Дама с заначкой• 30 апреля 2024

Таблетки від болю при менструації

Під час менструації болі в животі, спазмалгон та нурофен не дуже допомагає.
Порадьте таблетки, будь ласка
Укр_жіночка• 30 апреля 2024
Цитрамон максі
...аяприкольная• 30 апреля 2024
А до гінеколога не хочете сходити?
Таміпул хороший препарат, але я б пішла до лікаря
Жена сантехника• 30 апреля 2024
Вітамін Е
Крайня невістка• 30 апреля 2024
Мне нравится Гофен (ну или другие ибупрофеновые препараты)
ДваДваВісім• 30 апреля 2024
Якщо сильно болить, то вам треба починати пити ібупрофен за 2-3 дні до місячних. І як тільки починаєте відчувати дискомфорт додатково 2 таблетки Но-шпа або ректально свічку но-х-ша. А взагалі то від болючих місячних гарно допомагають КОК, особливо Клайра. Але це вже до лікаря на консультацію
Для драки• 30 апреля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Цитрамон максі
кровотеча від нього може бути( по крайній мірі, у мене
ЛижТолько• 30 апреля 2024
Використовую свічку диклоберл, але не більше 1 за всю М.
Говорю відверто• 30 апреля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Цитрамон максі
це погана рекомендація, купу гарних препаратів саме ля таких випадків, цитрамон з кофеїном - таке собі..
Сиреневенькая• 30 апреля 2024
Ношпа як тільки починаються. Ще мені допомагає спорт перед КД, Грілка на ніч і біль-менш здоровий раціон.
Укр_жіночка• 30 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Мені особисто допомагає лише це і не допомагають препарати, які написала автор.
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляКрайня невістка
неа. я дочери брала , но гинеколог отменила
Птица секретарь• 30 апреля 2024
гинеколог говорила дочери - папаверин свечи в попу.. лучше начинать накануне. и еще что -то
Сиамская сороконожка• 30 апреля 2024
А яке Ви дозування використовуєте?
Парацетамол 1000 (добова доза 4000) або ібупрофен 600
ГонУрова дівка• 30 апреля 2024
темпалгин, дочке помагает, до этого пила но шпу, ибупрофен вообще не помогал.
Свисток ля-минор• 30 апреля 2024
Как увижу, что начались сразу же пью нимесил
Полюю на дрони• 30 апреля 2024
Я приймаю пакетик німесила в перший день і почуваю себе потім чудово.
З понеділка на дієті• 30 апреля 2024
Мені допомагає лише фаніган. Ібупрофен, німесил, но-шпа - недовго працюють(
Говорю відверто• 30 апреля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
почитайте допис, можливо шось для себе візьмете з порад і не буде боліти, або менше таки

https://www.instagram.com/p/C4-zJm6N_Ln/?img_index...
Настасья Пицун• 30 апреля 2024
Таміпул