АнтиТанкист• 30 апреля 2024
Кто-то покупал съёмные виниры производитель южная Корея по Американской техногии
Хочу маме подобрать на время пока нет частично зубов. Может другие есть варианты.
ТрамвайGirl• 30 апреля 2024
Вініри, композити, коронки, вставні щелепи, мости та інші замінники зубів робляться техніком під індивідуальні параметри і особливості конкретної людини. Все універсальне, що продається і «підходить кожному» - не треба пхати до рота.