L-i-s-a-92af• 30 апреля 2024

І знову росіянин вбив військовослужбовців ЗСУ, які лікуються в Німеччині

За інформацією журналіста Андрія Цаплієнка, росіянин вбив українських військовослужбовців в німецькому Мурнау.
Місцевий “Z-патріот”, який відкрито підтримував російську агресію і демонстративно носив нашивки з “Z-символікою”.

Українці мали серйозні поранення кінцівок і не могли повноцінно захищатися, пише журналіст.

У німецькому місті Мурнау росіянин вбив ножем двох українців. Один помер на місці, а другого доправили в лікарню, де пізніше він також помер.
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Ну так чого зволікати, вперед на захист співгромадян, чи ви тільки в інтернетіках воюєте?
Я не в Німеччині.
Була там ще навесні 2022 тиждень і вже тоді зрозуміла,що ця країна кишить рашистами і співчуваючими їм німцями

Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Українські біженці мають проявляти себе,а не бути безхребетними амебами перед росіянами чи,ще більше,брататися з ними там.
’Українці, які залишилися, мають проявляти себе,а не бути безхребетними амебами перед росіянами чи,ще більше,брататися з ними там.’
Piracanta• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не в Німеччині.
А де ви?
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Буквально кілька місяців тому русня вбила родину українок у Німеччині. Таке буде траплялися доки німецька влада не допетрає, що існування таких членів у суспільстві - загроза національній безпеці
Для того,щоб німецька влада щось робила,потрібен запит суспільства.
Поки українців в Німеччині не видно і не чути.
Tammy21• 30 апреля 2024
Авторка, так що там по кацапам? Скільки замочили?
Джеральдина.• 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
И что? Имеют право. Главное, что вы на форуме ярко показываете свою любовь
DianaDee• 30 апреля 2024
і знов українці винні і погані, так, автор?
Чашечка кофе• 30 апреля 2024
Ответ дляПарова Машина
Ну так ненависть від русні нікуди не подінеться ніколи, навіть якщо завтра війна закінчиться. Тому буде таке траплятись, і справа ж тут не в Німеччині, там частіше трапляється бо там дуже багато і наших громадян, і росіян. Німецька влада нічого з цим робити не буде, а що власне вона може зробити? Росіян не пускати, а всіх інших пускати? Не буде такого
Нехай у країн Балтії спитає секрет приборкання русні. У Німеччині теж вистачає усіляких організації російських офіцерів, ветеранів та інших гебешників, а ще церква
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Скільки кацапів ви вбили за останні 2 роки?
В російські магазини по-гречку,як ви,ходити не буду,як мінімум.

Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
DianaDee• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
фу
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляclernikol
Мені цікаво, хто ці люди,які через три дні пишуть новини. Вже всім давно відомо? Ви три дні спали?
То чому ж ви не написали?
Ця тема не така цікава,як мільйонна тема про мобілізацію ?
vihola• 30 апреля 2024
Німців мусульмани ріжуть та гвалтують в їх власній країні і вони нічого не можуть, чи не хочуть зробити з цим.

Бачила в ютубі ролик, як парашенці приїхали в центрі Берліну чорним бусом, відкрили двері і почали грати катюшу. Місцеві зібрались у коло раділи і знімали на телефони, думали, гарна музика.
Piracanta• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Вы сейчас это у женщин на форуме спрашиваете ? Каким образом поставить на место ?
Є мирний протест,і це,як мінімум.
І в Німеччині ПОВНО українських чоловіків також.
Seehund• 30 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Наверное тоже устроить резанину.
Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Наступного разу, просто йдіть до ДМ чи Турецького маркету.
Чашечка кофе• 30 апреля 2024
Ответ для vihola

За нашестя мусульман треба дякувати фрау Меркель та її політиці ’´відкритих дверей ’’
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Від Німеччини теж підтримка регулярна і систематична, але ціла купа русофілів їм дісталася після Холодної війни, окупації Німеччини і травми Другої світової війни.
Росіян,як тарганів,по всьому світу.
Але тільки в Німеччині вони почувають себе геть вільно

Миззери• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Проти ножа знайдуться засоби і методи,було б бажання.
Просто хочется понять что вы предлагаете , мамам с детьми ходить с мачете и бросаться первой на россиян ? Капец какие все умные постфактум
Вы думаете украинские военные ожидали нападения ?
Ужасная трагедии, но тупо обвинять других украинцев , сами же вы максимум тему склевали но ни одному россиянину морду не набили
Миззери• 30 апреля 2024
Ответ дляDianaDee
Ну да, с зерном проблемы на границе не решили , Германию от рашистов не почистили но чет в Украине не можем разобраться ни с тцк ни с коррупцией
vihola• 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Побочка демократії і перегин з пацифістським вихованням. В той час, коли дикуни мілітаризуються і зрощують агресію в своїх зомбі. Коли схаменуться, буде пізно, на жаль.
Seehund• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы наверное забыли, что у нас есть государство, которое должно сделать запрос на официальном уровне.
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
І що особисто ви робили в тих країнах, де жили, для того щоб підтримка України була регулярна і систематична?
Як мінімум,регулярно була на всіх заходах українців,щоб привернути увагу уряду і місцевих до України.Пропагувала українську культуру,допомагала українським військовим,які там навчаються,збирала допомогу і відвозила її в Україну.Не кажучи вже про те,що вся наша родина систематично перераховує кошти на всі збори для ЗСУ.
Тепер ви розкажіть,німецька біженка,як ви допомогаєте Україні в ці важкі часи?
Джеральдина.• 30 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Миззери• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Є мирний протест,і це,як мінімум.
Чем поможет мирный протест ? Кацапы от стыда повыезжают или мертвые воскреснут или ?
COTTONNAJA• 30 апреля 2024
що вони пили з рашистом перед розборками?
Миззери• 30 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Наверное тоже устроить резанину.
Ну да , что б на весь мир стать плохими и что б всех выгнали из Германии , вот сразу всем легче станет 👍 отличный план
Я так понимаю надо еще первым намазать по мнению автора
Поражаюсь таким людям , типа этот рашист заранее предупредил что он русский и сейчас нападет с ножом
Piracanta• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як це родина перераховує кошти на всі збори для ЗСУ?Їх декілька тисяч цих зборів. У вас родина мільярдерів?
Seehund• 30 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Я думаю она за превентивные меры: ударить что бы свалился, отходить ногами по почкам, а потом уже разбираться кто и откуда.