Зашла на 5минут• 30 апреля 2024
Образа на чоловіка та його батьків
Батьки чоловіка часто до нас приїздять в гості, буває, що кожен тиждень або і двічі на тиждень. Я не проти щоб вони приходили, але вони ніколи не попереджають про свої плани. Буває, що я на роботі, а чоловік мені дзвонить, що після моєї роботи вони будуть чекати біля під´їзду, або зранку перед роботою каже, можливо сьогодні прийдуть його батьки, я запитую чи точно, щоб розпланувати свій час, а він постійно каже ну як у них вийде. Я сказала чоловіку, що хай попереджають хоча б за день до приїзду, тому, що в мене теж робота, а ще підробіток, щоб я розпланувала час. Натомість чоловік сказав своїм батькам, щоб вони не приїздили, бо я проти. Чоловік правий?
Зашла на 5минут
• 30 апреля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Работайте не дома , дома работа не считается.
Працюю віддалено. Тобто це не робота?
Заюшка_хозяюшка• 30 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
Нас не було вдома, то потім вже сусіди мені розказали і я подивилась камери, що реально в цей час вони проходили в сторону вікон 😂
Сусіди знають моїх свекрів, у нас невеличке містечко, тому і думки ні у кого не було викликати поліцію 🤭
зря. я когда то поругалась со свекровью и выставила ее за дверь. она в нее ломилась. я сказала мужу - или ты ее сейчас успокаиваешь, или я вызываю полицию. он сказал - ты совсем ...? я - хочешь проверить? свекровь как ветром сдуло. и да. квартира была моя
Обижулька• 30 апреля 2024
Ответ дляКрошка Енот
То есть из-за родителей мужа, с которым она знакома 2 года, она должна перекроить всю свою жизнь и не делать так как ей комфортно?
Ответ дляЗашла на 5минут
Працюю віддалено. Тобто це не робота?
Я думаю, коментатор мала на увазі, що робота з дому сприймається іншими як «просто сидиш». Автор, Вам потрібно подбати про себе - такі різкі реакції кажуть про виснаження, і що чоловік про Вас не дбає. Описана ситуація - мій страшний сон. Ви точно розуміли, що робите і який він, коли виходили за нього?
ТАЗератти• 30 апреля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мене до такого просто не довели 😂
Все вирішилось більш демократичним шляхом.
Але ідея гарна, якщо вже реально ті свекори з розуму сходять
ПампушОК• 30 апреля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
А чего вы под них подстраиваетесь? Они же не к вам приезжают, а на сына посмотреть, вот он пусть их и встречает. А вы живите по своим планам
Ну не знаю як у кого. А у подружжя часто бувають ще й спільні плани. Я теж спочатку хотіла написати подібний коментар. Але потім прикинула - несподівані гості ламають наші плани, не суто мої
Зашла на 5минут
• 30 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
Я його ще мало щнала, коли виходила заміж. Через місяць стосунків він зробив мені пропозицію.
Милота• 30 апреля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Мамо?
Айпишница• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
И зачем вы согласились выйти за человека которого не знали?
Зашла на 5минут
• 30 апреля 2024
Ответ дляАйпишница
Я багато ще речей не розуміла, це мені здавалось тоді романтичним.
ПампушОК• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Працюю віддалено. Тобто це не робота?
Це не рахується роботою. Згодом будете трішки шоковані, бо що ж не зроблено, ти ж вдома)))
Айпишница• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Взрослейте и умнейте.
Для начала перестаньте подстраиваться под других людей и переживать ’а что люди подумают’.
Новорічна пальма• 30 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
Ну со своими планами пусть муж решает.
ПампушОК• 30 апреля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ну со своими планами пусть муж решает.
Ну на вихідних ми їздили кататись на велосипедах. Ми можемо і самі, впринципі. Але це вже не те. Якийсь такий приклад, і їх досить багато. А у вас з чоловіком не буває спільних планів? Просто час разом провести чи зробити щось?
Милота• 30 апреля 2024
Одно хорошо -что муж уже сказал что вы против, и они ездить не будут если, то ок. Хоть так
Новорічна пальма• 30 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
Ну значит у него есть выбор, ехать кататься на велосипеде с семьёй или сидеть с родителями, и тут вопрос его приоритетов. Что ему на самом деле интересно. Может он и не хочет на тех велрсипедах кататься, а пошел у вас на поводу
А если хочет, то сможет договориться с родителями, чтобы это не повторялось
всегдаДаДа• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Працюю віддалено. Тобто це не робота?
автор, тут дали прекрасный совет - зеркальте мужа. говорите в ответ- тоже не могу, занята, встреть своих родителей сам! пару скандалов, и вуаля- перестанут так часто ездить.
Виннипуховна• 30 апреля 2024
Ваш чоловік вас підставив перед батьками.І гостей нема і невістка винна, а він молодець
Зашла на 5минут
• 30 апреля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну так. Він часто так робить.
Пешеходик• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Автор я три месяца встречалась , сделал предложение, три месяца готовились к свадьбе, поженились три месяца прожили я как только забеременела ушёл, ребенка он хотел, уговаривал
Кривая спроса• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже казала, ніяк не діє. Він же на роботі
Так и Вы будьте ,,на работе,,. Они приехали, а Вас дома нет.
Не худа ні разу• 30 апреля 2024
Автор, не можу сказати розлучайтесь, але точно не поспішайте з дітьми. Це мамина царапинка, а не чоловік . Попробуйте йому щось пояснити, може зміниться, але з того що ви описали, це жах.
Божа кульбабка• 30 апреля 2024
А почему вы в этой семье прислуга, дворецкий? То есть они даже никогда с вами не общаются, а только через своего сына передают, чтоб вы открыли им двери? Прямой связи нет? Да и зачем они ездят к вам? Я не пойму. То есть мужа нет дома, если вам передают команду встретить и если вы должны их кружить. Вас дома нет, вы работаете. Для кого родители ездят?
Божа кульбабка• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
И вляпалась.
Пешеходик• 30 апреля 2024
Автор мой бывший к бабушке вечно ездил спать на выходных, вечно только о бабушке маме и сестре, вот так почти 40 и не женился, свою дочку и видеть не хочет ей скоро 12 лет. Не спешите с ним с детьми, и такого нужно увозить подальше от родственников
Вумна вутка• 30 апреля 2024
Як на мене, чоловік дебіл. Відразу налаштував батьків проти дружини, перекрутивши її слова. Таке враження, що йому і на ту і на цю сімю пофіг, сам типу зайчик до ночі працюючий, а близьких людей зіштовхнув лобами з купою образ з обох боків.
Я би сама подзвонила свекрам і сказала, що син у них трохи глухуватий і з фантазією, ви дуже раді їх візитам, але з попередженням і коли їх син дома.
ИграйМойГормон• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Дуже тісний. Після роботи він або весь час з батьками говорить або грає ігри. Якщо ми кудись їдемо на авто, то постійно на зв´язку його батьки на гучномовці.
Це жах. Їздила так пару раз, більше не допускаю.
Галя із Дарниці• 30 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Він тоді на роботі кожен раз
Тобто він своїх батьків уникає і звалює їх на вас?