Мати тріля• 30 апреля 2024
Фиброаденома молочной железы, можно ли загорать?
У меня недавно выявили две фиброаденомы молочной железы. Буквально за неделю до отпуска на море… Сейчас еду и думаю, а можно ли загорать?.. В Киеве успела еще 2 раза в солярий сходить, теперь переживаю очень. У кого такой диагноз, вы загораете? Есть ли какие-то ограничения? Врач не сказал по этому поводу ничего(
КартаБезКомиссий• 30 апреля 2024
розкажу історію моєї подруги-вона теж ходила в солярій 3 р./тиждень, + сауна пішла на узд-2 фіброаденоми. через рік 7 ФА, ще через рік-рак МЗ. їй говорили не загаряти. але вона була собі сама лікар
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Солярій вже давно варто викреслити
Я оце вперше 2 рази сходила(( До цього не ходила взагалі
Конфиденциальность• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
І не варто. Не думала, що хтось туди ходить узагалі. З ф/а теж не варто на сонці шкваритися. Засмага і в тіні береться на морі
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А от засмагати люблю на морі, тому і думаю, чи можна буде хоч на пляжі полежати…
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Жах…
Ну я хотіла раз в тиждень походити, щоб засмага рівна була
Але мабуть добре, що сходила до лікаря і фіброаденому виявили, так би й не знала…
мистерЛяпсус• 30 апреля 2024
Подруга 43 года, 2 фиброаденомы. 2 месяца лета в Греции стало для неё фатальными. Осень - рак. Про солярий вообще молчу, это же жуть(
КартаБезКомиссий• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
Жах…
загаряйте у тіньку, не наробіть собі біди. засмага тут не в приоритеті
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дякую! Так і буду + крем
Або вже автозасмагу куплю
я Кукарача• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
Дякую! Так і буду + крем
Або вже автозасмагу куплю
Добрий день.
Вибачте, але якщо можна напишіть будь ласка, що вас турбувало, коли виявили цю хворобу.
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
Добрий день.
Я з 21-го року пʼю ОК Джаз для контрацепції, на те були дуже вагомі причини
З початком прийому груди стали більші, але останні декілька місяців почала відчувати важкість і якісь неприємні відчуття у грудях, дискомфорт, я якось насторожилась
Болей, припухлостей не було і взагалі я думала, що можливо то я собі придумала щось))
Пішла до мамолога, на УЗД виявили дві маленькі фіброаденоми по 1 см
Конфиденциальность• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
Не варто
я Кукарача• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
Дякую, що відповіли.
Бажаю вам одужання.
Конфиденциальность• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
У мене ф/а виникла теж під час прийому ОК
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Мені лікар сказав, що це можливо
Я тепер думаю їх змінити, тому що перестати приймати не можу
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 апреля 2024
Нельзя перегревать и переохлаждать, поэтому жаркое солнце думаю тоже противопоказано. Но мне конкретно о пребывании на солнце врач ничего не говорил.
Ліньки гуглить• 30 апреля 2024
Ответ дляМати тріля
Жах…
Вы не делаете самообследование? ФА не было слышно при прощупываниия?
Заставляличка• 30 апреля 2024
Мені онколог категорично заборонила засмагати і відвідувати баню чи сауну. В мене вогневищний аденоз і була підозра на рак. В подруги фіброаденома, також категорично протипоказано баню/сауну і засмагання.
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Делаю время от времени, но ничего не нащупывала
Мати тріля
• 30 апреля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Ну загалом перегрівати не можна, як я розумію…
В баню я не ходжу, мені там погано стає