Школа: у всіх так?

Працюю саме в цій школі перший рік.
Вже ділять навантаження. Від колеги дізналась, що мене записали як класного керівника 5 класу. Там клас жах. Я таке брать не готова. Мене, навіть, не питали, чи хочу я, чи згодна я.
Я хотіла б взять 1-ші класи. Але мені дають 7, 8-мі, які дуже слабкі. Я теж брать їх не хочу.
До слова, завучі мене не люблять, бо я відмовилась прийняти їх правила. З директором стосунки гарні.
Мовчать не буду.
Але на наступний рік хотіла проситись атестуватись позачергово.
От вам і ловушка...
Василина Семеніч 30 апреля в 20:01
Як може взяти перший клас вчитель, який є класним керівником в пятому класі? ви точно вчитель? В початковій школі свої вчителі, в середній-старшій свої.
52 1 1
175см55кг19лет (она) 30 апреля в 20:01
1 готова не готова - это ваши проблемы
2 клас ужас - вот и займитесь этим
3 зачем вас спрашивать?
5 3 3
ОноВамнадо 30 апреля в 20:02
А що це за клуб по інтересам хочу- не хочу.
Так можна було?
Оце б в мене так на роботі. Це я буду робити аице не буду
11 2
автор Мольфарочка 30 апреля в 20:02
Ответ дляВасилина Семеніч
Як може взяти перший клас вчитель, який є класним керівником в пятому класі? ви точно вчитель? В початковій школі свої вчителі, в середній-старшій свої.
я вчитель іноземної.
9 4
Чумацький Шлях 30 апреля в 20:02
Від кого залежить Ваша переатестація? Поговоріть з директором
АсобеннАя 30 апреля в 20:03
Я не работаю в школе,но так поняла, что учителей особо не спрашивают какой класс дать.
Ду да ду да ду 30 апреля в 20:03
Ответ дляМольфарочка
я вчитель іноземної.
Ну то причому тут початкова школа? Чи думаєте, там прийшла, посиділа, скинула на вайбер і хай батьки займаються? Ні, так не буде)
8 2
Чумацький Шлях 30 апреля в 20:03
Ответ дляОноВамнадо
А що це за клуб по інтересам хочу- не хочу.
Так можна було?
Оце б в мене так на роботі. Це я буду робити аице не буду
Як мінімум, вона про це мала дізнатись не від колеги. Класне керівництво це нелегко
ОноВамнадо 30 апреля в 20:04
Ответ дляАсобеннАя
Я не работаю в школе,но так поняла, что учителей особо не спрашивают какой класс дать.
Та заїб. Ці вчителя.
Нам теж класна прийшла в 5 класі і сказала що її напрягли керівництвом.
Нащо нам ця інформація? Іди в магазині торгуй як не хочеш вчителем працювати
13 5 3
автор Мольфарочка 30 апреля в 20:04
Ответ дляЧумацький Шлях
Як мінімум, вона про це мала дізнатись не від колеги. Класне керівництво це нелегко
Так, про це і мова.
автор Мольфарочка 30 апреля в 20:05
Ответ дляАсобеннАя
Я не работаю в школе,но так поняла, что учителей особо не спрашивают какой класс дать.
Не я одна без класного керівництва.
Мааарковная 30 апреля в 20:05
Ответ дляОноВамнадо
А що це за клуб по інтересам хочу- не хочу.
Так можна було?
Оце б в мене так на роботі. Це я буду робити аице не буду
Можно не брать классное руководство
Классное руководство отдельно оплачивается, соответственно, можно отказаться
4 1
Звезда в шоке 30 апреля в 20:05
Ответ дляМольфарочка
я вчитель іноземної.
Вы не знаете, кто работает классным руководителем в младших классах? Странный вы учитель.
8 2
Стервочка 30 апреля в 20:05
Ответ дляМольфарочка
я вчитель іноземної.
І шо? В початковій школі свої вчителі і своя кухня. Беріть 5 клас і не виделуйтесь. Завжди тим, хто тільки прийшов дають самі отстойні класи. Я працювала, знаю. З завучом обов´язково потоваришувать! Бо отої атестації вам не пройти. Діти-це класно!
2 2 1
ОноВамнадо 30 апреля в 20:05
Ответ дляЧумацький Шлях
Як мінімум, вона про це мала дізнатись не від колеги. Класне керівництво це нелегко
Від колеги вона взнала плітки.
Наказ про педагогічне навантаження буде в серпні чи вересні.
Зазвичай ще в червні педагоги погоджуються про можливі погіршення умов праці в зв´язку зі зміною педагогічного навантаженнч
Чумацький Шлях 30 апреля в 20:06
Ответ дляОноВамнадо
Та заїб. Ці вчителя.
Нам теж класна прийшла в 5 класі і сказала що її напрягли керівництвом.
Нащо нам ця інформація? Іди в магазині торгуй як не хочеш вчителем працювати
Я хоч і не вчитель, але так бісить, що деякі вважають їх своїми рабами
ОноВамнадо 30 апреля в 20:06
Ответ дляМааарковная
Можно не брать классное руководство
Классное руководство отдельно оплачивается, соответственно, можно отказаться
Те воно оплачується то відомо, а те що від нього можна відмовитись то дуже цікаво
2 2
Мааарковная 30 апреля в 20:06
Ответ дляОноВамнадо
Та заїб. Ці вчителя.
Нам теж класна прийшла в 5 класі і сказала що її напрягли керівництвом.
Нащо нам ця інформація? Іди в магазині торгуй як не хочеш вчителем працювати
Работать учителем и классное руководство - не одно и то же. И да, учитель может отказаться от классного руководства
автор Мольфарочка 30 апреля в 20:06
Ответ дляЗвезда в шоке
Вы не знаете, кто работает классным руководителем в младших классах? Странный вы учитель.
Я хотіла взяти іноземну в 1 класі. Дають - 7-8 клас.
Читайте уважно.
Ду да ду да ду 30 апреля в 20:07
Так навпаки, слабкі діти є хорошим викликом для педагога довести, що він щось може. І зробити з них відмінників у своєму предметі.
Але таких вчителів дуже мало, нажаль.
7 4
Мааарковная 30 апреля в 20:07
Ответ дляЗвезда в шоке
Вы не знаете, кто работает классным руководителем в младших классах? Странный вы учитель.
Автор про часы, а не про классное руководство в первых классах
МинерАлочка 30 апреля в 20:07
Ответ дляМольфарочка
я вчитель іноземної.
И что? А остальные предметы кто будет в первом читать?
Стервочка 30 апреля в 20:07
Ответ дляОноВамнадо
Та заїб. Ці вчителя.
Нам теж класна прийшла в 5 класі і сказала що її напрягли керівництвом.
Нащо нам ця інформація? Іди в магазині торгуй як не хочеш вчителем працювати
Підтримую вас! Бісять ті особи, які сидять у школі і ниють, як все херово. Ідіть торгувати, підлогу мить, на нову пошту працювати кур´єром. До чого тут діти?!
7 2 2
автор Мольфарочка 30 апреля в 20:09
Ответ дляМинерАлочка
И что? А остальные предметы кто будет в первом читать?
Їх вчителька.
2 1
МинерАлочка 30 апреля в 20:09
Ответ дляМольфарочка
Їх вчителька.
Слушайте, прежде чем троллить на какую-то тему - нужно учить мат часть.
5 4
ОноВамнадо 30 апреля в 20:10
Ответ дляЧумацький Шлях
Я хоч і не вчитель, але так бісить, що деякі вважають їх своїми рабами
Мені як матері достатньо щоб вчителі вчили дітей предмету.
А ось всі ці танці по поводу зовнішнього вигляду, куріння, грошей на вікна мені геть не потрібні
Ду да ду да ду 30 апреля в 20:10
Ответ дляМинерАлочка
И что? А остальные предметы кто будет в первом читать?
В багатьох школах окремо. Веде іноземну класовод, якщо він закінчив початкові класи з позначкою А, англійська мова.
автор Мольфарочка 30 апреля в 20:10
Ответ дляСтервочка
І шо? В початковій школі свої вчителі і своя кухня. Беріть 5 клас і не виделуйтесь. Завжди тим, хто тільки прийшов дають самі отстойні класи. Я працювала, знаю. З завучом обов´язково потоваришувать! Бо отої атестації вам не пройти. Діти-це класно!
Чому не пройти атестацію, якщо я знаю свій предмет і методику???
Я все здаю вчасно. На уроки не запізнююсь.
Діти задоволені.
а завуч - ні.
1 1
ЗновЗдоров 30 апреля в 20:10
Ответ дляМольфарочка
я вчитель іноземної.
То яке Вам класне керівництво 1 класів? Там Початкове навчання.
волосатое стекло 30 апреля в 20:10
Ніхто нікого не буде в школі питати. Мені теж після випуску одразу дали класне керівництво і 30 годин навантаження. І крутись як хочеш.