СhanelKa• 30 апреля 2024

Як виїхати дитині за кордон до опікунів?

Ситуація, батько в ЗСУ, без звʼязку біля двох місяців, але офіційно він без вісті зниклим поки не визнаний
Матір жива, але на лікуванні у психіатричній клініці, на терапії
Офіційно дієздатна, але то поки офіційно, реально інша картина
Дитина 15 років, хлопець, хоче виїхати до опікунів за кордон ( хрещена мати з родиною готова прийняти )
До 16 років ще 10 місяців
Рідних бабусь/дідусів не має
Психологічний стан дитини дуже важкий
Які можливі дії опікунів?
Можливо, хто в курсі куди звертатись
В соц служби?
Чи в місцеву опікунську раду ?
Чи є в них такі повноваження ?
Закордонний паспорт у дитини є
АфродитаПетровна• 30 апреля 2024
Без дозволу від батька чи матері,його не випустять.Якщо матір в здравому розумі,нехай напише доручення на виїзд дитини
автор СhanelKa • 30 апреля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Ні, не напише зараз нічого (
Пушка заряджена• 30 апреля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Пока мать официально вменяемв пусть подпишет разркшение
Анонім-ка• 30 апреля 2024
Якщо дитина виїжджає не з батьками, то потрібна заява від обох батьків …
автор СhanelKa • 30 апреля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Від обох ? То зовсім нереально (
Сама не знаю• 30 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Від обох ? То зовсім нереально (
А отца признать официально без вести пропавшими не реально?
ok1904• 30 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ні, не напише зараз нічого (
Що кажуть в опіці?
АфродитаПетровна• 30 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ні, не напише зараз нічого (
Якщо хлопчик може чекати,то в 16 виїде без проблем.Але без згоди,нічого не вийде,бо офіційним його опікуном є батьки
Анонім-ка• 30 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Від обох ? То зовсім нереально (
Інколи є питання, які не можна вирішити
Але до органу опіки за місцем проживання дитини, потрібно звернутися. Можливо, вони б дали якийсь запит у військову частину
Як я бачу вирішення питання: мама з кимось супроводжуючим їде до кордону і забирає дитину
Чи мама зовсім не в тому стані?
Муркошечка• 30 апреля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Від одного випускають
Колишня муза• 30 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Від обох ? То зовсім нереально (
Від когось одного. За іншого дозвіл дасть орган опіки.
Колишня муза• 30 апреля 2024
Ответ дляМуркошечка
Від одного випускають
Якщо в супроводі іншого
Муркошечка• 30 апреля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Інколи є питання, які не можна вирішити
Чи мама зовсім не в тому стані?
Мама навіть дозвіл дати не може, он вище писали. Шкода хлопця(((
Анонім-ка• 30 апреля 2024
Ответ дляМуркошечка
Від одного випускають
Класи обох дітей їздили на відпочинок, то мала бути заява від обох батьків
Це вже, може на розсуд прикордонників. В тому числі, якщо батько в ЗСУ і є довідка відповідна (моє припущення)
КАПСЛОЧНИЦА• 30 апреля 2024
Він не має статусу дитини, що позбавлена батьківського піклування. Під опіку/піклування вони не зможуть його взяти. Опіку оформити можна тільки, коли хлопчик буде «статусним» і виключно через соціальну службу за місцем, де знаходиться дитина
Колишня муза• 30 апреля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Ні, не на розсуд.
В законі вказано чітко.
Дозвіл одного з батьків, завірений органом опіки.
КАПСЛОЧНИЦА• 30 апреля 2024
І це буде піклування, а не опіка. Вам потрібно звернутися до міської/обласної ради до служби у справах дітей у тому місті, де зараз знаходиться дитина.
Можливо зараз дають тимчасову опіку/піклування.
автор СhanelKa • 30 апреля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не мені, питаю за друзів
Дякую
автор СhanelKa • 30 апреля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Опікун, то мається на увазі людина за кордоном ( на забезпеченні)
Ms. Скромность• 30 апреля 2024
Жахлива ситуація. На жаль не володію жодної інфо з цього приводу(
ШанельКуКу• 24 мая 2024
Вам до відділу опіки. Більше, ніж у них, інформації ви ніде не знайдете.
автор СhanelKa • 24 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Дякую, вже звернулись до опіки
Засідання на початку місяця і днів десять чекати саме рішення
Все не швидко