Украиночка• Изменено 30 апреля 2024

У девочки подростка тёмные подмышки.

У этих пятен четкие границы.
В чём может быть причина ?Гормональное?Антиперспирант?Или это вариант нормы?
Дочери 14 лет.
So_so• 30 апреля 2024
Сдайте ттг и индекс хома

Кидаю курити• 30 апреля 2024
К эндокринологу
Жинси на дитину• 30 апреля 2024
А колени, локти , пах не темные?
При сахарном диабете такое ((((
Гл. Амурная• 30 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Сдайте ттг и индекс хома
этого мало
Мурзилка• 30 апреля 2024
у меня желтое подмішками (
Бабуся мороз• 30 апреля 2024
У сына тоже, 15 лет. Были б в Украине можно хоть к врачу обратиться, а так увы мы заграницей.
МанДаринка7• 30 апреля 2024
Може бути інсулінорезистентність чи преддіабет. Індекс HOMA + глікований гемоглобін.
Молчавочка• 30 апреля 2024
У моей подружки такое было всегда. Она здорова
автор Украиночка • 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Мы тоже

Весела бджілка• 30 апреля 2024
Гіперпігментація підмишок, ліктів, колін може бути однією з ознак діабету.
Гл. Амурная• 30 апреля 2024
Проверьте лимитный профиль - глюкозу, инсулин, с-пептид, общ белок, индекс Хома, Гликированный гемоглобин,
а также щитовидную железу комплексно
общий белок нужен, поскольку при низком - летит весь гормональный обмен
Гл. Амурная• 30 апреля 2024
Ответ дляУкраиночка
Мы тоже
ох... это хуже, но попробуйте упросить врача на анализы хоть какие-то
автор Украиночка • 30 апреля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А колени, локти , пах не темные?
При сахарном диабете такое ((((
Нет,локти и колени светлые,пах тоже,только подмышки
ВсеПроВсехЗнаю• 30 апреля 2024
это называется чёрный акантоз
Спішу - перекидаюсь• 30 апреля 2024
У меня так от шарикового дезодоранта
Галя-краля• 30 апреля 2024
Перше це змінити дезік і тиждень почекати. При цьому краще за все проконтролювати кількість вуглеводів, мучного і солодощів, особливо ввечері після шостої. Там вже погугліть норми.

Якщо діло не в дезіку, то темні піхви це нажаль одна з ознак діабету. І у нас і особливо за кордоном початкові стадії не особо й діагностують, кажуть все в нормі по аналізах, а починають щось лікувати коли вже той діабет аж махровий, стикалася в мене вся сімʼя з діабетом 2 типу, а мені кажуть у вас все нормально по аналізах, воно йде по верхній границі норми. Але якщо самому проаналізувати свій стан, косвені симптоми, моніторити цукор до і після їжі, то вся інсулінорезистентність як на долоні. Тримаю дієту, спорт то все добре, не тримаю то все повертається.