L-i-s-a-92af• 30 апреля 2024

І знову росіянин вбив військовослужбовців ЗСУ, які лікуються в Німеччині

За інформацією журналіста Андрія Цаплієнка, росіянин вбив українських військовослужбовців в німецькому Мурнау.
Місцевий “Z-патріот”, який відкрито підтримував російську агресію і демонстративно носив нашивки з “Z-символікою”.

Українці мали серйозні поранення кінцівок і не могли повноцінно захищатися, пише журналіст.

У німецькому місті Мурнау росіянин вбив ножем двох українців. Один помер на місці, а другого доправили в лікарню, де пізніше він також помер.
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
В Німеччині українців вже більше мільйона.
Невже ви не спроможні поставити на місце відкритих рашистів?
Чому не мають суспільного резонансу серед українців в Німеччині такого роду події?

Чашечка кофе• 30 апреля 2024
русня, чого дізлайки ставимо?
’’Українці мали серйозні поранення кінцівок і не могли повноцінно захищатися’’ як Цаплієнко собі уявляє повноцінний захист від нападника з ножем?

Черговий доказ абсолютної відсутності хороших росіян будь - де
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
русня, чого дізлайки ставимо?

Тут питання не в поранених військовослужбовцях,а в тому,що саме в Німеччині росіяни ведуть себе,як вдома і не соромляться показувати публічно підтримку рашизму.Злочини росіян проти українців в цій країні вже мають масовий характер.І українська громада,як і німецька влада,нічого з цим не робить
Piracanta• 30 апреля 2024
Українців в Україні більше двадцяти мільйонів. Невже вони неспроможні поставити на місце півмільйона росіян, які приперлися сюди?
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
В Німеччині росіяни теж на танках?
Allemagne• 30 апреля 2024
Ужас. Этих парней дома кто-то ждал, любил, надеялся, что они поправятся...
Tammy21• 30 апреля 2024
Щось ви спізнилися на цей раз. Така можливість була покупатися у теплій крові, коли наших звинувачували, що вони втекли від армії.
Piracanta• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В Німеччині росіяни теж на танках?
Ви ж написали, що з ножами

annac• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Вони ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ.
І лікувалися в Німеччині на запрошення німецького уряду,який неспроможний гарантувати їм захист від росіян навіть в своїй країні.
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Ви ж написали, що з ножами
Проти ножа знайдуться засоби і методи,було б бажання.
Парова Машина• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я думаю такі випадки будуть траплятись і далі, нажаль, хоч який резонанс не створюй. Тут кожного дня нас вбивають, і ніякі ООН, НАТО і т.д. нічого не можуть типу зробити
Чашечка кофе• 30 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляannac
Удалено администрацией...
Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вони ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ.
Я в курсі, ага. Але спочатку ця інформація не була у вільному доступі. Саме це я і писала.
Так, уряд неспроможний, тому винні, за вашою версією, українські біженці.
Юся шопоголик• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну так чого зволікати, вперед на захист співгромадян, чи ви тільки в інтернетіках воюєте?
Чашечка кофе• 30 апреля 2024
Ответ дляПарова Машина
Буквально кілька місяців тому русня вбила родину українок у Німеччині. Таке буде траплялися доки німецька влада не допетрає, що існування таких членів у суспільстві - загроза національній безпеці

Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Скільки кацапів ви вбили за останні 2 роки?
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Це не правда.В тих країнах,де я жила,підтримка України регулярна і систематична.І жоден рашист не наважиться підняти свій прапор.
А за z-символіку буде в´язниця.
Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Запитаю у адмінів
clernikol• 30 апреля 2024
Мені цікаво, хто ці люди,які через три дні пишуть новини. Вже всім давно відомо? Ви три дні спали?
Миззери• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы сейчас это у женщин на форуме спрашиваете ? Каким образом поставить на место ?
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляПарова Машина
Такі випадки регулярно виключно в Німеччині,бо українські біженці в цій країні забули,чому вони там.
Чашечка кофе• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А за z-символіку буде в´язниця.
Від Німеччини теж підтримка регулярна і систематична, але ціла купа русофілів їм дісталася після Холодної війни, окупації Німеччини і травми Другої світової війни.
Piracanta• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А за z-символіку буде в´язниця.
І що особисто ви робили в тих країнах, де жили, для того щоб підтримка України була регулярна і систематична?
автор L-i-s-a-92af • 30 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Українські біженці мають проявляти себе,а не бути безхребетними амебами перед росіянами чи,ще більше,брататися з ними там.
Tammy21• 30 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тому що в Україні війна.
Парова Машина• 30 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Ну так ненависть від русні нікуди не подінеться ніколи, навіть якщо завтра війна закінчиться. Тому буде таке траплятись, і справа ж тут не в Німеччині, там частіше трапляється бо там дуже багато і наших громадян, і росіян. Німецька влада нічого з цим робити не буде, а що власне вона може зробити? Росіян не пускати, а всіх інших пускати? Не буде такого