’, це страшно і огидно. Я це пишу як доросла дитина п´ющого багато років батька. Це ніфіга не весело.