Помеха справа• 30 апреля 2024

Порадьте краплі в очі для дитини, які розширюють зіниці, але НЕ ПЕЧУТЬ

Рік тому були з донькою у офотальмолога. Донька дуже боїться закапувати очі, а тут іще закапали такими краплями для розширення зіниць, що сильно пекли очі. Потім була така істерика у дитини!!!! (5 років було тоді)
Тепер нам знову потрібно йти до лікаря, і я розумію, що це буде жах на прийомі, якщо знову будуть такі самі красплі, що печуть..
Можливо, можна якісь краплі інші самим купити й принести на прийом, але такі, щоб не пекли так..
Буду вдячна за пораду!
Мадам Подлинник• 30 апреля 2024
Мне капали оторпин или отропин в детстве, не пекло, главное отводить зрачек и капать в уголок
Манка Я• 30 апреля 2024
Це індивідуальна реакція вашої дитини. Мідріатики зазвичай продають по рецепту, тому радити не має сенсу, ви їх не купите.
Бадабум• 30 апреля 2024
Ви їх так просто не купите
КонФФетОшка• 30 апреля 2024
Взагалі, ці краплі не печуть. Можливо ваша дитина просто злякалася, що очі крапали. Можливо зараз не будуть крапати, наперед нічого не потрібно купувати і робити.
Крошечка-хаврошечка• 30 апреля 2024
Погоджуюсь з коментарем вище, ці краплі не печуть, ми раз в пів року проходимо обстеження, ніколи син не скаржився на печіння після закапування.